Silvestr: jak, kde a co na sebe?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

real.blond
6688 příspěvků 26.11.12 11:11
Silvestr: jak, kde a co na sebe?

Tak mile damy:) Silvetr je za dvermi, kde a jak ho budete travit? Co budete mit na sobe? My jsme, jako kazdy rok, vahavi strelci a porad se rozhodujeme co podnikneme.. Podotykam, ze Silvestra neprozivam, nemam rada baveni se na povel, beru tento den jako prijemne straveny s rodinou/par­tnerem/prateli… ve spolecnosti dobreho jidla a piti. Predem diky za inspiraci a obrazky jsou samozrejme vitany:)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

janiiiv
781 příspěvků 26.11.12 12:07

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 03:01

MP Monny
480 příspěvků 26.11.12 12:17

@real.blond Beru silvestr podobně - jako příležitost strávit čas a spřáteli a rodinou, připravit si něco dobrého a druhý den nemuset vstávat do práce. Poslední 2 silvestry jsme dělali s přítelem „večírek“ u nás doma, v 8 lidech s kamarády, přítel udělal plno výborného jídlo a namíchal nějaké dobré pití a bylo to fajn. Letos to bude v podobném duchu pro změnu u kamarádů. Ještě by mě lákalo vyrazit někam na hory, ale vždycky jsem měla zkoušky, tak nebyl čas a letos jsem to nějak nestihla naplánovat.
Jo a co na sebe? No něco trochu slavnostního, ale hlavně aby to ladilo s ponožkami, když je to domácí párty :)

Karoleenah
2322 příspěvků 26.11.12 12:18

Já hned po Vánocích balím přítele a psa a jedeme na chatu do Hrozenka, už se hrozně těším, doufám že se poštěstí a stejně jako loni napadne sníh. :) Takže sobě zapakuju teplé vlněné svetry a kožich a psovi tažný postroj, kdyby se v naší silvestrovské skupině vyskytlo sáňkování chtivé děcko. Jo a taky si musím přichystat kostým na silvestrovskou party, letošní téma je reklama, jsem zvědavá na kreace ostatních (a vlastně i na tu naši :D).
Každopádně jsem docela ráda, že vypadnu z města, Silvestr ve městě se mi moc nezdá, jednak už od rána všude bouchají petardy, z čehož pes a postupem času i já chytáme psotník, a jednak mi připadá, že tu ani není moc co dělat, pokud si člověk dlouho dopředu nezajistí pozvánky na nějakou trochu lepší party nebo nemá kamarády ochotné poskytnout svůj byt k slavení.
Párkrát už se mi stalo, že jsem na Silvestra byla sama doma a taky to nebylo úplně špatné, přece jen na ČT2 vždycky dávají nějakého toho Cimrmana. :)

real.blond
6688 příspěvků 26.11.12 12:21

@MP Monny a co takoveto ponozky? S temi se bude kombinovat jedna radost:)))

real.blond
6688 příspěvků 26.11.12 12:29

@Karoleenah tak doufam, ze se pochlubite, co jste vymysleli na tema reklama - haha, co treba clavin?:D svitici rohy budete po mikulasi schovane:))

MP Monny
480 příspěvků 26.11.12 12:41

@real.blond Se taky dneska v práci nudíte, že :) Ale ty první pletené bačkory s bambulkou jsou rozkošné! Třeba z loňského silvestra mám fotku právě i s bačkorou (tu jsem dostala vloni na vánoce, tedy dvě, na každou nohu jednu) :D

real.blond
6688 příspěvků 26.11.12 12:44

@MP Monny ja jsem prosim na dovolene, takze mam casu:) a papuce super, doufam, ze maji protiskluzovou podrazku, aby byly radne bezpecne:))

MP Monny
480 příspěvků 26.11.12 12:47

@real.blond Myslím, že trocha gumy na podrážce je, nekloužou. Jo a pravá bota se jmenuje Pepík a levá Lojzík (to jsou tedy jediné boty a vůbec část oděvu, které jsem kdy pojmenovala, myslím, že po pár deci právě na silvestra) :)

Karoleenah
2322 příspěvků 26.11.12 12:56

@real.blond Tak to by byl pěkně pekelný kostým! :D My zatím váháme, jedna z variant byly vánoční smrčky z té série reklam Vodafonu dva roky zpátky, ale bylo by to pravda trochu náročnější na realizaci. :D

real.blond
6688 příspěvků 26.11.12 12:56

Jinak ja bych radeji stravila silvestra nekde v podniku (restaurace, pote bar), domacich sikvestru mam za sebou nepocitane a na horach jich take nekolik uz bylo.. Rada bych na sobe mela neco s flitry nebo kaminky apod, ale cokoliv vygooglim je dost nevkusne.. Zvlast co se flitru tyce. Mam to vzdat nebo jsem jen nedostatecne hledala?

real.blond
6688 příspěvků 26.11.12 12:59

@Karoleenah vite jak byste zabodovali? Mne celkove docela desi reklamy tohoto razeni.. Asi jako na lepidla na zubni nahrady nebo na vlozky! A dost dobre si nedovedu predstavit realizaci kostymu smrcku:D to uz bych to videla lepe s kostymem houby, co byla v reklame nedavno..

Karoleenah
2322 příspěvků 26.11.12 12:59

@real.blond Nevzdávat, hledat! Zrovna Silvestr je snad jediná příležitost, kdy se můžete ve flitrech a kamínkách klidně vyválet od hlavy až k patě a nikomu to nebude připadat divné. Na pinterestu už jste byla? Tam vždycky najdu nejvíc inspirace.

janiiiv
781 příspěvků 26.11.12 13:07

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 03:01

real.blond
6688 příspěvků 26.11.12 13:15

@Karoleenah web neznam, ted na nej koukam, ale nemuzu se zorientovat:) @janiiiv :D za morskou pannu na silvestra byt nechci a za sekretarku uz teprve ne:) jednu flitrovanou sukni doma mam, tak v nejhorsim zkombinuju tu

real.blond
6688 příspěvků 26.11.12 13:44

Zaujal mne tento clanek: http://www.avantgarde-prague.cz/…opere-praha/ - byl jste nekdy nekdo nebo se letos chystate?

DanielaS
4603 příspěvků 26.11.12 14:28

Budeme jist a pit se ctyrmi dospelymi a jednim predskolnim ditetem. Vrcholem vecera bude paleni prskavek na zahrade. Vzhledem k tomu, ze tradicne aspon cast vecera stravim s holcickou na zemi mezi hrackama, nic moc slavnostniho to byt nemuze. Takze me univerzalni viskozove saty a cerne sametove sako.

real.blond
6688 příspěvků 27.11.12 10:13

@DanielaS poslednich par let travime vetsinu stedreho vecera na zemi mezi hrackami taky a neni nic pohodlnejsiho, nez mit na sobe saty z prijemneho materialu. Takze na silvestra je to urcite fajn volba, pokud zustavate doma:)

Dahllie
2222 příspěvků 27.11.12 16:10

Nemáte tip na dobrou restauraci v Praze kolem centra nebo Anděla, kde ale nebudou žádné „Silvestrovské večery“? Řekli jsme si s mužem, že se půjdeme v klidu najíst, ale ten klid ne a ne najít.

real.blond
6688 příspěvků 01.12.12 10:26

@Dahllie tak to Vam preji uspesne hledani, vetsina restauraci a podniku to jiste pojme slavnostne (Silvestrovsky). Nicmene loni jsme v Praze v restauraci na Silvestra byli a krome vyzdoby nic jinak oproti normalu nebylo, byl to prijemny vecer jako vzdy:-)

real.blond
6688 příspěvků 01.12.12 10:30

A co ostatni - nechcete se pochlubit, kam na Silvestra vyrazite? Byli jste nekdy na Silvestra ve Zlate Praze - jake to tam bylo? Mimochodem nechapu, proc spousta restauraci nema dodnes na strankach Silvestrovskou­/Vanocni nabidku s celym menu? V Praze napr. La Finestra a v Brne napr. Il Mercato.. Nevite?

Helena8
26 příspěvků 01.12.12 18:36

Silvestra trávím tradičně v Praze. Do centra bych se neodvážila-spoustu opilých lidí s pyrotechnikou v rukách není má oblíbená kombinace. Takže budu doma s partnerem, domácímí chlebíčky a džusem a možná ani nebudem čekat na půlnoc - tradičně:)
Ale malé černé si teda jako vezmu!:)

real.blond
6688 příspěvků 03.12.12 16:13

@Helena8 my byli loni v centru Prahy na Silvestra poprve a pripadalo nam to jak v obdobi valecnych nepokoju! Lidi jsou vazne silenci.. meli jsme hruzu jit po ulici, ze nam pristanou petardy pod nohama..

lioncity  06.12.12 03:08
@real.blond píše:
A co ostatni - nechcete se pochlubit, kam na Silvestra vyrazite? Byli jste nekdy na Silvestra ve Zlate Praze - jake to tam bylo? Mimochodem nechapu, proc spousta restauraci nema dodnes na strankach Silvestrovskou­/Vanocni nabidku s celym menu? V Praze napr. La Finestra a v Brne napr. Il Mercato.. Nevite?

Nevim, jak letos, ale minuly rok La Finestra na strankach jak vanocni, tak i silvestrovske menu normalne mela…byli jsme tam prave na Stedry vecer, silvestr me nechava chladnou a nejak to neslavim.

ionicera
4561 příspěvků 06.12.12 13:27

Tak my už podruhé strávíme Silvestra v divadle.Loni se nám to líbilo-byli jsme na Vánoční koledě, Prahou jsme procházeli ještě když byli všichni relativně střízliví a méně nebezpeční-asi v půl 11.Letos jdeme na Hru o lásce-Roden Krausová. Předtím si zajdeme někam na oběd-váháme mezi Coloseem a Imperialem, ale tam bychom museli asi mít rezervaci. A na půlnoc už chceme být doma.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit