Šicí stroj Veronica

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zdisenka
1 příspěvek 05.10.13 13:23
Šicí stroj Veronica

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jaký máte názor na šicí stroje Veronica. Uvažovala jsem o strojích Veronica Prima 100 a Veronica Optima 200. Ale netuším, který by pro mě byl lepší…jsem totiž začátečník, ušila jsem si jen jedny šaty a to na půjčeným stroji (který byl starý už snad 100 let :D). Také mi prosím napište pokud víte o nějakém dobrém stroji, klidně jiné značky, do 5000 Kč. Děkuju moc za odpovědi :)

Reklama

Reklama

Reakce:

Nyxx
512 příspěvků 05.10.13 13:47

Již čtyři roky jsem majitelkou šicího stroje Veronica Champion 500. Ze začátku jsem musela udělat drobnou úpravu, od té doby jsem spokojená. Líbí se mi příslušenství stroje ( nepř. různé patky) a snadno dostupný servis, který jsem tedy zatím nevyužila. Obecně se při výběru stroje doporučuje, aby měl co nejvíce kovových součástek. Také se koukněte, kde byste měla nejbližší servis, abyste v případě poruchy nemusela jezdit příliš daleko. Co se stehů týče, vystačíte s rovným a klikatým, případně s elastickým, víc nepotřebujete. Vyšívací stehy moc nevyužijete a místo připlácení za pseudooverlockové funkce si kupte radši overlock. Já mám overlock Singer asi za pět tisíc a jsem s ním taky moc spokojená. Dál mám zkušenosti už jen se stroji Minerva (babiččin šlapací :-) ) a Veritas. O ostatních značkách toho moc nevím, ale můžete zkusit tyto diskuze:

http://www.modnipeklo.cz/…i-stroj-440/
http://www.modnipeklo.cz/…i-stroj-145/

veronika-uhrova
2 příspěvky 04.05.14 12:05

Dobrý den, mám doma šicí stroj veronica 404 a potřebovala bych poradit. Mám ho necelý rok a teď mi začala vrchní nit dělat očka. už jsem seřídila co jsem mohla a stále to dělá. Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji za odpověď

Moir
1906 příspěvků 04.05.14 13:21

@veronika-uhrova nová jehla, úplně jiná niť, servis

veronika-uhrova
2 příspěvky 04.05.14 13:45

Jehlu i nic jsem vyměnila, takže to vidím taky na ten servis.

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama