Sexy prádlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marttinkaa
3 příspěvky 11.03.13 18:07
Sexy prádlo

Čau holky. Máte nějaký typ na dobrý obchod se sexy prádlem? Kde nakupujete a co mělo u vašeho partnera největší úspěch? Budeme mít ted brzy výročí, tak bysem chtěla něco sexy si pořídit.

Reakce:

lipe
15 příspěvků 11.03.13 20:04

Velký výběr spodního prádla, různých cenových kategorii mají v obchodní domě Debenhams na Vaclavském náměstí. Černé krajkové prádlo zatím nikdy nezklamalo

Karin
3401 příspěvků 12.03.13 09:33

Já od partnera jasně vím, co se mu nejvíc líbí… Vy se o tom nikdy nebavíte?
Myslím, že určitě neuděláte chybu, když vsadíte na punčochy a podvazkový pás, to muži milují. Ale někdo má rád bílou nevinnost, někdo rudou dravost, jiný černou smyslnost… Musíte sama vědět, co se líbí tomu vašemu a jaký styl zvolit. Určitě nešlápnete vedle s krajkou, ale někteří muži mají rádi i hladké materiály (satén, latex, kůže).
Jinak já osobně jsem slavila velký úspěch s podprsenkou, nevím, jak se jí přesně říká, jen podpírá prsa, ale nezakrývá je, má zhruba čtvrtinové košíčky, které podepírají jen spodní část prsu, jinak je celý prs odhalený. To se mému příteli velmi, velmi líbí.

Je fajn mít toho trochu víc a trochu to střídat, abyste byla pokaždé jiná. To taky působí.
Obvykle nakupujeme na internetu, pár kousků mám také z kamenných obchodů Oxalis a Triumph, jsou bezva, ale na internetu je větší výběr…

teetee
499 příspěvků 14.03.13 19:18

Boze, ty cerveny raminka jsou vtipny…:) nicmene se shoduji s pisatelkami vyse: prece musite vedet, co se mu libi, ne?? Ja nakupuju v triumphu, ale to neni uplne prvoplanove sexypradlo… Krajecky sou nicmene v etamu, babylook nepreberne v tescu na narodni a pro hc fetis divu asi musite web. Podvazky a pruhlednym cimkoli ale dle meho nazoru nezklamou nikdy:)

žahavá kopřiva
183 příspěvků 14.03.13 20:20

Zkuste zverimex. Mají tam různé obojky a vodítka.

ilnyia
53 příspěvků 14.03.13 21:32

Nebo jestli chcete jít do něčeho opravdu pikantního do ložnice, zkuste nějaký ze sexshopů. Stačí se například podívat na web erotic city.=)

Ivuška_Bobinka
11 příspěvků 14.03.13 22:14

Mrkněte sem: http://www.beate-uhse.cz/, mají tam vše na co si jen vzpomenete i tu zmiňovanou podprsenku 1/4 košíčky :)

HertaDeOran
866 příspěvků 15.03.13 09:31

@lipe
Nechápu, čím jste tak pobouřila, že už máte pět červených, ale souhlasím, že černá krajka nezklame a pánové to ocení. Jako naprosto asexuální bych označila spodní prádlo v barvě champagne nebo prostě béžové - opravdu EE.

Karin
3401 příspěvků 15.03.13 13:56

@HertaDeOran : asi nějaké hnutí proti erotickému prádlu… :D

Tebah
4255 příspěvků 15.03.13 14:04

No, já jsaem se třeba partnera několikrát ptala, jaké prádlo se mu líbí, případně jsem ho vzala na nákup prádla sebou a stejně jsem z něho doteď nic moc nedostala :-) Sice mi pochválí to, co mu předvedu, ale dostat z něho, co by se mu líbilo, prostě nejde.

Sexy prádlo mají i v Intimissimi, kde mají i hedvábný satén, který je moc příjemný na těle (ne nutně jen nositelky :-)). V Intimissimi navíc mají i spoustu různých košilek a topů, takže tam se vybrat určitě dá.

Děkuji @Karin za tip na podprsenku, takovou budu muset sehnat :-)

Btw. Přijde Vám sexy prádlo od Marlies Dekers? A myslím na běžné nošení tak, že Vám ty pásky polezou.

real.blond
6688 příspěvků 19.03.13 14:56

@HertaDeOran proc je pradlo champagne/telove asexualni?? Muj muz ho taky nema rad! Ale pod nektere kousky nejde jinak.. Osobne taky radsi nosim jakoukoliv jinou barvu, ale nechapu, proc zrovna champagne.. Ze snad zena pusobi naze?

real.blond
6688 příspěvků 19.03.13 14:59

Jinak „sexy“ pradlo maji temer vsude.. Zalezi co si pod tim pojmem predstavujete.. Pekne maji casto v intimissimi a klidne taky v HM, kdo ma moznost nakupu v USA nebo z USA, tak VS.. U me to jisti internetove obchody specializujici se timto smerem.. A tech je mraky.

jumbeee  18.05.13 16:34
@real.blond píše:
@HertaDeOran proc je pradlo champagne/telove asexualni?? Muj muz ho taky nema rad! Ale pod nektere kousky nejde jinak.. Osobne taky radsi nosim jakoukoliv jinou barvu, ale nechapu, proc zrovna champagne.. Ze snad zena pusobi naze?

Mně to bylo vysvětleno následovně: „Vždyť je to jako kdybys ty nejlepší části odstranila ve photoshopu!“ „Ale v bílým/černým to přeci taky není vidět.“ „Ale ta barva zvýrazňuje to, že je to zakrytý. Nepředstírá, že to tam vůbec není.“ :D

Villa24  08.04.14 18:51

VS uz nemaji slevu

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit