Šicí stroj singer - problém začátečníka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hazuki
3 příspěvky 07.01.16 16:48
Šicí stroj singer - problém začátečníka

Dostala jsem k Vánocům vytouženou věc - šicí stroj. Celá nadšená jsem si pečlivě pročetla celý návod a nastudovala jak navlékat nitě. Ale mám problém, ať dělám co dělám, stále se mi pod látkou tvoří chuchvalce spodní niti. Zkoušela jsem přenastavovat napětí horní i dolní niti, ale bez výsledku, šmodrchá pořád stejně. Navlečené nitě mám dobře, zkoušela jsem to přesně podle návodu několikrát předělat - opět bez výsledku. V čem může být chyba? Je ta vada stroje? Díky za odpovědi =)

Reakce:

Lenka M.  07.01.16 18:02

@Hazuki Pre prípad, že vám nikto znalý neodpovie-sú toho plné internety. Stačí zagooglit „cuchání spodní nitě“.

Hazuki
3 příspěvky 07.01.16 19:59

Hledala jsem, všude radí upravit napětí nitě nebo vyčistit stroj. To první nefunguje (zkouším to už dvě hodiny), to druhé u nového stroje nehrozí… Už nevím co s tím, proto píšu sem.

Moir
1807 příspěvků 07.01.16 22:08

Převléknout nit, vyměnit jehlu - zkontrolovat, že je usazená až na doraz, zkontrolovat, že patka je spuštěná dolů (kupodivu se to stává často, že není), zkusit úplně jinou nit, úplně jinou látku a jako poslední reklamovat

Hazuki
3 příspěvky 09.01.16 15:03

Nakonec to bylo jehlou, buď ji špatně nasadili ve výrobě, nebo se uvolnila při převozu. Díky za radu, už mi to šije dobře.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit