Sexy podle Konarovské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

yourcandy
476 příspěvků 23.11.12 14:18
Sexy podle Konarovské

Takové sousto na prima článek a na MP ani zmínka, kde je ostrý jazyk Ady? http://www.super.cz/…korzetu.html Už dlouho jsem se tak nepobavila, jako nad "profesionální " vizáží paní Konarovské. Oči mi div nevypadly při pohledu na divnomodel Venduly.To je korzeto-co? Korzeto šaty? Kdo to šil proboha? Fotka ze závěrečného defilé také stojí za vidění…Prostě přehlídka na nejvyšší úrovni :-(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

volfish
903 příspěvků 23.11.12 14:21

Zrovna jsem to dávala do vedlejšího vlákna „pekelné celebrity“.
Paní Konarovská může mít prodejnu s jak chce luxusním zbožím, ale dokud se bude oblékat jako by šla zrovna se smetím, tak ze žádné přehlídky exkluzivní záležitost nevykřeše.

yourcandy
476 příspěvků 23.11.12 14:29

@volfish že jo? Vypadá jako domovnice. A u té Venduly tipuji, že ji tam tu „maskující“ hrůzosukni došivali na poslední chvíli…Že to má vůbec zapotřebí..

Curlygirl
1901 příspěvků 23.11.12 14:43

Chodí oblékaná a chová se jak bordelmamá, není mi jasné, jak se jí někdo může svěřit do pařátů…

katango
1356 příspěvků 23.11.12 14:53

@yourcandy Oh My God! Nevím, na co valit bulvy dřív? Účes pí K., kterému se u nás říká Pepina Rejholcová? iksáky pí K v přiléhavých kalhotolegínách? Celá pí K.? Ten kus pohřebního závěsu, co uvízl na Vendule? Ňádra dmoucí se z korzetu? Celek, polodetail, detail?

Karoleenah
2322 příspěvků 23.11.12 14:54

Na paní Konarovské mě příšerně rozčiluje ten její vysoký culík s infantilníma obříma gumičkama, kterému u nás malé holky říkají „velryba“. Zajímalo by mě, co ji přivedlo k myšlence, že jí sluší, jinak jsem ji totiž ještě neviděla.
No a sice obdivuju její snahu oblíkat ženské do padnoucích podprsenek, ale já bych k ní do obchodu asi nemohla, celou dobu bych se klepala, že na mě začne šmatat a já jsem lítostivý člověk, který se v takovou chvíli nemá ani sílu bránit. :)

Curlygirl
1901 příspěvků 23.11.12 14:59

Já to, jak se prezentuje považuji za vysoce vulgární a útočící (asi) na nízké pudové pohnutky mužů, i když si stejně moc neumím představit, že to na někoho platí a že to někdo považuje za sexy v dobrém slova smyslu.

kacenka.smile
427 příspěvků 23.11.12 15:00

K téhle paní bych do obchodu nevlezla. Slyšela jsem příliš mnoho referencí na její chování, kdy bez vyzvání leze do kabinky, osahávání, familiérní chování apod. Jeí vzhled je pouze tečka za tím vším. K tomu všemu i stížnosti na výběr prádla, jehož velikost často určí špatně, zřejmě podle aktuálního zásobení skladu.

staramama
150 příspěvků 23.11.12 15:00

Mě dostala do kolen ta skupinová fotka. Ty ostatní modely, to je síla.

blacken
2320 příspěvků 23.11.12 15:21

No, v první řadě by bylo asi dobrý si uvědomit, že je to sexy prádlo na erotickej veletrh - takže tam je sexi úbor Svobodové na místě, vyčítat erotickému prádlu, že je prvoplánovitě sexi mi přijde dost mimo. A nějak na tom nevidím nic špatného (i když to můj šálek kávy taky není). A jo, paní Konarovská vypadá hrozně - ten účes je fakt strašnej, nicméně na její práci to očividně nemá vliv.

anedez
12 příspěvků 23.11.12 15:21
obchody paní K.

Nakupovat u paní K. jsem byla dvakrát. Pokaždé jsem byla spokojena. Prodavačky milé a ochotné, dobře poradily. Ráda bych u nich nakupovala častěji, kdybych na to měla.

Sailorette
1589 příspěvků 23.11.12 15:31

No nevím, práci paní Konarovské jsem viděla několikrát v nějakém pořadu o proměnách a pak ještě jednou v článku na internetu, kde doporučovala sedící prádlo a za mě to byl děs. V pořadu navlékala účastnice do korzetů a různých sexích oděvů, které dámám očividně neseděly ani typově a co hůř, ani střihem, hlavně co nejvíc ko.zy ven (když je máš, tak je ukaž, že jo). V tom článku se zas šňůrky od tang zařezávaly i modelkám, které byly velmi štíhlé atd. Moc mě mrzí, že si nevzpomenu na žádný odkaz. Ten článek byl určitě na takových těch stránkách proženy, jak vyskakují na seznamu. Možná vypadá její práce za normálních podmínek v butiku jinak, ale v médiích mě tedy nepřesvěčila.

Sibyla
2639 příspěvků 23.11.12 16:38

Ach, ta čeština „promenádovala“! Promenuje se na promenádě, ale promenáduje - kde? Jak když dítě oznámí, že paní učitelka dnes učitelovala.

Curlygirl
1901 příspěvků 23.11.12 16:40

Teď jste mě hrozně pobavila, už si tady vymýšlím další analogie :-) lékař lékařuje atd. atd.

@Sibyla píše:
Ach, ta čeština „promenádovala“! Promenuje se na promenádě, ale promenáduje - kde? Jak když dítě oznámí, že paní učitelka dnes učitelovala.

666mahu
1490 příspěvků 23.11.12 18:25

Chodím k paní Konarovské léta, jsem spokojená. Nikdy mi nikdo nevlezl do kabinky, aniž by se nezeptal, jestli může, neosahával, jen zapínají podprsenku, korzet… (a ani to nedělají, když je nepožádám) Nenechala bych si vnutit prádlo nebo plavky, které by se mi nelíbily nebo neseděly.
Paní Konarovská je svá, nosí si infantilní ozdoby ve vlasech, mírně zastydlý účes a stále téměř stejný oděv, je jí zřejmě jedno, co si o ní kdo myslí. :-))
Co má p. Svobodová na sobě, není špatné do pasu (měla bych proto tak jeden typ využití, na tu chvíli nevadí, že prsa jsou větší než košíčky :D ), spodek je děsnej. Jestli se necítí ukazovat nohy a zadek, neměla by volit prádlovou přehlídku.

rice
348 příspěvků 23.11.12 19:22

Kritizovat paní Konarovskou je trochu mísu. Ona je zkrátka extravagantní. Pořád si tady stěžujete na městskou uniformu a nudu v Inspiraci a kdesi cosi… co vlastně chcete? :-) Tady máte módního šílence, který se nebojí šokovat, užívá si pozornost a nemá nízké sebevědomí i přes zjevnou obezitu.

Modely na přehlídce jsou rajcovní a mě se líbí. Takže já dávám palec nahoru paní Konarovské i modelům :-)

razorblade  23.11.12 19:52

A ja jsem se bala, ze jsem asi jedina, komu je konarovska a jeji osmatavani zakaznic nesympaticke. jsem rada, ze nejsem sama, kdo by k ni nesel:)

yourcandy
476 příspěvků 23.11.12 20:06

Pro fanynky paní Konarovské mám jednu perlu na kterou jsem narazila včera. Nebudu to komentovat, ale zaujalo mě to.Je to příspěvek z diskuse na Blesku, kde pod článkem o této přehlídce nějaká zákaznice napsala :civavalinda: VARUJI PRED NAKUPEM U KONAROVSKE V LECHATON. KOUPILA JSEM SI PODPRSENKU ZA 1500KC A V DEBENHAMS JI PAK MELI ZA 300 PO SLEVE. DRUHA ME STALA V JEJIM OUTLETU 1300KC PO SLEVE A V DEBENHAMS JI MELI ZA 999KC.JE TO S**** Z******** (20. 11. 2012 09:39) Takže ne všichni jsou spokojení.

cokoladova
26 příspěvků 23.11.12 20:42

Tak na fotkách vidím spodné prádlo, a čo ako? Veď v tom tá bloncka nebola na plese. Paní Konarovská vypadá príšerne, tá vec čo nosí na hlave je asi súčasťou marketingového loga :-D

blacken
2320 příspěvků 23.11.12 21:40

@yourcandy no, prodavačka v Debenhamsu zdaleka neporadí tak jako paní Konarovská - takže i kdyby to byla skutečně ta samá, tak se tam zřejmě platí hlavně za konzultaci. Ale nevím, já u ní osobně nebyla. Ale je to jedna z prvních, které začaly šířit osvětu ohledně podprsenek a kdykoliv někde vystupovala, tak i když je trošku „divná“, tak to na mě působilo dobře.

666mahu
1490 příspěvků 23.11.12 21:42

@yourcandy, a že ta dotčená nezmínila značku prádla. :-)) Neviděla jsem ani jednu shodnou značku v těchto prodejnách, Debenhams se věnuje levnějším. Vypadá to na bledou závist. :-)) Určitě má příznivkyně i odpůrkyně. Kdyby neměla dost příznivkyň, dávno by zkrachovala. Ať nakupuju u ní nebo v zahraničí, neřeším rozdíl 200 Kč.

yourcandy
476 příspěvků 23.11.12 21:55

@blacken To si nemyslím. Na jaře jsem sháněla spodní prádlo a vůbec jsem nemohla sehnat co jsem potřebovala, až teprve v Debenhamsu jsem měla štěstí. Jak na super kvalitní prádlo s rozumnou cenou (950 kč kvalitní podprda na 75D), tak na prodavačky-snažily se mi maximálně vyjít vstříc. Vyzkoušela jsem x podprsenek a nakonec jsem si odnesla tu, po které bych nikdy nesáhla a byla mi doporučena. Od té doby jsem si jich objednala ještě pár a nikdy jsem neměla tak pohodlný střih jako nyní. Takže v Deb. jsou opravdové profesionálky 1***

Příspěvek upraven 23.11.12 v 22:06

blacken
2320 příspěvků 23.11.12 22:04

@yourcandy To bych neřekla. Prodavačka, která mi s obvodem hrudníku 70 doporučí velikost obvodu 75 podle mě profesionálka není. Třeba někde jsou, ale zas taková sláva to není - tedy minimálně nejsou všude (byla jsem v Praze).

rice
348 příspěvků 23.11.12 22:05

Debenhams - jestli opravdové profesionálky? To nevím…mě se zdají tak nějak průměrně dobré. Spíš bych řekla, že ve zbytku obchodů to bývá povětšinou tristní a v Debenhams za sebou mají nějaký aspoň základní výcvik.
Pro mě je ale Debenhams i tak passé - naposled jsem tam kupovala 70D a na výběr měli asi tři čtyři podprsenky - bída.

yourcandy
476 příspěvků 23.11.12 22:14

"@rice/ ..pro mě profesionálky byly. Vlastně záchrana. Půl dne jsem lítala po Praze a nikde nic.Ten výběr taky není tak ubohý jak píšete. Ten obchod je snad na půl patra a já měla těch déček na výběr celkem dost..Ani jsem nevytáhla paty z kabinky..pro­davačky jen nosily a odnášely. Byly moc fajn a nic mi nenutily. A jak se říká, že paní Konarovská je hned taková hrr a pocem kočičko a tohle a támhle..Z toho bych byla asi v rozpacích a měla pocit, že to co mi vybere si MUSÍM koupit. Nejspíš bych šla ke kase jako ovce, jen, abych neudělala trapas.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit