Šikovný opravář kabelek v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sailorette
1589 příspěvků 23.04.13 12:44
Šikovný opravář kabelek v Praze

Podobné téma jsem nenašla a v poradně jsem se toho moc nedozvěděla, tak to zkouším ještě tady, třeba se to téma bude hodit ještě někomu dalšímu. Máte tip na šikovného opraváře kabelek, který by nejen zvládal samotnou opravu, ale měl i trochu estetického cítění? Rozbil se mi otočný uzávěr na kabelce, bude potřebovat vyměnit a ráda bych, aby to k něčemu vypadalo. Google, který mi byl chytře navržen v poradně, mlčí jako hrobka. Má někdo s nějakou opravnou zkušenost?

Reakce:

Sekhmet
1918 příspěvků 23.04.13 13:11

@Sailorette Mám zkušenost se ševcem v Krakovské ulici na Praze 2. Tedy nikoli s kabelkami, ale s botami, které umí opravit tak, že nepoznáte, že byly opravované. Jsem přesvědčená, že umí naprosto všechno přes kůži, takže hu zkusit by nemuselo být marné. Je to řemeslník, od lidí s „estetickým cítěním“ se držím radši dál, dost často se jejich cítění neshoduje s mým.

Sailorette
1589 příspěvků 23.04.13 13:17

Díky, ona ta kabelka není kožená, je z takového prošívaného textilu (ala šanelka, typově), jde hlavně o to zapínání, kdybych ho sehnala, vyměnila bych si ho i sama, na tom už nic nebude. Ale bojím se, že opravář nebude mít stejné, jako je původní a vrazí tam nějakou hrůzu, která je běžně k dostání. Pojedu se tam zeptat, uvidíme.

Sekhmet
1918 příspěvků 23.04.13 13:37

@Sailorette Oni by vám měli ukázat, co tam chtějí dát…

Tleilaxan
241 příspěvků 23.04.13 15:01

U zastávky Štěpánská (na Ječné) je tržnice, vchod do dvora, a tam je brašnářství, nechávala jsem tam kabelku opravovat jednou a byla jsem spokojená.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit