Smash - názory na značku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fretkodlak  10.04.13 16:10
Smash - názory na značku

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 12:02

Reakce:

Tequila
32 příspěvků 10.04.13 16:21

Pokud jsi z Prahy nebo se tam aspoň někdy vyskytuješ, tak se můžeš jít osobně mrknout do My na Národní třídě, tam tuhle značku prodávají. Osobně zatím žádný kousek nemám, takže nevím co udělají po delším nošení či vyprání, ale koukala jsem na ně už několikrát a na první pohled a omak vypadají materiály docela příjemně a pro mé laické oko i docela kvalitně, není to prostě hadr už na pohled. Barvy bývají pěkné a syté (opět nevím co to udělá po vyprání). Některé věci jsou na mě už moc divoké, ale něco se mi tam dost líbilo, odradila mě prozatím jen cena.

Moc jsem asi nepomohla, snad se vyjádří ještě někdo zkušenější :-)

Barbuchaa
211 příspěvků 10.04.13 16:29

Smash prodávají i v brněnském Tescu u hlavního nádraží, v té části s oblečením, co je při vstupu úplně vlevo. Od této značky sice zatím nic nemám, ale občas se na některé kousky chodím zbožně koukat, vypadají dobře i v reálu :)

Audrey.Piper
412 příspěvků 10.04.13 16:46

Já je viděla v na Národní v obchoďáku My, ale nezkoumala jsem je, nic mě nezaujalo, na mě bylo všechno nějak moc divoké. Jestli teda bydlíte v Praze nebo tam jezdíte, můžete omrknout.

Editace: Tak jsem teď koukla na jejich stránku a musím říct, že od té doby, co jsem je viděla na živo, se podle mě dost zlepšily. Ty kousky, co maj na stránkách se mo moc líbí.

le.reve  10.04.13 17:08

.

Příspěvek upraven 04.07.13 v 07:46

Okavango
114 příspěvků 10.04.13 17:48

Mohu se podělit o osobní zkušenost, mám od Smash dvoje šaty, materiál je velmi příjemný. Chce to zkoušet, číslování někdy moc neodpovídá, takže já osobně bych si netroufla na nákup oblečení této značky po internetu. S kvalitou jsem spokojená, ani po vyprání se nezměnil ani tvar, ani barvy, žmolky se nenadělaly, nic se nepáře. Jedny šaty jsem pořídila ve výprodeji a pak už i cena byla příjemná :-), má je v sortimentu Tesco.

andano
577 příspěvků 10.04.13 19:59

Mám jarní kabát, už dva roky a jsem spokojená.
Jen jsem musela velmi brzo znovu přešít knoflíky, ale to se mi stává i u jiných nákupů.
Nedávno jsem byla v My na Národní a výběr mají skutečně slušný, doporučuji.

Anijsha
248 příspěvků 10.04.13 20:31

Od této značky nic nevlastním, ovšem vždy, když jsem u nás v Olympii, tak se jdu podívat do jejich obchodu a vybrala bych si. Jednou snad…

Majka22
308 příspěvků 10.04.13 21:45

Mám jen ojedinělou zkušenost. Koupila jsem si kdysi velmi výhodně z výprodeje přes internet šaty, byly nádherné. O to víc mě mrzelo, že jsem je musela vrátit. S bylo jako obrovský stan, výstřih až u kolen :( Ale to je moje jediná zkušenost, neříkám, že mají takové nestandardní velikosti u všeho, mohlo to být dané i střihem (anebo může jít o značku, která má jednou velikosti odpovídající, jindy nikoli. Takových je) Materiál vypadal dobře, barvy také, jen ta velikost tedy. Ale celou značku si netroufám hodnotit. Každá má své dobré výrobky a své šmejdy, občas něco z toho převažuje. Co zde, netuším. Ale za plné ceny bych do ní asi nešla. To se dá pořídit něco lepšího.

Zástěrka
27 příspěvků 10.04.13 22:01

Mám dvoje šaty. Jedny zimní, jedny letní. Zimní byly kupovány v rozmaru koupit si něco výrazného. Měla jsem je na sobě jen několikrát, protože jsou velmi výrazné a lehce zapamatovatelné. Letní tak výrazné nejsou a mají i lichotivý střih. Je to oblečení, které si vezmete jen pokud se cítíte rozverně a uvolněně…Myslím, že je vyrábí Španělé a k jejich naturelu se hodí.

Akitaken
4960 příspěvků 10.04.13 22:26

Mám šaty, které jsem koupila v Tescu ve slevě. Je nutné to zkoušet, velikost taky neodpovídá té, co normálně nosím.
Zatím jsem je na sobě neměla, čekám na nějaké slušné počasí. Vyprání ale přežily..

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit