Šly byste do pekelné proměny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lipo
303 příspěvků 19.05.12 19:30
Šly byste do pekelné proměny?

Nedávno mně tak napadlo, že někdo třeba narazí na módní peklo, dojde mu, že džíny a tenisky nee, tak si koupí/vyhrabe ze skříně něco jiného a ve finále to dopadne ještě hůř, nebo prostě ten člověk třeba neví, co se sebou, jaké má přednosti, jaké nedostatky, jakou barvu, jak kombinovat, kde nakoupit atd. Myslíte, že by bylo užitečné mít tady na pekle nějakou proměňovnu, kam by třeba takový člověk nahrál svoji fotku (klidně bez hlavy nebo rozmazanou) a zkušenější pekelnice by mu poradily, co s tím? Šel by do toho někdo z vás, nebo chtěli byste „přihlásit“ třeba maminku, která na vaše vlastní rady nedá? Připadá vám to jako dobrý nápad?

Reakce:

MUDr.Lant
389 příspěvků 19.05.12 19:46

Nápad je to dobrý, jen by bylo fajn, když by fungovala „proměna“ jako diskuse a ne jak „peklo radí“ kde se dá vložit jen jeden komentář (ale chápu to, měly by tam být výstižné rady a ne vykecávání se o nesmyslech).

MUDr.Lant
389 příspěvků 19.05.12 19:50

Ta proměna se dá dělat v rámci diskuse, vlastně to tady již jedna holka měla, měla tam nahrané fotky a radilo se ji, co ano a co ne.

seznam.mih  20.05.12 12:12

Já bych do toho šla. Jen mám obavy, že místo kloudných rad co a jak by se našli lidi, co by uměli akorát rýpat, byly chytrý jak rádia, ale o tom hlavním by to nebylo, nebo by útočili na vzhled. Což né každý snese.

EmSmile
30 příspěvků 20.05.12 17:43
Jsem pro!

Jsem jednoznačně pro! Určitě bych si netroufla radit, ale poradit bych si nechala moc ráda. Nemám problém s tím na hrát svoji fotku třeba v plavkách, protože jsem docela zoufalá a v módě hodně tápu.

seznam.mih  20.05.12 18:27
@EmSmile píše:
Jsem jednoznačně pro! Určitě bych si netroufla radit, ale poradit bych si nechala moc ráda. Nemám problém s tím na hrát svoji fotku třeba v plavkách, protože jsem docela zoufalá a v módě hodně tápu.

Nemyslím si, že fotka vplavkách by nějak pomohla. Sice bychom uviděli Vaší postavu, ale pak nevíme, jestli máte radši eleganci, nebo léžernost, jestli jste sportovně založená, či ne, jestli dbáte bna každej detail, nebo detaily nevidíte, jaký máte životní styl, jestli jste spíš konzervativní, nebo se nebojíte ulítlostí, jestli máte ráda barvy, nebo ne … lepší je korigovat něco „pokaženýho“ než vymyslet úplně něco novýho…

EmSmile
30 příspěvků 20.05.12 21:17

seznam.mih - jde spíš asi o to, že úplně nevím, co sluší a nesluší mojí postavě..

pixie
232 příspěvků 21.05.12 00:14

Tak ono by šlo dát víc fotek, jednu, na které bude patrná postava, a druhá, na které by bylo oblečení, které vlastníš. Ostatní by ti řekli, co radši nenosit, co ano, co přidat nebo ubrat…

Atlacoya
2146 příspěvků 21.05.12 00:54

Jenže z obrázku se stejně nic moc nepozná, většina fotek, co se sem nahrají mají poznámku „nějak mi ujíždí barva na foťáku, to není zelená, to je fialová“ takže si myslím, že i dobře míněné rady by mohly vést na špatnou cestu.

seznam.mih  21.05.12 07:08
@Atlacoya píše:
Jenže z obrázku se stejně nic moc nepozná, většina fotek, co se sem nahrají mají poznámku „nějak mi ujíždí barva na foťáku, to není zelená, to je fialová“ takže si myslím, že i dobře míněné rady by mohly vést na špatnou cestu.

Tak pokud chci, aby mi někdo pomohl, tak fotky udělám pořádně, aby mi žádná barva takhle markantně neujížděla :D A kdo nemá doma foťák, tak určitě někdo známej má a to snad není problém si pučit ne? :) to je samý, jako když se nadává za neuklizený pokoj na fotce, za špinavé kecky, nebo jiný kus oblečení … i když ať by člověk dělal co dělat, vždycky se najde nějaká pipina, která si něco najde špatnýho :)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit