Šněrovací boty k sukni - průšvih ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ms.Cupcake
1 příspěvek 13.10.14 17:43
Šněrovací boty k sukni - průšvih ?

Zdravím, mám dotaz co se kombinace podzimních/zimních bot k sukním a šatům týče. Nemůžu si pomoct, ale boty na zavazování se mi prostě vždy líbí nejvíc. Tak se chci zeptat, jestli se dají boty na šněrování, jakožto sportovní prvek, nosit i k šatům, sukním, kabátu,… nebo je to jasné peklo na druhou? Mám na mysli něco takového :

Reakce:

stricc  13.10.14 17:52

Proč ne, jestli na to máte nohy.

Pirek
6778 příspěvků 13.10.14 18:05

@Ms.Cupcake
Nebojte, sněrovací boty nosily dámy k sukním od 18. století někdo do 40.-50. let 20. století, takže těch pár desítek let, kdy to nefrčelo, je jen intermezzo.

Mallen  16.10.14 10:47

@Ms.Cupcake Já bych se toho vůbec nebála :)

Pinot Noir
8560 příspěvků 16.10.14 10:49

Já myslela, že se to normálně nosí.

DanielaS
4603 příspěvků 16.10.14 11:00

Nijak poburujici to neni, zalezi pak na tech nohou samotnych, nakolik to bude i slusive. K dlouhe sukni a vypasovanemu tvidovemu saku v pohode.

Nixe Lulu
326 příspěvků 16.10.14 13:29

Průšvih za mně rozhodně ne, naopak se mi to moc líbí. Myslím, že ty boty z vašeho příspěvku by byly k sukni pěkné, hlavně ty první se mi líbí. Nebo klidně i vyšší (do půl lýtek), ale to pak radší bez podpatku a do neformálního stylu.

Lála_druhá
357 příspěvků 16.10.14 14:27

Takové boty k sukni běžně nosím. Akorát dávám pozor na délku sukně a ladím punčochy přibližně do barvy (šedá, černá, vínová) vzhledem ke své výšce.

Eleanor Rigby
552 příspěvků 17.10.14 03:04
@stricc píše:
Proč ne, jestli na to máte nohy.

Nohy? Jako dost hezké? Já ti nevím, když si vezmu sukni a šněrovací zimní boty, tak jsou moje nohy zcela skryty zčásti pod prvým a zčásti v druhém.

Jirkátor
1515 příspěvků 17.10.14 07:55
@Eleanor Rigby píše:
Nohy? Jako dost hezké? Já ti nevím, když si vezmu sukni a šněrovací zimní boty, tak jsou moje nohy zcela skryty zčásti pod prvým a zčásti v druhém.

Snad, pokud máte sukni až ke kotníkům. Některé dámy však nosí i kratší sukně, a pak bývá část nohou viditelná. Pak jejich vzhledu už docela záleží. Pokud jsou lýtka, vykukující z pod kratší sukně, silná (myslím skutečně silná), tak to u kotníčkových bot nevypadá zrovna nejlépe.

stricc  17.10.14 08:49

@Eleanor Rigby jak říká @Jirkátor.

Doudou
1235 příspěvků 17.10.14 09:57

Vzhledem k tomu, že na to zrovna „nohy nemám“, tak se snažím vybrat co nejvíce vykrojené u kotníků, aby to bylo co nejvíce podobné spíše lodičce než kozačce, jestli rozumíte.
Když už kotníčkové, tak co nejvíce subtilní, jako je třeba na úvodním obrázku.

Takové ty moderní humpolácké bufy mi prostě moc zkracují nohu a jak už je výše uvedené, k tlustším lýtkům to vypadá blbě.
Ony i kozačky končící v nejtlustší části lýtka nejsou nic moc, ale co dělat, když jsem vůbec ráda, že nějaké přes lýtka obléknu.

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 17.10.14 10:12

@Doudou ahaa, tak už vím, proč to vidívám právě nejvíc na těch ženách se silnými lýtky

Doudou
1235 příspěvků 17.10.14 10:18

@viktorka_od splavu No fakt jo :-(.
Nenarazila jsem nikdy na vysoké třeba ke kolenům, což by lýtka zakrylo.
Já vím, že je to peklo.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit