SH pro nejmenší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hhhudec  24.03.13 19:00
SH pro nejmenší

Zdravím, vím, že na MP se pohybuje spousta lidí, co má SH prozkoumány a v malíčku a proto bych na ně ráda zacílila svůj dotaz. Setkali jste se v Brně se SH, ve kterém by měli kvalitní, pěkné a přesto nepředražené věci pro nejmenší? Díky za odpověď…

Reklama

Reklama

Reakce:

Modo Diino
225 příspěvků 24.03.13 19:52

Unimoda (na Zelňáku), Bellitex je taky super a Britex :)

Karoleenah
2322 příspěvků 24.03.13 20:02

@hhhudec Byla jste teď v tom nově otevřeném Charley na rohu Pionýrské a Štefánikovy? Tam mají mraky dětského zboží, navíc je to částečně i outlet, takže jsou tam i nějaké nové věci, i když ty bývají občas předražené. Jak je to cenově ale přesně nevím, dámská část je na sekáčové poměry mírně dražší (např. šaty za 190,–), zato je ale drtivá většina v super stavu. Nějaké dětské věci mají i o kus dál na Štefánikově v Paris Look, menší výběr, zato levnější (všechno do stovky). A všimla jsem si i jednoho maličkého obchůdku relativně nově otevřeného v pasáži Sfinx na Hrnčířské, ale tam si nejsem jistá, jestli je to vyloženě sekáč, jen jsem kolem proběhla…

mapritona
110 příspěvků 24.03.13 20:15

Nevím, jak to mají s cenami v sekáči pro děti na Skácelově ulici (nachází se zhruba uprostřed)), vlastně ani nevím jeho jméno, ale když jdu kolem, tak vystavené věci venku nevypadají vůbec špatně a co jsem si všimla, maminky se tam hodně zastavují.

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama