Síťované punčocháče

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Navaa
529 příspěvků 18.07.12 01:29
Síťované punčocháče

Ahoj,

napadlo mě, zda někdo neví, jak nosit a kombinovat nápadné punčocháče, například síťované. Je vůbec možné vzít si je do slušné společnosti? Má někdo radu na kombinování nápadných květinových punčocháčů? Mám ~ tyhle, nosím k nim černou pouzdrovou sukni. :-)

Reakce:

janiiiv
781 příspěvků 18.07.12 02:15

No, hlavně bych jim neříkala síťované, síťované jsou tyhle . Ty Vaše jsou krajkové ;)
Mám takových několikero. Na můj vkus je to docela výrazný kus oděvu, takže k nim beru co nejjednodušší věci, většinou je nosím do společnosti, takže pak malé černé, černá pouzdrová sukně (jinou barvu u těhle dvou věcí nemám :/ ). Zkusila jsem gůgl, ten se drží většinou taky té černé. Kombinace se vzorovanými šaty se mně osobně teda moc nelíbí. Rozhodně bych se nebála rozšoupnout v barvách a doplňcích, ale vzory vůbec.
Trošku jsem okleštila jednu „denní“ fotku, kde mě někdo zvěčnil. Třeba Vás to inspiruje.

blacken
2320 příspěvků 18.07.12 03:08

Možná když pohledáte, tak se tu o nich tuším Ada někde zmiňovala. Mám několikatery a nejlíp podle mě vypadají k šedé a pudrové. S černou (a to mám černou hodně ráda a nedělá mi problém chodit jako fanoušek Depeche Mode) mi přišly příliš černé :-D Líbí se mi k nim spíš jednoduché kombinace a za mě si k nim brát rozhodně podpatky. (Pokud nevlastníte dlouhatánské hubené nohy, pak samozřejmě není nutno :-D)

magenta
22 příspěvků 18.07.12 09:06

Super, s tou šedou se mi ty punčochy líbí moc

RenaLange  18.07.12 09:41

@blacken krásné, hned bych si Vás vybrala za svou osobní stylistku.
Moc hezké.

ariesek67
264 příspěvků 18.07.12 10:02

@Navaa Tak to je luxus. Klidně se dá nosit kamkoliv a téměř k čemukoliv a není to síťované ale spíš krajkové. Ale je to moc pěkné.

MP _Samantha
79 příspěvků 18.07.12 10:19

Krajkové bez problémů k jednodušší elegantní outfitům, řekla bych spíše tmavé barvy, pouzdrové sukně a šaty. Bez podpatků se mi nelíbí, protože samy o sobě můžou dost zkracovat a rozšiřovat nohy.
Síťované jsou něco jiného, ty osobně nosím jen na tématické akce typu punkové a metalové koncerty (tedy v kombinaci s gládami a třeba zvýrazňovačově žlutou sukní, což by mohlo být slušné peklíčko, ale tady se to celkem hodí řekla bych :D).

peknyden
97 příspěvků 18.07.12 13:05

Síťované punčocháče nosím ráda. Hlavně tělové. Vypadá to moc pěkně a žensky. Klidně si vemu i černé, myslím, že když nikde nic neleze /nahoře ani dole:-)/, tak to vulgárně nepůsobí.

Vzorované se mi taky líbí, ale nevím, jestli je to jen můj pocit, ale i když mám štíhlé nohy, tak v nich vypadají „tlustě“ a proto je nenosím, i když jich mám několik. Podle mě přidávají kila.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 18.07.12 15:07

@peknyden Jsem téhož názoru, že punčocháče tohoto typu dělají i ze štíhlých nohou špalky. Pokud si vezmete podpatky, tak je to ještě docela OK, ale s placatýma botama e-e. Taky mám pocit, že čím víc těch punčoch ukážete, tím to vypadá líp - takže s minisukní lépe než s šaty po kolena. Ale možná se mi to jenom zdá, těžko říct :) Takže za mě obrázek s černými šaty ano, obrázek s džínovými kraťasy a teniskami ani náhodou :) Jo, a na společenské akce nebrat.

Blair
359 příspěvků 18.07.12 15:22

Vzorované - krajkové punčocháče nosím jen k černé nebo šedé sukni, s podpatky. Opravdu síťované mám jen jedny a nějak nemám zatím odvahu si je obléknout… :)

Diankenstein
1891 příspěvků 18.07.12 15:46

Síťované se mi osvědčily jako „omlazovač“. Když mám pocit, že jsem oblečená, jako pověstná stará mladá, bordelky zachrání situaci. (Ale jako stará mladá člověk většinou nevypadá v minisukni, že :) )

Ani  18.07.12 22:09

@Diankenstein Mám jedny jemně síťované a teda zrovna k outfitům, kde si nejsem jistá, že to není za hranou stará mladá vůbec nejdou. Aspoň tedy ne podle mého pocitu.

Vzorované mám jedny, ale geometrické (kosočtvercový vzor), vypadají na nohou skvěle, žádná kila navíc.

Ophelie
438 příspěvků 19.07.12 08:23

Vzorované občas nosím, ale protože mívám sukně ke kolenům, nepřipadá mi, že by mi punčochy dělaly sloní nohy…

Diankenstein
1891 příspěvků 19.07.12 09:18

@Ani mně se to stává hlavně v delší kostkované sukni se sklady a tam mi to sedí, určitě to nepůjde ke všemu:)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit