Slož si svou vlastní botu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pentlička
9 příspěvků 05.01.13 16:56
slož si svou vlastní botu ?

Chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost se službou typu „slož si svou vlastní botu“, kdy firmě zadáte požadavky na úpravu některého z jejich stávajících modelů a oni vám vyrobí model na přání. Našla jsem podobnou službu u firmy „obuv Popelka“ (nevím, jestli se tady můžou zadávat odkazy na webovky firmy, tak to raději nedávám, pokud je chcete vidět googlujte :-) ), kde si můžu vybrat z různých typů podpatku, barev a x dalších věcí, což by se mi docela líbilo, vzhledem k tomu, že mám trošku delší nožku a navíc mám celkem jasnou představu, jaké boty bych chtěla (takže v českých obchodech mívám většinou smůlu). Nadruhou stranu mám obavy aby to nebylo něco jako „šaty na míru z číny“, taková trochu loterie. Teda, tahle konkrétní firma i nabízí možnost osobní návštěvy a prohlídky, popřípadě vyzkoušení typových bot. Ale stejně nevím, nevím…Nemáte někdo zkušenost?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit