Show Jana Krause 30.3.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cinkitoo  30.03.12 21:05

Jako třetí host dnes byla paní Monika, chtěla asi mluvit o oblečení, pokusila se zmínit Módní peklo, ale pan Kraus ji klasicky nepustil ke slovu. Nejste tu?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

lilip  31.03.12 17:29

No, přesně to jsem si říkala - neměla šanci říct vlastně ani Ň. To moc nezvládnul. Taky mě zajímá, zda je to někdo, koho známe - halóoooo

kiwi  31.03.12 18:53

Mno, on mistr obecne nepousti ke slovu nikoho krome sebe, jeste jedine dava prostor svymu ujecenymu synkovi - nikdo jinej se v tom poradu nema sanci uplatnit. Divim se, ze vubec jeste sezene hosty.

Cinkitoo  01.04.12 08:26

Já už na ten pořad nekoukám, ale mamka to náhodou přepnula, zrovna když tam tato paní byla a fakt jsem na něho měla vztek, jak neomaleně se k ní choval.

katango
1356 příspěvků 01.04.12 09:17

Já už to taky nesleduju, ten arogantní narcis mne vytáčí. To není show JK, to je show o JK. A tak krásnej není, abych na něj musela čučet.

Frankie
213 příspěvků 01.04.12 11:19

.

Příspěvek upraven 12.11.12 v 13:41

Kralovna Bitche
382 příspěvků 01.04.12 11:39
tak ukázka mi vážně stačila. U něho bych být na talk show nechtěla.

Nebo možná chtěla. Třeba by se mi podařilo ho trochu usadit. Plešoun jeden

Ani  01.04.12 12:23

No jo… ale objektivně - vtipy na téma pražsko - brněnské rivality budou diváky bavit mnohem více, než cokoli, co chtěla říct. Dělá jen svou práci, má to být v první řadě sranda (a umí ji dobře, protože i z nudných hostů udělá zábavné)(a nejspíš moc dobře vědí, proč mají sledovanost, co se jeho fanouškům líbí, a to prostě dělá)(ale být bych tam nechtěla ;)).
Každopádně, doporučuju dát televizi z domu, a pak se o podobných událostech budete dozvídat jen sporadicky z fór ;)

Karoleenah
2322 příspěvků 01.04.12 14:03

Já si Moniku pamatuju, strašně dávno tu kamsi do diskuze pod články dávala link na svůj web (plnostihlamo­delka.cz)… to měla ještě světlejší vlasy :) Ale jakej má nick, to bych si nevzpomněla ani kdybyste mě mlátili.

MP Katenka
12 příspěvků 01.04.12 14:06

Pan Kraus sice dělá svou práci, ale myslím, že i tak je neslušné skákat lidem do řeči.

hedvika
275 příspěvků 01.04.12 14:18

Ne, že bych nechápala, že je těžké sehnat oblečení na obézní postavu, ale to, že se nazývá plnoštíhlou mi příjde už hodně přehnané. Nelíbí se mi, že ženy podléhají tlaku m´dních časopisů, které jim tlačí vychrtlou krásu, ale stejně tak mi přijde špatné, že se poslední dobou skrývá pravda a říká se, že být tlustá/ý je v pořádku, obojí je nezdravý extrém. Ačkoli se této změně příliš nedivím, populace neuvěřitelně tloustne, a to nemluvím o dospělých, kteří se ke své váze nenápadně propracovali v průběhu let, ale o dnešní mládeži, ani nechci vidět, jak se stravují, že ve svých 15 letech mají vanu… Sotva to bude stresem z práce, nebo špatně funkční štítnou žlázou, nebo nabranými kily při hormonální změně kolem těhotenství. Holky nemají ani potřebu snažit se zatáhnout svoje obrovská břicha, špeky jim lezou z bokovek… je to vidět spíš u holek, ale neříkejte mi, že to taky nevidíte. Já bylo tlusté dítě a byla jsem ve třídě raritou, dneska je to běžné.

lilip  01.04.12 19:36

Je to jeho show, Show Jana Krause, takže je v jeho režii, co a jak udělá, stejná show v Americe také stojí na moderátorech - dělá hlavně legraci. Té lékařce před Monikou dal spoustu prostoru a poměrně zaujatě jí poslouchal. Na konec pořadu si vždycky nechá tzv. „exota“, který je tam spíše pro pobavení, nečeká se bůhví jaká serióznost ani obsahovost. Má to vždy poskládané podle důležitosti. Nejdřív vážený host, pak další zajímavý host a nakonec exot.
Já ale zase spíš nechápu, proč by měl být problém koupit oblečení 44-46. to je běžně k dostání jak v Nextu, MS, CA, Pietro Filipi,Cotton Field, Dorothy Perkins avůbed všude, kupuji obě velikosti a nestalo se mi, že bych byla podle slov Moniky „potupně odeslána do oddělení nadměrných velikostí“ - myslím, že dost přehání a vyrábí problém, proti kterému pak hlasitě bojuje. Adamis dělá přímo nadměrné velikosti - začínají tuším 46. Ale nelezu do Promodu, tam je to pro jinou věkovou kategorii i postavy.
Ona není plnoštíhlá, ale poměrně obézní, takže částečně souhlasím s hedvikou a jejím rozborem.

RenaLange  01.04.12 19:54

Tssss…samozřejmě že ta slečna je plnoštíhlá ! Protože pokud ona je plnoštíhlá pak já jsem taková hubená, křehká, skorovyžle :-).

GreatSusan  02.04.12 08:26

Show Jana Krause nemam prilezitost videt, takze muzu soudit jen podle toho videa. Prijde mi, ze slecna/pani toho nemela zas az tolik co rict, asi je to mila osoba, ale dost pochybuju, ze je tak zajimava, ze by si z ni publikum sedlo na zadek. Coz Kraus velice dobre vedel uz od zacatku a nechal si ji pro roli „blbce k veceri“. Rozhovor s ni si umim predstavit v dopolednim programu pro zeny v domacnosti, do vecerni show je nudna a nezajimava (pri vsi ucte). Krome toho dost pochybuju, ze je skutecne modelka - zda se mi az moc „plnostihla“ a taky dost provincne upravena, modelky vetsinou mivaji trochu smrnc.

anicka  02.04.12 09:13

Hm, takze so svojimi 62 kilami na 160 cm si nemusim pripadat plnostihla? Fajn 8-) Videla som tiez len tu ukazku, p.Kraus tam na moj vkus kecal az prilis - myslim, ze aj „hostovi pre pobavenie“ je vhodne dat moznost dopovedat aspon jednu vetu…

kiwi  02.04.12 09:25
lilip ha detto : Adamis dělá přímo nadměrné velikosti - začínají tuším 46. Obcas kolem Adamisu chodim, na Andelu. Jeste jsem se vsak nikdy neodvazila zajit dovnitr, pac uz jen pri pohledu do vylohy vyvstava podezreni, ze jejich modely se snesou jen v dobre uzavrene rakvi.
Mimochodem, radsi vidim slovo plnostihla, nez baculka :-( Posledni dobou se tak totiz oznacuji i obryne, na nichz, krome toho oznaceni, uz fakt nic roztomileho neni… jinymi slovy, souhlasim taky s Hedvikou.
A myslim, ze by Kraus mohl u kazdyho hosta aspon chvilku predstirat, ze ho jeho odpoved zajima… nakonec, zve si je tam sam.

GreatSusan  02.04.12 09:42
kiwi ha detto :
lilip ha detto : Adamis dělá přímo nadměrné velikosti - začínají tuším 46. Obcas kolem Adamisu chodim, na Andelu. Jeste jsem se vsak nikdy neodvazila zajit dovnitr, pac uz jen pri pohledu do vylohy vyvstava podezreni, ze jejich modely se snesou jen v dobre uzavrene rakvi. Mimochodem, radsi vidim slovo plnostihla, nez baculka :-( Posledni dobou se tak totiz oznacuji i obryne, na nichz, krome toho oznaceni, uz fakt nic roztomileho neni… jinymi slovy, souhlasim taky s Hedvikou. A myslim, ze by Kraus mohl u kazdyho hosta aspon chvilku predstirat, ze ho jeho odpoved zajima… nakonec, zve si je tam sam.
no, asi by mohl, to je fakt :-) ale zrovna u tehle damy mi to nijak nevadilo

JarkaJar
432 příspěvků 02.04.12 09:52

Taky já nesnáším výrazy baculka a boubelka, připadá mi jako familiérnost na nesprávném místě. Doufám, že jsem docela tolerantní, ale tohle opravdu nemám ráda. Stejně tak jako oslovení „babi“ nebo „dědo“ například u starších pacientů v nemocnici. To se snad teď snad naštěstí už tak moc nepoužívá, zato baculky dnes kvetou všude (myslím ten výraz).

kiwi  02.04.12 09:56

No protoze je to politicky korektni. Nikdo neni blbej, jen alternativne inteligentni… a nikdo neni tlustoprd, ale baculka. To bych blil :-)

Dahllie
2222 příspěvků 02.04.12 11:57
kiwi ha detto : No protoze je to politicky korektni. Nikdo neni blbej, jen alternativne inteligentni… a nikdo neni tlustoprd, ale baculka. To bych blil :-)
Raději ať mi říkají tlustoprde než baculko. Baculatý může být možná tak mimino, ale ne dospělá ženská. Osobně si nechávám říkat „běluho“ :-D

GreatSusan  02.04.12 14:05

Manzel mi prave navrhnul nazev pro plnostihle, ktery me rozesmal. On totiz umi cesky jen par slov, vetsinou nazvy potravin a z toho se odviji i ten (nechteny) navrh, a sice „plnotucna“… v podstate to dost presne vystihuje ty radoby baculky :-)

lilip  02.04.12 18:54

great suzan - plnotučná je výstižné.
Souhlasím s vámi, že slečna fakt neměla moc co říct, proto také byla vybrána za exota nakonec. Kraus nemusí vůbec předstírat, že ho někdo zajímá. Je to jeho show - a hosty mu teda vybírá dramaturgie - ne on sám přímo. Má lidi na vyhledávání a skladbu.
Dahlie - mně manžel občas říká Věstonická Venuše - s baculkou bych ho nakopla do … no dosaďte si co chcete :-)
kiwi - Jo,s politickou korektností to je přesně tak - obézní je baculka, Cikán je Róóóm. Čekám, kdy budou chtít přejmenovat onu operetku na Rómský baron a jak by chtěli přepsat slova, aby jim pak vyšlo do frázování - Rómský baron jsem já, mě každá cikánka zná…

katango
1356 příspěvků 02.04.12 19:33

Rómská pečeně…jo, to je vlastně taky nekorektní. Political correctness a multikulti nás zavedly do té zadele, v které se západní civilizace nachází.

lilip  02.04.12 20:01
katango ha detto : Rómská pečeně…jo, to je vlastně taky nekorektní. Political correctness a multikulti nás zavedly do té zadele, v které se západní civilizace nachází.
Přesně - když je v americkém filmu soudce, tak to je většinou černoch - ještě lépe černoška, a ještě lépe tlustá a ošklivá a lesbička, která to nandá bílejm právníkům. To se objevuje tolik let, a je to takové klišé, že mě vykolejí, když je soudce běloch a sejme barevnýho.
Amíci se chystají taky točit Sherlocka v novém a hádejte, kdo má hrát Watsona? šikmooká krasavice Luci Lyu. Mám takovou husinu, jakou jsem měla naposled při zaslechnutí písniček Luneticu.

RenaLange  03.04.12 12:22
Úplně mimo,ale víte co mě nedávno překvapilo ? Vždycky se psávalo o Ivaně Chýlkové jak je „strašně vysoká“ , titulky " nejvyšší česká herečka " a pod. No a ona prý má jen nějakých 178 - 179 cm !

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit