Šicí stroj Guzzanti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

valjana
5 příspěvků 23.10.15 09:07
Šicí stroj Guzzanti

Dobrý den, módní peklo sleduji už od jeho počátků, ale zaregistrovala jsem se až teď, jelikož potřebuji poradit od lidí sběhlých v šití, a věřím, že zde jich bude dost. Napsala jsem ježíškovi o šicí stroj, moc se mi líbí tento: šicí stroj Guzzanti
Jelikož jsem absolutní laik, co neumí pořádně přišít ani knoflík, tak bych potřebovala, jestli by se na to někdo nemrknul, a řekl mi jestli je to za ty peníze dobrý kup nebo šunt.
Nepočítám s tím, že budu šít nějaké garderoby, spíš jen nějaké tepláčky pro děti..

Reklama

Reklama

Reakce:

Jordaan
6553 příspěvků 23.10.15 14:59

@valjana

pisou tam, ze neni vhodny na siti silnejsich latek, napr. rifloviny. Pokud chcete sit pro deti, tak se zrovna siti rifloviny docela hodi, ja treba sekam kalhoty z pevnych latek jak bata cvicky. Jinak se mi to zda pro zacatecnika ok, znacku ale neznam.

edit: znacku jsem googlovala a zda se mi, ze je to no name. Hledala bych asi neco znamejsiho.

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama