Simira aneb Fler číslo 2

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kitina1987
27 příspěvků 05.10.12 08:07
Simira aneb Fler číslo 2

Milé, krásné, chytré pekelnice…chtěla bych se podělit o můj poslední „šok“..myslela jsem si, že jako Módní peklo je jen jedno, tak i Fler je jenom jeden..ovšem to jsem se šeredně spletla…našla jsem www.simira.cz … Řekla bych, že je to takový druhý Fler, takže až budete hledat nějaké "pěkné, originální, neotřelé, společenské a velmi sexy šaty s batikou, krajkou, kamínky, třpytítky, cinkrlátkyfli­tryprůstřihyor­ganzoulevnýmja­kožeskorohedvá­bím… tak se tam podívejte.
Ale abych jen neškodila…našla jsem tam pár krásných vintage broží :)

Reakce:

JarkaJar
432 příspěvků 05.10.12 11:42

Oblečení jsem nezkoumala, ale u šperků z kamenů jsem si řekla: Heršvec, to jsem neměla vidět! Brala bych je snad všechny, kdyby mi je někdo daroval. Naštěstí nemám moc pěněz na útratu, což je v tomhle případě dobře.
Ono to bude jako na Fleru: něco pěkné, něco ne.

TinkaH
916 příspěvků 05.10.12 15:50

http://www.simira.cz/…-ani-nahodou
tak tady bych čekala okolo řepu :-D

Robena
1257 příspěvků 05.10.12 16:28

Zběžně jsem se podívala na „Vintage“ a zjistila jsem, že je tam nabízeno totožné zboží jako ve stejné rubrice na Fleru. A počítám, že to tak bude i v ostatních kategoriích.

Rosalyn
925 příspěvků 05.10.12 17:45

Něco pro milovníky leopardího vzoru - http://www.simira.cz/…720-bundicka :-)

Atlacoya
2146 příspěvků 06.10.12 11:59

Líbí se mi fotopranýř, sice tam moc pranýřování není, ale pro prodejce se tam jistě najdou užitečné rady.

notrends
514 příspěvků 16.09.13 11:26

Dnes jsem na Fléru viděla toto: zimní šaty.

notrends
514 příspěvků 16.09.13 11:27

Omlouvám s e špatné téma diskuze

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit