Slevové portály

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barunka21  14.04.13 23:28
Slevové portály

Ahojky lidičky, chtěla jsem se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s nákupy na slevových portálech s oblečením u nás? Popřípadě prosím o odkaz:) Děkuju!

Reakce:

Sicilianwidow
505 příspěvků 17.04.13 08:09

Z mé zkušenosti nic moc - často je předražené. Nedávno se mi líbila jedna mikina v akci na Slevomatu - celá akce označená jako výprodej. Akorát v OC v Nové Karolině měli pak tu samou daleko levnější - ještě že jsem byla líná si ji objednávat :P

Cinkitoo  25.05.13 15:31

Zrovna tento týden jsem si ve Slevomatu vyzvedávala kabelku. Vypadala úplně jinak než na obrázku. Tak jsem ji tam nechala a čekám, až mi dorazí peníze zpět.

ravsaprav
19 příspěvků 26.06.13 19:12

Holky, kromě slevomatu toho máme hromadu… :)

baltik
1704 příspěvků 22.07.13 09:20

Často se tu vychvaluje bezraminkova podprsenka Wonderbra (zcela zaslouzene, mam ji taky), tak ted ji maji na Slevomatu v akci

Majka22
308 příspěvků 10.09.14 22:29

Asi je to o štěstí, na slevomatu jsem si pořídila velmi výhodně plavky, které jsem moc chtěla, ale u nás se vůbec neprodávaly :) Něco najít se čas od času dá, ale je dobré zapátrat po internetu, jestli není „akce“ třikrát dražší než standardní cena. Na BigBrands jsem si všimla, že prodávají předražené polské oblečení, vydávané za exkluzivní značky, většinou opravdu stačí zadat do vyhledavače a člověk se podiví. Možná dané výrobky samy o sobě špatné být nemusí, ale princip se mi nelíbí, takže zrovna na daný portál jsem zanevřela. Obecně je to ale jako s kamennými obchody, velký rozdíl v taktikách (smyšlené slevy) a kvalitě zboží nevidím, sem tam něco skvělého a kupa odpadu. Na druhé straně zboží lze vrátit. Slevomat musím aspoň pochválit kvůli určité podobnosti s asosem, v balíčku je i předtištěná návratka, pokud se zboží nelíbí, není s vracením žádná práce. A na rozdíl od asosu ještě hradí sami poštovné. Takový pokrok mě mile potěšil (nic podobného jsem u nás zatím ještě nezaregistrovala)

Jane379
7 příspěvků 01.11.14 19:58

Oblečení jsem na voucher nekupovala a asi bych to ani neriskovala. Tyto slevy oceňuju např u akcí na jídlo. Sestra si objednávala sadu šperků, mělo jít o značku Swarovski, šperk vypadal úplně jinak, než na fotce a byla to obyčejná bižuterie. Toho bych se bála např u oblečení, že nafotí zboží, co bude ve skutečnosti jiné. Nakupuju raději na ověřených e-shopech, občas mají taky slevy a vím, že obdržím, co si objednám

Marketka15
5 příspěvků 13.01.15 11:51

Tak třeba co se týká toho Swarovski nebo obecně jakýchkoliv šperků, tak to bych rozhodně nebrala :P nakupuji na top-koralky a dělám z toho to, co se mi líbí a oblečení raději vyhledám ve slevách v konkrétních obchodech, vyzkouším a aspoň toho pak nemusím litovat :D Ale jídla, tak ty já objednávám každou chvíli, to zas mají dobré :P

brebina
8 příspěvků 22.02.15 19:58

To já souhlasím s Markétkou, teda hlavně s těmi šperky, ty si taky raději vyrábím sama :D Ale jinak jídlo je docela fajn ve slevách :P

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit