Smoking na ples

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP estate
150 příspěvků 12.02.13 16:54
Smoking na ples

Ahoj, potrebovala by som poradit. Ideme s manzelom na ples a mam otazku ohladne smokingu. Viem, ze sa k nemu nosi smokingovy pas a motylik. Motylik mame ale pas nie. Myslite si, ze je vhodne ist v smokingu s motylikom ale bez satenoveho pasku? Predpokladam, ze klasicky kozenny pasek je faux pas :-)

Reakce:

Lenka M.  12.02.13 17:29

Predpokladáte správne ;) Nemáte možnosť pás ešte dokúpiť? Nieje to zas tak veľká investícia..

chekotay
410 příspěvků 13.02.13 08:22

Já se přiznám, že jsem na sobě smoking nikdy neměl, ale řekl bych, že smokingový pás a oblekový pásek jsou rozdílné věci. Nejsem si ani jistl zda smokingové kalhoty vůbec mají potka na pásek. Pás se nosí přes břicho. Nabízí ho i v OP Prostějov nebo tuším i v Hedvě, to jsou „značky“, které mají prodejny všude možně. Případně koupit na netu (např. http://www.assante.cz/e-shop/doplnky/ )

MP estate
150 příspěvků 13.02.13 10:30

Ok, dakujem za rady, takze skusim dnes este dokupit cierny smokingovy pas aby ladil s motylikom.
Este mam otazku ohladne kapesnicku, musi byt zasadne biely alebo moze byt vo farbe siat partnerky?

Lenka M.  13.02.13 11:20

@MP estate Nerada by som Vás šálila, ale google doporučuje k smokingu kapesníček biely, narozdiel od kapesníčku do obleku kde sa doporučuje ladenie práve s odevom partnerky..

chekotay
410 příspěvků 13.02.13 18:26

Jakou barvu mají šaty partnerky?

MP estate
150 příspěvků 13.02.13 19:59

Dilema vyriesena, kupila som dnes vecer cierny smokingovy pas a biele latkove kapesnicky.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit