Šití šatů Budějovice - dobrá švadlenka??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veruu99
3 příspěvky 27.03.14 08:56
Šití šatů Budějovice - dobrá švadlenka??

Ahoj všem,

prosím poraďte nějakou dobrou švadlenku z Budějovic a okolí. Potřebuji ušít jednoduché krátké svatební šaty. Možná blíž letním než svatebním. :)
Díkyyy!!

Reakce:

evakot
19 příspěvků 27.03.14 10:59

Mam dobrou zkusenost krejcovstvim v Metropolu (2. patro) nad restauraci. Pani je velmi prijemna a sikovna.

Veruu99
3 příspěvky 27.03.14 12:16

A máš zhruba představu, jak je „drahá“ či „levná“? Já mám představu kolem 6 000 Kč, na ty krátké šaty.
Já byla akční a šla jsem ke krejčové vedle Bati, k paní Kubíčkové do atelieru Taile, domluvily jsme se na konzultaci, ale pořád si nejsem jistá…

evakot
19 příspěvků 27.03.14 12:30

Za usiti pleasovek jsem dala kolem 1500 pred 3 lety, ale latku jsem si kupovala sama. Ty dve co pises neznam. Ale drzim palce a preju hodne stesti v manzelstvi. Me dorazili minuly tyden z www.lindy-bop.com, ke kolenum, strih ala 50 leta. Prvne jsem si taky chtela nechat nejake usit, ale jsem rada, ze jsem to riskla:)

Veruu99
3 příspěvky 27.03.14 12:43

Tak to gratuluju, že se ti podařilo objevit to, co si představuješ!! Možná skočím do toho metropolu a uvidím, jak se paní bude tvářit na moje požadavky.
Děkuju a přeju taky hodně štěstí :)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit