Slipy, nebo trenýrky?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

yamama
184 příspěvků 30.07.13 19:15
Slipy nebo trenyrky?

Zajimalo by mne, zda Vasi muzi nosi spise slipy, anebo trenyrky?
Co se Vam osobne libi vice a snazily jste se sveho muze nejak ovlivnit? Uspesne, anebo jake byly jeho argumenty proti zmene? Kupujete svym muzum spodni pradlo jako darek - a jake jsou Vase oblibene znacky?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

jumbeee  30.07.13 19:22

@yamama Slipy ne, prosím… Mně to přijde jako plenka.

Carrion
80 příspěvků 30.07.13 19:34

Slipy se mi vůbec nelíbí.

barami  30.07.13 19:43

Jedině boxerky

Bestyje
147 příspěvků 30.07.13 19:53

Slipy se mi líbí pouze na Mr. Beanovi. Jinak čistý děs.
Edit: mě se vlastně nelíbí i to slovo slipy. Je takový… nevím ani jak to vyjádřit, prostě hnusný

megisek 1
156 příspěvků 30.07.13 19:58

Ani mě se slipy na mužích nelíbí, manželovi kupuji boxerky( i když občas si prosadí svou a sáhne do starých zásob a to šílím),zrovna tak se mi nelíbí plavky slipového střihu.

motorová pila
110 příspěvků 30.07.13 20:05

Slipy se mi také nelíbí, příteli občas nakupuji ale rozhodně se nesnažím změnit jeho oblíbený typ, on nejlépe ví, co je mu pohodlné. Nosí takové ty volné boxerky/trenýrky, některé nejsou úplně sexy, ale rozhodně ho nebudu nutit do moderního hezkého uplého prádla, když ho nosit nechce.

Letadýlko
102 příspěvků 30.07.13 20:16

Mě nedávno přítel pobavil otázkou, jestli si má vzít ty s tučňákem nebo s čertem. (Jelikož jsme oba čistokrevní linuxáci, tak jsem samo byla pro tučňáka).

Jinak mu do toho nekecám, je to jeho věc/pohodlí. I když souhlasím s tím, že slovo slipy zní samo o sobě hnusně.

yako
3224 příspěvků 30.07.13 21:07

Boxerky, kupuju já.

ProfZav
99 příspěvků 30.07.13 22:15

Slipy neeee, fuj. Na nikom, nikdy, maximálně u dětí. Nejvíc se mi líbí klasické volné trenýrky (bez kapsičky na zadku :-) ) a na příteli snesu i boxerky, protože je nemá úplně obucuclý. Když ale vidím reklamu na upnuté boxerky, kde se pod látkou rýsuje úplně všechno, trhám příslušnou stránku z časopisu. Jednu dobu u nás na koupališti frčely koupací kraťasy až tříčtvtáky a ti největší machové nosili bílé, to byl taky pohled k nezaplacení.

radio
23 příspěvků 30.07.13 22:21

Když už, tak spíše trenky, ale nejraději kupuju boxerky. Proti slipům nic nemám, ale už mám snad jen dvoje. Obecně spíše rozhoduje materiál.

Dahllie
2222 příspěvků 31.07.13 00:01

Slipy se mi nelíbí. Ale do tohohle mu fakt kecat nehodlám.

TinkaH
916 příspěvků 31.07.13 08:13

Slipy ne. Pro mě není lepší antikoncepce, než chlap svlečený do slipů. Připadá mi to, jakoby měl dámské kalhotky.
@Letadýlko Já nejsem ani moc fanda zvířátkovým (a vůbec všelijakým potisků). Přítel dostal od drahocené maminky sadu trenek s pejskama, na jedněch pejsek lyžuje, na jiných je na surfu… No ve svých 36 v nich vypadá docela vtipně.

Caralina
916 příspěvků 31.07.13 09:31

Tak do tohohle bych partnerovi fakt nemluvila :-)

Zebra33
2038 příspěvků 31.07.13 09:55

Pritel je nastesti v tomto pricetny a nosi pouze jednobarevne boxerky v tmavych barvach. Spodni ani zadne jine pradlo mu nekupuju, protoze to ve me nevim proc evokuje vztah po X letech manzelstvi a tak daleko teda jeste nejsme :)

Lola  31.07.13 10:02

Trenýrky nebo boxerky. Slipy nemám ráda a v tom se naštěstí shodneme.

@TinkaH Můj muž si nedávno sám zakoupil boxerky se žirafkama, které si kroutí krky do tvaru srdíčka. Když viděl, že lapám po dechu, vysvětlil mi, že si je koupil kvůli jejich střihu, který mu nejvíc vyhovuje, a jiný vzor v tomto střihu neměli. Lékař, manažer, ve věku 42 let, v nich vypadá velmi vtipně, ovšem po 18 letech manželství jsem si zcela jistá, že žádnou úchylkou netrpí.

Což je jeden z rozdílů mezi muži a ženami: žena bude radši trpět, než by si oblékla spodní prádlo s dementními obrázky, ovšem pro muže je pohodlí nadevše.

Zebra33
2038 příspěvků 31.07.13 10:16

@Lola - ja myslim, ze zen s uchylkou na „dementni“ obrazky je vic nez dost. Jinak si nedokazu vysvetlit ten siroky sortiment spodniho pradla s motivy Snoopyho, Hello Kitty apod.

Guinea Pig
1190 příspěvků 31.07.13 10:25

Jedině boxerky. Slipy nevypadají hezky ani na hezkém těle, viz fotky. Podle mě to vypadá jak kalhotky a ten obsah vepředu tam vypadá „trpěný“ a navíc. Což je škoda, řekla bych :-) Nene, muž ve slipech mi prostě připadá asexuální.

Zebra33
2038 příspěvků 31.07.13 10:29

@Borůvka19 - jedini dva, u kterych jsem schopna tolerovat slipy, jsou David Beckham a Cristiano Ronaldo a to pouze na cernobilych fotkach :)

Ledvedka  31.07.13 10:35

To je zajímavé kolik žen tu nehodlá mluvit partnerovi do spodního prádla…proč? Vám muži nekecají do toho jaké se líbí jim prádlo na vás?

Jinak teda slipy nikdy a trenýrky maximálně na spaní, ale musí být šité tak aby z nich nic nelezlo a nevypadávalo :-)). Nejvíc se mi líbí boxerky.

Ledvedka  31.07.13 10:36
@Zebra33 píše:
@Borůvka19 - jedini dva, u kterych jsem schopna tolerovat slipy, jsou David Beckham a Cristiano Ronaldo a to pouze na cernobilych fotkach :)

Já bych je odpustila i tomu na první fotce z Borůvky příspěvku…i na barevný fotce.

Veselý Puntík
223 příspěvků 31.07.13 10:57

@Ledvedka Ne, přítel mi do mého prádla nemluví. Sice vím, že by se mu asi líbilo, abych denně chodila v podvazcích a v korzetu, ale já tohle nenosím a nosit asi ani nikdy nebudu, a on to nijak neřeší. Nechává mě žít, za což jsem mu nesmírně vděčná.

jumbeee  31.07.13 11:02

@Ledvedka Tak on je taky rozdíl mezi prádlem na určité věci a prádlem na denní nošení, že? Kdyby mi chtěl někdo diktovat, jakou budu nosit podprsenku pod trička přes den, tak by mi to asi taky vadilo… Zrovna praktická tělová by asi přestala být vyráběna pro příliš malý zájem, kdyby ženám vybírali prádlo chlapi.
Takže ano, neměla bych problém říct, že tohle se mi nelíbí - je to pro mě anti-erotické. Ale těžko můžu například chlapa nutit nosit boxerky, když mu vadí, že mu to obepíná stehna, ne?

Zebra33
2038 příspěvků 31.07.13 11:06

@Ledvedka - kdyz nad tim tak premyslim, tak pritel mi do spodniho pradla vazne moc nemluvi. On ani moc neni na takove ty krajky, podvazky a tak, ma radsi jednoduchy „sportovnejsi“ styl. Ja mu do pradla kecam jenom stylem, ze tyhle trenky uz fakt vypadaji desne, jestli by je nechtel vyhodit a koupit si misto nich nove. On ma nastesti fakt docela vkus, takze si nekupuje zadne vystrednosti nebo infantilni opicarny, ale jednoduchou klasiku. Je sam o sobe vyrazny typ, takze mu ty jednoduche jednobarevne boxerky slusi.

Guinea Pig
1190 příspěvků 31.07.13 11:09

Já myslím, že muže nikdo nemůže nutit a donutit do nošení něčeho, co nosit nechtějí. Ale zase bývají neuvěřitelně ješitní a když před nimi člověk (i nevinně) utrousí posměšnou poznámku o slipech, většinou si to vezmou k srdci (důvod není- ona, ta moje jediná, by si přála, abych to nenosil, důvod je- všechny ty ženský celého světa, co po mě touží, by se mi smály, kdybych se před nima ukázal ve slipech a nebyl bych dokonalý samec :-) ).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit