Sháním moderní bundu,kabatek ve větších velikostech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Paraplina
22 příspěvků 01.06.13 12:14
Sháním moderní bundu,kabatek ve větších velikostech

Ahoj holky neporadíte mi? Sháním bundu na ted, nebo kabatek na ted. Sháním něco jako větrovku, ale z silnějšího materiálu, né moc mačkavou a nejlépe s kapucou:)) něco co drží tvar a má pěkný střih, nebo jednoduchy střih a kabatek si představuji s knoflíkama něco spíše chladivého, jen tak obleci si přes halenku či tričko. Mám trochu nekonfakční velikost přes prsa velikost číslo 52,jinak mohu mít i trochu menší, to zapadacky číslovaní je jiny. Neporadily byste mi prosím kde bych něco takového mohla sehnat,?A nejlépe přes internet..?Když budou třeba široký rukávy, muže mi je švadlena zůžit to není problém. Nechci hodit oblíkaná jako obstarožní baba, víte jak to myslím:))Prosím vás moc o typy, rady…Děkuju Paraplina

Reakce:

mikita.miki
1931 příspěvků 01.06.13 12:20

Já pokukuju na asosu po tomhle a já spíš přemýšlím, kde bych sehnala něco podobného v levnější variantě a s možností vyzkoušet
 http://www.asos.com/…product.aspx?…

Gräfin
2634 příspěvků 01.06.13 12:27

@Paraplina pokud nemáte úplně konfekční velikost, je nákup přes internet vždycky riziko - v případě, že nemáte střih konkrétní značky vyzkoušený.

Nejlíp uděláte, když sem vložíte obrázky, co by se vám líbilo, ten popis je pořádně kostrbatý a přiznám se, že když střídáte slova s diakritikou a bez, tak se mi to čte hůř než kdybyste háčky a čárky vynechala úplně.

Paraplina
22 příspěvků 01.06.13 16:38
od Paraplina

Kabatek, nebo bundička jsou super jen ceny jsou šílený…není někde něco levnějšího:(((?mys­lím ten na to Asosu.

mikita.miki
1931 příspěvků 01.06.13 16:41

@Paraplina no kdyby bylo, už tu nadšeně píšu, jak sem zakoupila :-D mě by se hodil na vyběhnutí s gatěma,,,na lítačku,, a ač schytal červená ramínka, líbí se mi taky moc. není to vyloženě sportovní parka, ani elegantní sako, ale s mokasínama nebo oxfordkama bych řekla super

DRW
1237 příspěvků 01.06.13 16:44

Ja Vam dam radu, ktera mozna nebude dle Vaseho gusta, bezny kabatek si nechte usit. Kupte si kvalitni latku k tomu vhodnou. Letni/jarni kabatek nemusite nechat podsivkovat, i kdyz ja bych to udelala. A pak to chce sikovnou svadlenu. Investice se do toho vyplati a budete mit jistotu, ze Vam to padne jako ulite.

Paraplina
22 příspěvků 01.06.13 16:52
od Paraplina

Ano o tomhle vážně uvažuju, jen jsem chtěla už něco koupit a né se tim furt zabejvat v hlavě:))A jaké typy látek byste mi na kabatek, bundičku radila??.))

DRW
1237 příspěvků 01.06.13 17:57
@Paraplina píše:

Nevim presne, jak se tyto latky dneska jmenuji, vetsinou, kdyz vejdu do obchodu s latkami ptam se po latce na jarni plast, kdysi to byly balonoviny (mozna pod tim nazvem Vam nejakou pani doporuci), ruzne typy mikrovlaken, ruzne zakary, mansestr, loden
Jen pro inspiraci: http://www.marlen.cz/…-saka-kabaty

Nebo zkuste v Praze Dum latek ci Kalcu

Paraplina
22 příspěvků 01.06.13 18:47
od parapliny

Děkuju Drv, některé názvy ani neznám.))Parap.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit