Slevy - Baťa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SkyP
170 příspěvků 11.11.13 13:55
Slevy - Baťa

Milé pekelnice,
máte někdo přehled kdy na co mívají slevy u Bati? Konkrétně: mám vyhlídnuté tyto lodičky:http://www.bata.cz/…mske-lodicky
Při zkoušení byly fakt pohodlné, i když ten podpatek je na mě trochu vyšší a jak je tenký, tak si nedokážu představit, že bych v nich bez cviku doma začala chodit venku. Vymyslela jsem, že je budu nosit zatím na přezutí v práci, až na ně budu třeba na jaře zvyklá, vezmu si je ven. No a 1400,– za „pantofle“ se mi dát nechce :)
Momentálně už je ani nemají na prodejnách, tak je sleduju na webu a čekám, že třeba bude sleva. Myslíte, že bude? Máte to nějak vysledované, jak Baťa slevuje?
Jsem do nich fakt zamilovaná, ale vím, že bych v nich neuměla bez tréninku doma chodit :)

Díky za reakce

Reakce:

Ptera
112 příspěvků 11.11.13 22:48

Podívejte se na šlupičku podrážku - to za 1)
a 2) na velmi vysoký podpatek si nezvyknete - to je moje zkušenost - také jsem si jedny s velmi vysokým podpatkem koupila kdysi do práce, párkrát jsem je tam i mělaa - ale jakmile jsem mohla, tak jsem se jich zbavila :(
neuměla jsem je nosit

SkyP
170 příspěvků 12.11.13 10:21

:) No jo, šlupička to je. To je tak do práce/z práce. Nebo si stoupnout na nějaké společenské akci :) Taky mám pár placatých balerín nebo žabek a chodívám v nich kratší trasy. Na podpatek jsem zvyklá na 8cm. Tenhle má tak 9 - 10cm. Tak se to postupně zvyšuje :) Spíš mi vadí, že je uzounký. Třeba bych si zvykla (no ale dej za pokus 1400, že jo…)
Když ony jsou prostě moc hezký. Strávila jsem hledáním modro zelených sandálkolodiček celé léto. Aby vypadaly podobně a měly rozumnější podpatek, ale nenašla jsem :(

Isca
958 příspěvků 12.11.13 11:35

Jestli je fakt chcete, a máte velikost 38 nebo 39, na slevu bych nečekala. Osobně se mi nepodařilo přesně vysledovat, kdy a proč Baťa slevňuje, ale zdá se mi, že to nebere celkově (třeba určitá sezóna), ale když začíná být určitý kousek vyprodaný. Ten mi takhle utekly dvoje boty, které v okamžiku, kdy na ně nasadili slevu, zůstaly jenom v okrajových velikostech.

Jitka1980
50 příspěvků 12.11.13 12:39

Tyhle botky mám a jsou super - podpatek je „tak akorát“ a jsou fakt pohodlné, vydržím v nich pobíhat celý den. Mám je cca půl roku, zažily i déšť´a barva drží, jediné, co bych jim vytkla - musí se rozchodit (ideální je ponožka namočená v alkoholu).

SkyP
170 příspěvků 12.11.13 12:47

@Jitka1980
Jitko, váš příspěvek mě nutí je okamžitě objednat :D

Lála_druhá
357 příspěvků 12.11.13 14:35

Je tam napsané výška podpatku 8cm. A záleží spíš na jeho stavbě (respektive celé boty), jestli se v nich bude chodit dobře. Já po nich taky pokukovala, ale už mám bot moc :-(

kamaradvladimir
448 příspěvků 12.11.13 14:42

Dobře si rozmyslete nákup u Bati… doma máme asi 20 párů bot ze slev!!! Jo oni mají v zimě slevu na jarní a letní obuv a z těch 20ti páru nosí asi 6 které neustále tahám k obuvníkovi pro nový podpatek nebo pro přilepení podrážky, ostatní páry jsou hluboko ve skříni, protože se v nich prý nedá chodit a myslím, že kdyby v nich chodila tak je za dva měsíce zase táhnu na opravu… fakt tam mají poslední 3 roky strašný šunty!

AnoNe
839 příspěvků 12.11.13 16:21

Takhle draze bych si boty s tak nízkou podrážkou nekoupila (já vím, jsou zvenku kožené, ale stejně). Nebude to pohodlné. Sice se to dá vylepšit gelovým polštářkem pod prsty, ale stejně to na žádné chození není. A normální člověk boty, ve kterých se dá chodit jen chvíli, moc nevyužije.

Ale… Jestli máte dost peněz a můžete si dovolit je dát za boty na občasné využití, tak zase proč ne, pěkné jsou.

kayav  12.11.13 16:32

Můj bývalý přítel kdysi po vánocích zavolal do Datartu: „dobrý den, už máte slevy?“ zkuste to taky :-))

Zebra33
2038 příspěvků 12.11.13 16:40

@SkyP - jee, to jsou ty co mate v profilu! A ja celou dobu myslela, ze mi nekdo sekunduje s profilovkou s tanecnimi botami :). No nic, k veci. Kdy ma Bata slevy vysledovane nemam, ale mela bych poznamku k tem botam. Jakozto na „prezuvkach“ do prace by mi na nich prisel neprakticky ten reminek kolem kotniku, protoze si je nemuzete pod stolem jen tak zout, az budete chtit ulevit noham (po par hodinach na steklich neni od veci).

SkyP
170 příspěvků 12.11.13 19:51

@kayav No fakt je, že v Orsay v Arkádách je skvělá prodavačka (a myslím, že je i vedouci prodejny), která mě s kamarádkou taky jednou řekla „holky tak co byste si ještě zkusily… Zkuste třeba něco z nové kolekce, kdyžtak si pak počkáte na slevy“ :) Takže ono to asi jde. Tak to můžu zkusit, se tam jít na férovku zeptat…
@Zebra33 Ano, ano, mám je v profilu, což dokazuje mou nehynoucí lásku k nim :) Jinak k botám v práci - mám tam takhle na přezutí asi patery. Jedny černé lodičky na vysokém podpatku taky s páskem kolem kotníku. A to, co říkáte řeším tak, že je nosím dopoledne a pak po obědě si obuju jiné :) Jo, kolegové se mi smějou, že mám pod stolem tunu bot :)

ježiš ta cena mě štve :/

Sgt. Peper
34 příspěvků 13.11.13 08:07

@SkyP systém slev u Baťi jsem taky nezaregistrovala, ale před časem mi na pokladně nutili jejich časopis, že prý je v něm kupon na 20% slevu na jakékoli boty platný celý prosinec. Možná jsem to nějak pomotala, ani nevím, kolik ten časopis stál, ale zkuste se zeptat.

kayav  13.11.13 12:18

@SkyP nezlobte se, že vám to teď napíšu tak přímo, ale nedá mi to. Proboha kupte si je! Evidentně se vám líbí, když vám stojí zato zakládat o nich diskusi, dát si je jako profilovou fotku a kdoví co ještě. 1400,– zas není taková palba, může se stát maximálně to, že zjistíte, že se v nich nedá chodit. To se stalo snad každému. No tak je třeba prodáte. Jasně že by bylo lepší si je koupit třeba za poloviční cenu, ale ani tato cena není zas tak přemrštěná, abyste pak neměla měsíc co do úst.

SkyP
170 příspěvků 13.11.13 13:37

@kayav díky ;) Máte pravdu. Mám je i jako přihlašovací obrázek ve windowsech :D To už asi něco znamená :)

Jitka1980
50 příspěvků 13.11.13 13:58
@SkyP píše:
@kayav díky ;) Máte pravdu. Mám je i jako přihlašovací obrázek ve windowsech :D To už asi něco znamená :)

Moc jsem si tu nepomohla. Před časem jsem přemýšlela i nad tou hnědo-červenou variantou, tak nějak mě to tu nahlodává si je taky pořídit. :)

SkyP
170 příspěvků 19.03.14 16:34

Tak je zlevnili:
http://www.bata.cz/…mske-lodicky

objednávám :)

kayav  19.03.14 16:35

@SkyP tak jste se konecne dockala ze:-)

SkyP
170 příspěvků 19.03.14 16:38

Já jsem věděla, že t někdy musí přijít :)))

007bohunka
658 příspěvků 19.03.14 17:16

@SkyP Super lodičky já sehnala před měsícem kotníkové botky fialové na zip z 1399 na299 kč.

ajujuška
422 příspěvků 22.03.14 22:41

@kayav aj ja by som škroba pustila k vode! chápem, že je bývalý!

rineke
88 příspěvků 22.03.14 22:58

Když už se tu hovoří o Baťa-botách… Směla bych se Vás, @kayav, prosím, zeptat, jak jste spokojená s těmi polobotkami? Loni jsem si u Baťi koupila oxfordky a nebyly příliš trvanlivé, navíc příšerně klouzaly. Jaké jsou tyto? Hledám nějaké polobotky, které by bylo možné si vzít ke kalhotám i sukni/šatům ve chvíli, kdy není možnost vynést elegantnější podpatky.

kayav  23.03.14 10:00

@rineke jsou skvělé. Sice se asi po měsíci začal dělat žralok, tedy vepředu se začla odlepocat jedna vrstva podrážky, ale zalepila jsem a v pohodě. Jsou to boty, ve kterých vydržím celý den, hodí se k sukni i kalhotům, daří se mi s nimi kombinovat více stylů, takže já jsem s nimi za ty peníze 100% spokojená.

rineke
88 příspěvků 23.03.14 15:51

@kayav Díky moc, právě jsem si je objednala. :-)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit