Slavnostní účes

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bertulka  07.01.15 17:22
Slavnostni uces

Mate nekdo tip na slavnostni uces z vlasu k ramenum, aby to nebyl vycesany drdol? Predstavovala bych si ty boky nejak sepnout dozadu ( mam na to koupenou i sponu) a zadni vlasy nechat volne, ale nevim, jestli rovne nebo natocit? Hodila by se nejaka fotka jako inspirace, nikdy to neumim v kadernictvi poradne vysvetlit. Pripadne pokud mate fotky slavnostnich ucesu, jake se Vam libi, tak sem s nimi. Treba poslouzi i jako inspirace nekomu jinemu. Dekuji

Reakce:

Mylady2
12409 příspěvků 07.01.15 17:41

@bertulka vykašlete se na kadeřnictví nebo selfservice. Nechte se učesat od nějaké šikovné make up artistky - v Praze jich je mnoho počítám že i v Brně najdete.

Pokud chcete hledat inspi tak stačí do googlu zadat half up do

bertulka  07.01.15 17:45

@Mylady2 no, sveho kadernika mam vyzkouseneho, jsem s nim spokojena, do nejakeho experimentu pred sobotnim plesem s nekym neznamym se poustet nehodlam :-), nemuselo by to dopadnout dobre. Tak ja jdu googlit. Diky

Mylady2
12409 příspěvků 07.01.15 17:57

@bertulka já jsem tim chtěla říct že dle mé zkušenosti umí lépe učesat tihle :-) (kadeřnící stříhají, barví…) využívám této služby často i s make upem.

bertulka  07.01.15 18:12

@Mylady2 pokud mate nekoho vyzkouseneho, tak pak je to idealni varianta. Ale muj umi i cesat, fakt :-)

kayav  07.01.15 19:06

Mohu potvrdit, ze to tak byva - kosmeticka nelici, ale stara se o peci, a stejne tak to byva i s kadernikama. Neni to dogma samozrejme a pokud je vas kadernik sikovny, vyhra pro vas :-)
mne by se na vas libilo neco takoveho, priznam se, ze ty spony a napul sepnuty vlasy moc nemusim, ale to asi proto, ze mi to neslusi.

bertulka  07.01.15 19:31

To se mně líbí, ale na ples k dlouhé "róbě " bych chtěla něco slavnostnějšího. Třeba toto a ozdobit vzadu tou sponou

bertulka  07.01.15 19:32

Nebo sponu jen na jednu stranu

kayav  07.01.15 19:44

@bertulka jo proč ne. akorát bych se vyhla těm loknám, které jsou zatočené až ke konečkům. Když jsou ty konce volnější, vypadá to méně princeznovsky víc moderně.

bertulka  07.01.15 19:45

@kayav, prave, z tech kudrlinek mam trochu strach a proto by se mne vice libila ta 1. varianta

kayav  07.01.15 19:47

Ano a i si myslim, ze by vam to vice sluselo. libi se mi na tom i to, ze je to zachyceno jen pinetkou, takze zalezi, jakou mate tu sponu. nemate foto?

bertulka  07.01.15 20:28

Bohuzel nemam, nemam ji u sebe, je trochu zdobnejsi k satum, ale treba ji nakonec ani nedam, jeste uvidim.

Julia55
41 příspěvků 10.02.15 20:21

Tiez pridavam aj svoj navrh na plesovy uces.Ja som si urobila na ples nieco podobne pred tyzdnom s pomocou clip inov

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit