Silonové ponožky a pocení nohou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Caaroline
1 příspěvek 03.11.12 19:25
Silonové ponožky

Zdravím, pracuji v kanceláři, každý den se tam přezouvám do podpatků. To s sebou přináší nutnost nošení silonových ponožek. Po celém dni stráveném v silonových ponožkách, bych ten „odér“ nepřála ani největšímu nepříteli :) Používám spray do bot i na nohy, ale stejně se noha celý den potí.. Máte někdo lepší tipy, jak si nepřipadat jako smraďoch? :) Děkuji

Reakce:

viktorka_od splavu
7436 příspěvků 03.11.12 20:03

@Caaroline mám stejný problém a zatím jsem nepřišla na lepší řešení, než během dne ty silonky několikrát měnit, a mít aspoň dvoje různé boty na přezutí - s rozdílnou výškou podpatku, aby noha trochu „pracovala“. plus antibakteriální vložky do bot.

Olivera
180 příspěvků 04.11.12 19:14

Zkuste Antibakteriální ponožky se stříbrem- dají se koupit nejen jako klasické ponožky, ale i silonové. Kupovala jsem je myslím u Bati a opravdu pocení/zápach dost eliminují.

Lina-jiná
349 příspěvků 04.11.12 19:34

Pokud nosíte umělé boty, přesedlejte na kožené.

Tebah
4255 příspěvků 04.11.12 20:22

Zkuste pudr na nohy, přijde mi účinnější než sprej. A pokud hodně času trávíte za počítačem, tak se občas vyzujte a seďte bosky - nohy i boty alespoň trochu vyschnou a bude to lepší.

viktorka_od splavu
7436 příspěvků 04.11.12 21:35
@Lina-jiná píše:
Pokud nosíte umělé boty, přesedlejte na kožené.

vida to mě ani nenapadlo zmiňovat, beru to za samozřejmost, ale noha se potí i v kožených botách (i když míň), zase hůř vysychají a víc se v nich daří pachům (a bakteriím a plísním).
@Tebah jj, hlavní požadavek na „pracovní“ boty je, aby šly snadno a rychle vyzout/nazout, žádné pásky přes nárt, zapínání aj. pod stolem odhodit botky a vyhodit kopyta navrch na nějakou podnožku:-))

RenataRen
466 příspěvků 10.11.12 21:39

Tak to jsem ráda, že nejsem sama, někteří lidé asi mají talent na nepocení nohou vrozený. Já ne. Snažím se to řešit tak, jak bylo výše popsáno, ale jak doopravdy odstranit pocení a s tím spojený zápach, na to jsem ještě nepřišla.
Myju se denně, plíseň na nohou nemám, ale ať si vezmu kožené nebo koženkové boty, je to skoro jedno…

Argento
9 příspěvků 10.11.12 23:55

Mně se nejvíc osvědčil žlutý sprej TopGold-kupuju v lékárně, ale myslím, že ho mají i některé drogerie, stojí kolem devadesáti korun. Vyzkoušela jsem toho hodně, ale až tohle mi pomohlo. Mají i jiné druhy, ale mně nejvíc vyhovuje právě ten žlutý. Dost si ho chválí i muži v rodině.

renca876
2 příspěvky 08.10.16 17:13

Já z osobni zkušenosti mohu doporučit antiperspirant Sweatstop Aloe Vera Forte. Používám tělový sprej, který má všestranné použití - čelo i obličej, podpaži, záda, nohy. Účinek se projevil už po prvním použití. 1oo ml lahvička mi vydržela skoro rok, je bez parfemace, proto vhodný i pro muže.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit