Šicí stroj Veronica

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zdisenka
1 příspěvek 05.10.13 13:23
Šicí stroj Veronica

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jaký máte názor na šicí stroje Veronica. Uvažovala jsem o strojích Veronica Prima 100 a Veronica Optima 200. Ale netuším, který by pro mě byl lepší…jsem totiž začátečník, ušila jsem si jen jedny šaty a to na půjčeným stroji (který byl starý už snad 100 let :D). Také mi prosím napište pokud víte o nějakém dobrém stroji, klidně jiné značky, do 5000 Kč. Děkuju moc za odpovědi :)

Reakce:

Nyxx
512 příspěvků 05.10.13 13:47

Již čtyři roky jsem majitelkou šicího stroje Veronica Champion 500. Ze začátku jsem musela udělat drobnou úpravu, od té doby jsem spokojená. Líbí se mi příslušenství stroje ( nepř. různé patky) a snadno dostupný servis, který jsem tedy zatím nevyužila. Obecně se při výběru stroje doporučuje, aby měl co nejvíce kovových součástek. Také se koukněte, kde byste měla nejbližší servis, abyste v případě poruchy nemusela jezdit příliš daleko. Co se stehů týče, vystačíte s rovným a klikatým, případně s elastickým, víc nepotřebujete. Vyšívací stehy moc nevyužijete a místo připlácení za pseudooverlockové funkce si kupte radši overlock. Já mám overlock Singer asi za pět tisíc a jsem s ním taky moc spokojená. Dál mám zkušenosti už jen se stroji Minerva (babiččin šlapací :-) ) a Veritas. O ostatních značkách toho moc nevím, ale můžete zkusit tyto diskuze:

http://www.modnipeklo.cz/…i-stroj-440/
http://www.modnipeklo.cz/…i-stroj-145/

veronika-uhrova
2 příspěvky 04.05.14 12:05

Dobrý den, mám doma šicí stroj veronica 404 a potřebovala bych poradit. Mám ho necelý rok a teď mi začala vrchní nit dělat očka. už jsem seřídila co jsem mohla a stále to dělá. Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji za odpověď

Moir
1805 příspěvků 04.05.14 13:21

@veronika-uhrova nová jehla, úplně jiná niť, servis

veronika-uhrova
2 příspěvky 04.05.14 13:45

Jehlu i nic jsem vyměnila, takže to vidím taky na ten servis.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit