skladování sponek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

seznam.mih  04.03.12 09:50

Používáte někdo sponky do vlasů? A jakým způsobem je skladujete? Mám jich dost, ale válí se mi všude možně po šuplících ale nevím, jak hezk,y to uskladnit, abych na ně viděla, abych věděla, kterou vytáhnout a na kterou mám náladu …

Reakce:

zelitschko  04.03.12 11:11

dokud jsem měla dlouhé vlasy, tak obyčejné byly ve dvou kosmetických taštičkách - těch malých, jedna byla doma, druhá se mnou cestovala na kolej nebo k přítelovi, ty ozdobné jsem měla na provázku nataženém přes zrcadlo. Samozřejmě pak mě to přestalo bavit, takže perka se vyskytovala na kosmetickém stolku a zbytek jsem měla po kapsách :))

Dahllie
2222 příspěvků 04.03.12 11:14

klasické asponky a skřipce mám v menší kosmetické taštičce, na velké spony a gumičky mám takovou závěsnou kosmetickou cestovní taštičku.

Ameline
95 příspěvků 04.03.12 11:45

Já sponky a podobně mám v krabičkách esteticky polepených barevným balícím papírem :D. Aby se nepletly a vždycky jsem je našla mám ty menší zaplý na nejrůznějších papírech a fóliích, většinou jak se prodávaly.

pixie
232 příspěvků 04.03.12 12:41

Já je vždycky přiskřípnu zpátky na ten papír, na kterém jsem je koupila, a ten pověsím na nástěnku ke zbytku bižuterie. Velké skřipce přicvaknu zboku k nástěnce. A pokud jsi ty papíry už vyházela, tak nakup barevné čtvrtky. Můžeš je pak skladovat klidně v nějaké krabičce, ale myslím, že to je pořád přehlednější, než je tam mít na volno. Zvlášť pokud máš třeba nějakou sadu a pak marně lovíš tu druhou.

seznam.mih  04.03.12 14:33

… Nebyla by zde nějaká hodná duše, která by mi to vyloženě vyfotila? :D Hledám inspiraci a když to člověk jen napíše, tak si to neumím moc dobře představit .. ani nevím, dle čeho bych měla hledat na googlu napíšu sponky a vylezou mi akorát ty kancelářský sponky :D

A.C.
153 příspěvků 04.03.12 20:33

Měla jsem pásek od starého baloňáku, ten jsem přivázala vevnitř do skříně a na něj jsem spony připínala. Rychlé, přehledné, drželo to pořád naplocho.

A.C.
153 příspěvků 04.03.12 20:35

V dětské verzi to máš tady
http://de.dawan­da.com/produc­t/13730826-Haarspangen-Halter-Haarspangen-Ordner-EULE

A.C.
153 příspěvků 04.03.12 20:38

Nebo tady
http://www.lo­vingmydomesti­clife.com/2011/01­/hair-accessory-organizer.html
Hledej Hair accessory organizer, nebo **Haarspangen Halter **:)

seznam.mih  04.03.12 20:49

Díky za tip!!

seznam.mih  04.03.12 20:52

Na googlu člověk najde všechno, když ví, jak se správně zeptat! :))

MP Motyka
29 příspěvků 08.03.12 11:24

Mám krabici, kde jsou parfémy a moje chudá sbírka bižu a v ní je malinká krabička na sponky. A taky je občas najdu na oblečení a všude možně po bytě. Tak to při příležitostech utírání prachu nebo třídění studijního materiálu narvu do tý krabičky…(myslím, že tenhle chaos netřeba fotit)

gulietta  08.06.12 14:09

Inšpiroval ma Pinterest ako skladovať veci. :-)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit