sháním..

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katie12
42 příspěvků 20.11.11 16:37

právě jsem zjistila, že mám v šatníku na zimu jen zateplená saka, krátké kabátky a dlouhý kabát.. a zítra mám večer absolvovat akci s přáteli, kam se ani jeden svrchní díl nehodí.
neviděli jste někdy bundu podobného typu, ale světlejší (béžová, vanilková, …)
http://whatiwore.tumblr.com/…e-stranahans
to bych byla ještě tak schopná sladit s ostatními věcmi ze šatníku…
děkuji mockrát

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

GreatSusan  20.11.11 16:41

V Mangu, vcera, barva o neco svetlejsi, mela odepinaci vnitrni vlozku, cenu nevim

Karoleenah
2322 příspěvků 20.11.11 16:54

V H&M, skoro stejná - i s tím kožíškem, ale jen khaki a černá, za 1300,–. V Zaře měli několik takových „lesních“ bund, ale parku s kožichem zase jen v khaki a navíc zbytečně drahou (lehce pod tři tisíce). V béžové měli v Zaře jen do kříže prošívanou bundu v délce k bokům, bez kožíšku. A myslím, že měla na ramenou nějaké hnědé semišové výložky (fakt nevím, jak to jinak nazvat :)) ). Kolik stála netuším, ale určitě míň jak parka tamtéž.

Katie12
42 příspěvků 20.11.11 17:01

děkuju, tak asi zítra projdu spodek václaváku, tam je to aspoň všechno u sebe. mango pěkný, ale na to, že to vezmu třikrát za rok na sebe mi přes 2litry přijde trochu zbytečné

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.12.13 12:59

Je to tu mrtvé, tak to zkusím oživit :-)

potřebovala bych červené „zimnější“ boty k sukni. ne že by nikde nic podobného nebylo, ale je to vždy z umělého semiše, s podpatkem z umělého semiše (tudíž na jedno nošení nebo na nošení do kanceláře) a na 13 cm podpatku :/

já potřebuji umělou/pravou kůži, podpatek přiměřený, raději ne jehlový a raději nepotažený. jednoduché, bez milionů přezek a cvočků. můžou být šněrovací, na zip…

neviděl někdo někde? i online. cenová relace max. cca 1500,– kč.

něco stylem jako na fotkách (tedy nevadí ani ten zvláštní typ platformopodpatku, nebo platforma…)

baltik
1706 příspěvků 21.12.13 13:29

Cervene jsem videla jen tyto vagabondy (nejde mi vlozit ani obrazek ani odkaz)
Disa 3601-101-46

Pavlena
795 příspěvků 21.12.13 15:43

@Jiná Realita @baltik
Jj, zrovna tyto Vagabondy jsem sem chtela dat.. Ale jsou teda dost osklive, zda se mi.

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.12.13 16:50

@baltik @Pavlena
moc se mi nelíbí, to je pravda.

už v zoufalství uvažuju, že si prostě koupím boty na tři, možná i více použití, třeba tyto (i když, ty buckle blbosti si mohli ušetřit). stojí do 600, tak snad v nich ujdu aspoň krok. ale hádám, že při prvním nošení poškrábu podpatek a to v tom potom nejsem schopna chodit.

catherinne
12647 příspěvků 21.12.13 20:57

@Jiná Realita byla jsem koupit červené blbinky na stromeček a červené kotníkové boty mají v Humanicku (nic moc barva), v Gaboru ( ty vypadaly pěkně), v Salamandru ( ty byly nejkrásnější), ovšem za cca 5.000 ( možnost 20% slevy).

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.12.13 21:03

@catherinne
no jo, ale vy máte ten krásně zásobený humanic :-) u nás mají asi zase houby. ale zkusím se tam podívat, až tam výhledově pojedu, díky.

Agi-Violetta
5 příspěvků 25.01.15 15:30
Violetta

Zdravím všechny,
Nevíte, kde sehnat Violetta oblečení??? Nemyslím třeba triko s obrázkem Violetta, ale oblečení ze seriálu. Takové, jaké nosí Martina Stoessel, jako Violetta Castillo.
Díky za odpověď :).

CandyKendall
1165 příspěvků 25.01.15 18:54

@Agi-Violetta Zkuste to ve svém e-shopu. :D

NelaAndrt
517 příspěvků 25.01.15 19:40

Milé pekelnice. Dokážete poradit? Sháním tři věci, a nejsou to zlaté vlasy děda vševěda:-)
Za prvé kabát v barvě velbloudí srsti (podobný co dělá Max Mara), za druhé tmavší jeansovou košili a za třetí velmi klasickou plisovanou sukni pod kolena.
Neviděly jste někde hledané? Nevíte kde se schovávají? Díky předem.

http://assets.matchesfashion.com/…L_1_zoom.jpg

http://t3.gstatic.com/images?…

Jordaan
5948 příspěvků 25.01.15 19:50

@NelaAndrt

podobny kabat byl na podzim v Zare a skoro stejnou kosili maji v j.crew.

Barbuchaa
212 příspěvků 25.01.15 21:03

@CandyKendall Dotaz psala dvanáctiletá slečna. A obávám se, že je míněný zcela vážně :D

real.blond
6688 příspěvků 25.01.15 21:26

@NelaAndrt na riflove kosile chodim do Gasu, mam jich nekolik a maximalni spokojenost, navic kdyz chytnete slevy cena je o dost prijemnejsi :-)

tiny_fox  25.01.15 21:51

@NelaAndrt
plisovaná sukně šedivá , černábílá

CandyKendall
1165 příspěvků 25.01.15 22:09

@Barbuchaa :D :D ups. no kdo to má poznat, vždyť se to těm „nenápadným“ reklamám dost podobá! :D

Elm
126 příspěvků 06.02.15 23:16

Milé dámy, už nějakou dobu sháním tmavě modrý trenčkot. Ráda bych ho měla ke kolenům, ale připadá mi, že to je nesplnitelný požadavek. Jsem poměrně vysoká a hubená - měřím 178 cm, mám chlapeckou postavu. Včera jsem prošla Brno, ale nikde jsem na nic vhodného nenarazila. Loni jsem si objednala dva trenčkoty z Gapu - jeden v běžné velikosti a jeden Tall, oba jsem musela vrátit - když byly dostatečně dlouhé, tak mi neseděly v ramenou a byly hodně velké přes prsa, byla jsem v nich úplně ztracená. V obchodech většinou nacházím kabátky kousek pod zadek. Byla bych moc ráda kdybyste měly nějaký tip - klidně i na internetový obchod. S cenou bych se chtěla vejít cca do 6 tis. Moc děkuju.

Violet111
61 příspěvků 27.02.15 22:01

Prosím, neviděla jste některá podobný pásek? Zlatý nebo stříbrný, úzký, s elegantní sponou, kožený. V ceně do 1000 Kč. Hledám a stále nenacházím… Předem moc díky!

Jako6
319 příspěvků 1 inzerát 02.03.15 17:59

Sháním k sukni kvalitnější triko v barvě magenta, 3/4 rukáv nebo dlouhý, neviděly jste někde? Děkuji

moninika
1964 příspěvků 02.03.15 18:54

@Jako6 Také sháním k sukni vršek v této barvě a zatím nejvíc se mi objevilo tady http://www.soliver.eu/…g,en,sc.html?…

HYLZNICKA  28.03.15 03:13

Ahoj holky já sháním gelovou podprsenku, kde by se daly sehnat, poradte

marikahr
93 příspěvků 29.03.15 07:39

@Elm neviem, ci táto potreba ešte trvá, ale ja som minuly týžden kúpila v peak&clopenburg. Ja mam 170cm a je mi kúsok nad kolena

Baara
35 příspěvků 31.03.15 01:00

Sháním tyto šaty z Orsay ve velikosti 36. V Praze už jsou bohužel všude vyprodané, tak se chci zeptat, jestli jste si je některá neuváženě nekoupila a nechtěla je poslat dál. Koupila bych jak nové tak mírně nošené (je to právě dobíhající kolekce, takže žádné větší nošení asi ani stihnout nešlo). Omlouvám se pokud je dotaz mimo, ale naprosto jsem se do nich zamilovala a „musím“ je mít…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit