Šicí stroj Guzzanti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

valjana
5 příspěvků 23.10.15 09:07
Šicí stroj Guzzanti

Dobrý den, módní peklo sleduji už od jeho počátků, ale zaregistrovala jsem se až teď, jelikož potřebuji poradit od lidí sběhlých v šití, a věřím, že zde jich bude dost. Napsala jsem ježíškovi o šicí stroj, moc se mi líbí tento: šicí stroj Guzzanti
Jelikož jsem absolutní laik, co neumí pořádně přišít ani knoflík, tak bych potřebovala, jestli by se na to někdo nemrknul, a řekl mi jestli je to za ty peníze dobrý kup nebo šunt.
Nepočítám s tím, že budu šít nějaké garderoby, spíš jen nějaké tepláčky pro děti..

Reakce:

Jordaan
5563 příspěvků 23.10.15 14:59

@valjana

pisou tam, ze neni vhodny na siti silnejsich latek, napr. rifloviny. Pokud chcete sit pro deti, tak se zrovna siti rifloviny docela hodi, ja treba sekam kalhoty z pevnych latek jak bata cvicky. Jinak se mi to zda pro zacatecnika ok, znacku ale neznam.

edit: znacku jsem googlovala a zda se mi, ze je to no name. Hledala bych asi neco znamejsiho.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit