Skutečně padnoucí džíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rabbit
6 příspěvků 18.10.12 19:39
Skutečně padnoucí džíny

Ahoj, vím, že džíny nejsou tady na Módním pekle moc oblíbené, ale já bych si už konečně poprvé v životě chtěla koupit DOBŘE PADNOUCÍ džíny. Jsem z Brna, asi za 14 dnů mám cestu do Vídně. Neměli byste někdo tip, kde ve Vídni? Mám nekonfekční postavu - jsem malá (160 cm), mám velikost cca 46-48, relativně úzkej pas, ale široký boky (tzv. rajtky). Nechci říct, že by mě bylo naprosto jedno, kolik budou stát, ale asi bych za ně nechtěla dát víc jak 5 000 Kč. Značkový, neznačkový, to je mi celkem jedno. Hlavně musí dobře sedět. Díky moc.

Reklama

Reklama

Reakce:

GreatSusan  18.10.12 19:58

Kam ve Vidni sice nevim, ale muzu doporucit znacku G-Star. V Nemecku ji mivaji ve vetsich nakupnich centrech (sam. obchod) nebo v obchodech typu Peek&Clopenburg - takze myslim, ze ve Vidni to bude stejne. Mne sedi naprosto spolehlive, ceny ca. 90 - 180 euro, ve vetsine pripadu bliz ke stovce, nez ke 180.

Ceresa
465 příspěvků 18.10.12 20:28

Minule jsem v zoufalosti zasla do Vero mody-urcite bude i v Brne. Neskutecne sympaticky personal poradi, donese, necha zkratit. Maji hodne strihu,odstinu…dala jsem kolem 2000 za jedny a ty druhy dokonce za 1300. Po mesici naprosta spokojenost

opona
147 příspěvků 19.10.12 09:57

Já chodím na džíny do Nextu, mají zkrácené „R“ velikosti, které mým podobně krátkým nohám (mám cca 165 cm) padnou. Pokud jste tam ještě nebyla, tak to zkuste prubnout a ani nemusíte do Vídně :) Cenově vychází do 1000 Kč.

Myla
6 příspěvků 19.10.12 10:22

Z mého pohledu Tommy Hilfinger, nebo Esprit. Ve Vídni je určitě najdete. Obě značky určitě splní cenu do 5000,–- Kč. Opravdu kvalitní zpracování, vydrží dlouho.

Judith11
1161 příspěvků 19.10.12 10:36

Co Cambio? Mají opravdu kvalitní kalhoty i džíny, výhodou jsou různé střihy pro typy postavy- ať už širší boky nebo naopak chlapecké postavy.

TulaJ
254 příspěvků 19.10.12 10:56

Ja som si niekoľko dobrých jeansov kúpila u Gerry Webera - sú to také decentnejšie (pre dámy, ktoré nemajú rady roztrhané vyšisované bedrové jeansy), rôzne farby a mávajú aj väčšie čísla (pravda, ja mávam u nich skôr opačný problém - potrebujem 36-ku, čo majú málokedy. Inak - ak idete do Rakúska, odporúčala by som zastaviť sa v Designer Outlete v Parndorfe (neďaleko Viedne, ak teda idete autom), sú tam veľké obchody jeansových značiek, a je tam aj veľký outlet Gerry Weber. Dostať ich aj v Peek&Cloppenburg (je napr. v Shopping City Sud vo Viedni - pri diaľnici smerom na Graz), a nielen túto značku (P&C má výhodu, že tam máte viacero značiek na jednom mieste - pravda, nie v takom sortimente ako v značkovom obchode).

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama