Slušivé podzimní boty

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

edge  12.10.12 21:45
slušivé podzimní boty

Ráda bych si koupila nějaké podzimní boty, které by s daly nosit k sukni i ke kalhotám, ale:

• oxfordky na podpatku mi nesluší (připadám si v nich „babkovsky“)
  • oxfordky bez podpatku se mi líbí jen ke kalhotám
  • boty ke kotníkům mi opticky zkracují nohy

Takže mám bohužel jenom lodičky nebo kozačky. Máte někdo podobný problém jako já? Viděl jste někdo v obchodech ještě nějaký jiný (více nohám lichotící) typ boty?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Nyxx
512 příspěvků 12.10.12 22:02

Obrázek z letošní Burdy. Modelka má na sobě úzké šaty a oxfordky bez podpatku a nevypadá to špatně. Myslím, že se směle můžete po nějakých takových podívat.

edge  12.10.12 22:13

Když já mám problém s tím, že moje nohy v botách bez podpatku nevypadají tak „luxusně“ :-)

Rabbit-Heart
644 příspěvků 13.10.12 07:55

Můžete zkusit polokozačky, teď jsou jich plné obchody… Řešila jsem tento týden něco podobného - potřebovala jsem boty na podzim, ale problém je, že chodím jenom v sukni a polokozačky k ní vypadají blbě, takže jsem potřebovala buď kozačky nebo oxfordky na podpatku. Nakonec jsem koupila u Bati tyto a jako babka si v nich rozhodně nepřipadám :) 

chinin
2788 příspěvků 13.10.12 17:20

@edge
Kotnickove boty opticky zkracuji nohy vsem, jenom u nekoho to vadi vic, u nekoho min.:-) Trochu to zkorigovat pomohou boty a puncochy ve stejne barve.

klubo  13.10.12 20:37

Ke kotníčkovým botám si vezměte punčochy v barvě bot - nohy se Vám naopak opticky prodlouží, ideálně, když má ta bota aspoň trochu podpatek nebo je na klínku.

real.blond
6688 příspěvků 13.10.12 21:37

@klubo presne, taky to tak delam-k cernym kotnickovym botam oblecu nepruhledne cerne puncochy a kdyz jsem v uzavrenych prostorach, tak se neparim v kozackach, ale ani mi neni zima v lodickach:)

razorblade  13.10.12 22:09

Me se na podzim docela libi takove ty " pohorky " na klinku, vidam je v kombinaci s kalhotami i suknemi a vypada to hezky i na holkach, ktere nemaji nohy adriany sklenarikove:)

edge  14.10.12 13:25

Děkuju všem za rady, zkusím ještě něco pohledat. A ty punčocháče v barvě bot je dobrej nápad

bc2
323 příspěvků 15.10.12 16:27

Tak aj tie oxfordky na podpatku su rozne.
Tieto by sa dali oznacit za trochu starosvetske

ale tieto, myslim, uz nie
http://www.bata.sk/…itemid/36349

alebo http://www.bata.sk/…itemid/36349

bc2
323 příspěvků 15.10.12 16:32

A co tieto? http://www.klingel.sk/…-312199.html
Obopinaju nohu, takze by ju nemali prilis skracovat, obzvlast s tmavymi pancuchami. 

Mayim
400 příspěvků 15.10.12 16:54
@bc2 píše:
Tak aj tie oxfordky na podpatku su rozne.
Tieto by sa dali oznacit za trochu starosvetske 

ale tieto, myslim, uz nie
http://www.bata.sk/…itemid/36349

alebo http://www.bata.sk/…itemid/36349

ty první bych brala… moje oblíbená vizáž „chovanka klášterní školy“ si s podzimem říká o opětovné provětrání… :-)

bc2
323 příspěvků 15.10.12 17:10

Mne osobne sa tie prve tiez pacia. Mam u nic „babickovsku“ asociaciu, ale to preto, ze som take topanky videla v predvojnovych reklamach Batu, ktore som nasla u babicky. Boli zobrazovane na mladych, elegantnych zenach iducich na vylety. Moja babicka ich nosila, ked bola mlada kocka.

Su z Klingelu www.klingel.sk/…-177568.html

BezNicku
159 příspěvků 15.10.12 17:10
@bc2 píše:
A co tieto? http://www.klingel.sk/…-312199.html
Obopinaju nohu, takze by ju nemali prilis skracovat, obzvlast s tmavymi pancuchami.

pardon, ale tyhle jsou jeste vic nez pekelne, brrr :/

bc2
323 příspěvků 15.10.12 18:25

V kombinacii s kankanovymi suknami by boli pekelne, to je fakt.

i-vana  15.10.12 18:41

Osobne bych doporucovala vyssi podpatek, ktery trochu vyrovna to opticke zkraceni nohou. Divala jsem se na fotografie prispevatelek prede mnou. Hodne bot je z cerne hladke kuze. Zda se mi, ze prave barva a material muze umocnovat „babkovsky dojem“. Nasla jsem podobnou obuv z cerveneho semise (barevny semis je urcite top material tento podzim, podle nabidky v obchodech). Zdroj: gabor.de

Rabbit-Heart
644 příspěvků 15.10.12 18:44

Jé, ty se mi líbí… ale s takovýma botama už bych tu byla za totální starou pannu :D

BezNicku
159 příspěvků 15.10.12 18:44

Mela jsem loni ty, co sem ted dala i-vana, ale v cerne a po mesici jsem je musela vyhodit. Ten semis byl hned vepredu okopany a samozrejme to nijak zamaskovat neslo.
A muze byt letos semis klidne uber-top, ale uz bych si ho nekoupila, vyhozeny prachy..

BezNicku
159 příspěvků 15.10.12 18:45
@Rabbit-Heart píše:
Jé, ty se mi líbí… ale s takovýma botama už bych tu byla za totální starou pannu :D

nechapu, co je na nich staropanenskeho..? (jestli myslite ty cervene)

real.blond
6688 příspěvků 15.10.12 18:46

@BezNicku @bc2 ja si teda nedokazu predstavit jakoukoliv nepekelnou kombinaci techto bot..

BezNicku
159 příspěvků 15.10.12 18:47

Staropanenske boty si predstavuju nejak takhle

Rabbit-Heart
644 příspěvků 15.10.12 18:48

@BezNicku Pardon, nějak se mi nepovedla citace - myslela jsem ty kotníčkové, co vkládala @bc2 :)

BezNicku
159 příspěvků 15.10.12 18:48
@real.blond píše:
@BezNicku @bc2 ja si teda nedokazu predstavit jakoukoliv nepekelnou kombinaci techto bot..

ze jo? bojim se, ze se mi o nich bude dneska i zdat :-)
a ten podpatek - fakt by me zajimalo, kdo ho navrhl, osobne bych mu sla pogratulovat za 1. pricku v soutezi „Asexualni boty roku 2012“

BezNicku
159 příspěvků 15.10.12 18:49
@Rabbit-Heart píše:
@BezNicku Pardon, nějak se mi nepovedla citace - myslela jsem ty kotníčkové, co vkládala @bc2 :)

jasne, tak to pak chapu a souhlasim a podepisuji v celem rozsahu :-D

Mayim
400 příspěvků 15.10.12 19:04

Ty kotníčkové bych brala taky, jen by musely mít trochu vyšší podrážku - jedny takové, hodně podobné, jsem před pár lety zlikvidovala během jedné sezóny…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit