Skúsenosti s prírodnou farbou henna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JankaKristinka
1 příspěvek 29.05.14 21:27
Skúsenosti s prírodnou farbou henna

Čaute baby

Ktorá s vás má skúsenosti s hennou?? Ako si môžem predĺžiť farbu a zvýrazniť farby vo vlasoch?? Keď si farbím s hennou, vždy mávam ryšavé odlesky. Chcela by som mať, len čisto tmavo hnedé aj na slnku ale nedarí sa mi to. Ja viem dávam si tam citrón, ale vďaka nemu sa lepšie uvoľňuje farba, alebo poznáte niečo lepšie s čoho sa uvoľňuje farba a nie je to kyslé než citrón?? Čo by to tak mohlo byť???

Ďakujem vám už vopred za vaše rady a nápady ba aj skúsenosti.

Reakce:

Nihilistka
27 příspěvků 31.05.14 12:47

Henna bude vždycky rezavá a henna s indigem bude hnědá s rezavými odlesky. Prostě to tak je a přes to vlak nejede. Nicméně jsou různé způsoby, jak barvu (trochu) změnit. Já podporuju hnědou barvu tím, že hennu místo vody zalévám silným kafem, ale někdo pak víc trpí na lupy. Černý čaj se dá taky použít. U citronu jsem si nevšimla, že by měl až zase takový vliv na barvu, někdy ho dávám a někdy ne a nic moc se neděje. Kvalitní henna (tj. jiná než ta z drogerie) vlastně citron ani tak moc nepotřebuje, a té nekvalitní citron nepomůže.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit