SH pro nejmenší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hhhudec  24.03.13 19:00
SH pro nejmenší

Zdravím, vím, že na MP se pohybuje spousta lidí, co má SH prozkoumány a v malíčku a proto bych na ně ráda zacílila svůj dotaz. Setkali jste se v Brně se SH, ve kterém by měli kvalitní, pěkné a přesto nepředražené věci pro nejmenší? Díky za odpověď…

Reakce:

Modo Diino
225 příspěvků 24.03.13 19:52

Unimoda (na Zelňáku), Bellitex je taky super a Britex :)

Karoleenah
2322 příspěvků 24.03.13 20:02

@hhhudec Byla jste teď v tom nově otevřeném Charley na rohu Pionýrské a Štefánikovy? Tam mají mraky dětského zboží, navíc je to částečně i outlet, takže jsou tam i nějaké nové věci, i když ty bývají občas předražené. Jak je to cenově ale přesně nevím, dámská část je na sekáčové poměry mírně dražší (např. šaty za 190,–), zato je ale drtivá většina v super stavu. Nějaké dětské věci mají i o kus dál na Štefánikově v Paris Look, menší výběr, zato levnější (všechno do stovky). A všimla jsem si i jednoho maličkého obchůdku relativně nově otevřeného v pasáži Sfinx na Hrnčířské, ale tam si nejsem jistá, jestli je to vyloženě sekáč, jen jsem kolem proběhla…

mapritona
100 příspěvků 24.03.13 20:15

Nevím, jak to mají s cenami v sekáči pro děti na Skácelově ulici (nachází se zhruba uprostřed)), vlastně ani nevím jeho jméno, ale když jdu kolem, tak vystavené věci venku nevypadají vůbec špatně a co jsem si všimla, maminky se tam hodně zastavují.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit