Skutečně padnoucí džíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rabbit
6 příspěvků 18.10.12 19:39
Skutečně padnoucí džíny

Ahoj, vím, že džíny nejsou tady na Módním pekle moc oblíbené, ale já bych si už konečně poprvé v životě chtěla koupit DOBŘE PADNOUCÍ džíny. Jsem z Brna, asi za 14 dnů mám cestu do Vídně. Neměli byste někdo tip, kde ve Vídni? Mám nekonfekční postavu - jsem malá (160 cm), mám velikost cca 46-48, relativně úzkej pas, ale široký boky (tzv. rajtky). Nechci říct, že by mě bylo naprosto jedno, kolik budou stát, ale asi bych za ně nechtěla dát víc jak 5 000 Kč. Značkový, neznačkový, to je mi celkem jedno. Hlavně musí dobře sedět. Díky moc.

Reakce:

GreatSusan  18.10.12 19:58

Kam ve Vidni sice nevim, ale muzu doporucit znacku G-Star. V Nemecku ji mivaji ve vetsich nakupnich centrech (sam. obchod) nebo v obchodech typu Peek&Clopenburg - takze myslim, ze ve Vidni to bude stejne. Mne sedi naprosto spolehlive, ceny ca. 90 - 180 euro, ve vetsine pripadu bliz ke stovce, nez ke 180.

Ceresa
465 příspěvků 18.10.12 20:28

Minule jsem v zoufalosti zasla do Vero mody-urcite bude i v Brne. Neskutecne sympaticky personal poradi, donese, necha zkratit. Maji hodne strihu,odstinu…dala jsem kolem 2000 za jedny a ty druhy dokonce za 1300. Po mesici naprosta spokojenost

opona
147 příspěvků 19.10.12 09:57

Já chodím na džíny do Nextu, mají zkrácené „R“ velikosti, které mým podobně krátkým nohám (mám cca 165 cm) padnou. Pokud jste tam ještě nebyla, tak to zkuste prubnout a ani nemusíte do Vídně :) Cenově vychází do 1000 Kč.

Myla
6 příspěvků 19.10.12 10:22

Z mého pohledu Tommy Hilfinger, nebo Esprit. Ve Vídni je určitě najdete. Obě značky určitě splní cenu do 5000,–- Kč. Opravdu kvalitní zpracování, vydrží dlouho.

Judith11
1134 příspěvků 19.10.12 10:36

Co Cambio? Mají opravdu kvalitní kalhoty i džíny, výhodou jsou různé střihy pro typy postavy- ať už širší boky nebo naopak chlapecké postavy.

TulaJ
254 příspěvků 19.10.12 10:56

Ja som si niekoľko dobrých jeansov kúpila u Gerry Webera - sú to také decentnejšie (pre dámy, ktoré nemajú rady roztrhané vyšisované bedrové jeansy), rôzne farby a mávajú aj väčšie čísla (pravda, ja mávam u nich skôr opačný problém - potrebujem 36-ku, čo majú málokedy. Inak - ak idete do Rakúska, odporúčala by som zastaviť sa v Designer Outlete v Parndorfe (neďaleko Viedne, ak teda idete autom), sú tam veľké obchody jeansových značiek, a je tam aj veľký outlet Gerry Weber. Dostať ich aj v Peek&Cloppenburg (je napr. v Shopping City Sud vo Viedni - pri diaľnici smerom na Graz), a nielen túto značku (P&C má výhodu, že tam máte viacero značiek na jednom mieste - pravda, nie v takom sortimente ako v značkovom obchode).

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit