Snubní prsteny

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majdalenkaaaa
8 příspěvků 24.04.16 13:06
Snubní prsteny

Ahoj holky, mám na Vás jeden dotaz a doufám, že se přidáte do diskuze. Právě jsme se snoubencem ve fázi vybírání snubních prstýnků. Co si budeme povídat, asi je nás tu více a pravděpodobně se to řeší skoro pořád tohle téma, ale i tak bych byla ráda za nějaké „čerstvé“ informace :-) hledala jsem všude možně v diskuzích a docela dost se tam opakovalo zlatnictví Rýdl. Mám pocit, že muj zásnubní prstýnek je taky od nich, ale máte někdo někdo od Rýdla i snubní prstýnky? Pokud ano, jaké jste si vybrali a jakou mají „životnost“? Četla jsem na jejich stránkách, že mají i nějaký servis, 1× za tok si ty prstýnky můžeš dát u nich zdarma do pucu, což mě přijde fér. Ale co materiály, ceny a tak? Jaké máte zkušenosti? Díky všem za odpovědi :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Giulietta  24.04.16 13:17

@Majdalenkaaaa Keď som mala prstene od Rýdla, tak som sa rozviedla. V druhom manželstve máme snubné prstene od Cartiera a manželstvo je pevné a vydrží, kým nás smrť nerozdelí. Zakúpene na Kohlmarkte.

Majdalenkaaaa
8 příspěvků 24.04.16 13:51

Tak určitě to bylo zapříčeněný tím, že sis u nich koupila prstýnek :-)) takže pokud možno prosím o nějaké zkušensti opravdové a ne fiktivní :-)) díky moc. Jinak se mi od nich strašně líbí tyto http://www.snubniprsteny-lr.cz/…del-c-312-04, ale trošku se bojím těch kamínku a taky toho přechodi mezi bílým a červeným zlatem…

Giulietta  24.04.16 14:17

@Majdalenkaaaa Tak nekupuj umelé zirkony. Fakt sú to kamínky a nie diamanty. Namiesto umelých kameňov po celom obvode si kúp hoc len jeden, ale pravý diamant a nie umelé. Na kieho ďasa ti je potom zlato, keď si na to necháš nalepiť umelý šuter? To si možeš kúpiť prsteň na Matějskej pouti a máš to rovnaké. Pozri si toho Cartiera a nehľadaj prsteň na celý život z imitácie. Pripadá mi to ako hore huj a dolu fuj. Taká hra na to, že mám luxus (aj je to v popise tebou vybraných prsteňov) a pritom mám naleštenú biedu.

Cartier

Dulcinela
197 příspěvků 24.04.16 14:33

@Giulietta ty prsteny, co jsou na fotce, jsou ty Vaše snubní? Pak máme velmi podobné, pouze s tím rozdílem, že ten prstenec kolem nemáme ze žlutého zlata.
Souhlasím s tím, že mít jeden pořádný briliant je lepší, než několik zirkonů. Ale nesouhlasím s tím, že by to byla záruka šťastného a dlouhého manželství.
Nám dělal tyto prsteny na zakázku zlatník Filip Horák v Liberci. Nabízí jak zirkony, tak brilianty. Čištění zdarma 1× ročně je u něj také.

Majdalenkaaaa
8 příspěvků 24.04.16 14:52

Když já jsem hodně na ty kamínky no, moc se mi to tak líbí. Kdybych měla ten co jsem si vybrala, tak by mě to stálo v briliantech cca 70 000 :-D tak na to fakt nemáme. Mně zase moc nezáleží na tom, jestli je to briliant nebo není, hlavně že se to třpytí :-D našla jsem ještě tyto, jsou takový docela podobný mi přijde http://www.snubniprsteny-lr.cz/…del-c-378-02 a tam je jen jeden kamínek a v briliantu to vyjde na necelých 8 000 Kč, což mě přijde v pohodě a za oba to dělá nějakých 15 000 Kč.

candance  24.04.16 15:10

@Majdalenkaaaa ty posledni jsou lepsi, ja mam od Rydla s brilianty a jsem spokojena. Briliant by se mel lesknout porad, zirkon lesk ztraci.

Giulietta  24.04.16 15:11

@Majdalenkaaaa No to zdobenie diamantovým matem ti vydrží tak pol roka a ošúcha sa a ten jeden diamant budeš musieť za tú cenu hľadať lupou. Zirkony stratia veľmi rýchlo lesk, takže sa to třpytit nebude. Tak si každý mesiac kúp v C@A nový prsteň za stovku a máš to lacnejšie. Keby som mala na prstene len 15 000, tak sa na kupovanie prsteňa vybodnem a kúpim si prstene za 100kč. Urobia rovnakú službu a nebudem si musieť potom pol roka od huby odtrhať.
@Dulcinela Nie, nemám takéto prstene, len som hľadala podobné jako postovala @Majdalenkaaaa, len v kvalitnejšom prevedení.

Betty J.
2031 příspěvků 24.04.16 15:12

Milá @Majdalenkaaaa, pokud je rozdíl mezi cenou za prsten s briliantem a bez něj pár korun jako v případě Vámi uváděného odkazu, bude ten kamínek tak prťavý, že je až zbytečný. Takže jste-li zatížena na třpytivé šperky, budete zklamaná. Pokud byste toužila po pravých kamenech, doporučuji kontaktovat pana Josefa Patočku z Rovenska pod Troskami, takto brusiče diamantů.

candance  24.04.16 15:15

@Giulietta ja nechapu, proc tolik ironie - spousta lidi si nemuze dovolit dat za prsteny ani 10 000 Kc a prece nechteji prstynek z C&A. To se jako maji zadluzit? Budte rada, ze vy si prsteny od Cartiera dovolit muzete.

Bayta
9 příspěvků 24.04.16 15:16

Ty prstýnky, které zasíláte v posledním odkazu, jsme teď kupovali. Životnost zatím neposoudím, ale jinak jsem byla s nákupem spokojená, vypadají krásně. Určitě si vyberte briliant, ten cenový rozdíl mezi ním a zirkony není až tak vysoký a zirkon se snadno poškodí. Na prsteny je celoživotní servis, takže vždy po 2 letech si můžete upravit povrch. Prsten z kombinovaného zlata prý nejde zvětšit, ale pokud by byla potřeba, tak tyto prsteny vrátíte a oni vyrobí nové v jiné velikosti, cenu říkali kolem 1 500 Kč. Jinak vyjde levněji, když platíte v hotovosti, dostali jsme slevu asi 10 %.

candance  24.04.16 15:18

@Majdalenkaaaa zajdete se k nim podivat a pokud se vam budou prsteny libit (a kamen uvidite), tak si jej kupte. Kvalita je dobra. Ja mam svuj trochu poskrabany, na udrzbu jsem nebyla a nikdy prsten nesundavam

Příspěvek upraven 24.04.16 v 15:20

Giulietta  24.04.16 15:20

@candance Nie je to ironia. Naozaj by som si kúpila buď jednduché zlato bez kameňov, alebo veľký umelý kameň trebárs od Swarovski na nejakom lacnejšom kove.
Keď mám 15000 tak nekupujem ani mikro diamanty, ale kúpim si prsteň v cene na ktorú mám, z materiálu v prijateľnej cene. Prečo kupovať niečo čo sa tvári ako dačo iné?

Giulietta  24.04.16 15:21
@candance píše:
To se jako maji zadluzit?

O požičke som nikde nič nepísala.

candance  24.04.16 15:23

Po prispevku @Bayta to tady vypada, jako nenapadna reklama na LR, coz jsem puvodne predpokladala, ze nema zapotrebi. Tak mizim.

@Giulietta to ano, mne pripadalo, ze ji „nutite“ jen same drazsi

Giulietta  24.04.16 15:26

@candance Aj tak sme už asi podporili toho rýdla a klikanie na odkazy, tak sa ešte spýtam, to LR myslíte tu kozmetiku čo Vám cpu v obchodných domoch, tie zmaľované dievčinky s pultikmy? Oni majú aj šperky?

Bayta
9 příspěvků 24.04.16 15:29

Nesnažím se dělat reklamu na Rýdla, jen jsem si je kupovala týden zpátky, takže si vše pamatuji :). Jsem s nákupem spokojená a myslela jsem, že slečně pomůže něčí zkušenost více než to, že se někdo rozvedl po zakoupení prstenů od Rýdla nebo doporučení ať si koupí prsten za stovku, když nemá peníze.

Giulietta  24.04.16 15:31
@candance píše:
Po prispevku @Bayta to tady vypada, jako nenapadna reklama na LR, coz jsem puvodne predpokladala, ze nema zapotrebi.

Takže moja teoria, že prvé manželství mi nevydržalo, lebo sme mali šunty od Rýdla bola správna. :-D

Giulietta  24.04.16 15:34

@Bayta Blahoželám k svadbe a neberte nás tak vážne. :-)

Bayta
9 příspěvků 24.04.16 15:35

Už jsem se bála, že budu muset prodat auto a koupit za to prsteny, aby nám to vydrželo :D Díky

Majdalenkaaaa
8 příspěvků 24.04.16 15:35

@Giulietta - nechápu, proč bych si měla kupovat prstýnek z C&A?! Bohužel, asi nemáme takové finanční možnosti tak jako vy. My máme limit 20-25 000 Kč za snubáky a víc si prostě nemůžeme dovolit, ale určitě si kvůli tomu nebudu kupovat prstýnek z C&A jak doporučujete vy. Prosím, přečtěte si ještě jednou můj hlavní příspěvek, ptám se na zkušenosti ohledně prstýnku od Rýdla. Pokud žádné zkušenosti nemáte, nevidím důvod se k diskuzi vyjadřovat a určitě si nemyslí, že to, že jste si jednou prstýnky od nich koupila, vedlo k rozvodu…
@Betty J. - My jsme z Brna a tohle je od nás strašně daleko, aspoň podle toho, co nám ukazuje mapa :-(
@Bayta - mohla bych poprosit o reálné foto?? Abych si mohla představit, v jaké velikosti ten kamínek je :-)

Giulietta  24.04.16 15:42
@Bayta píše:
Už jsem se bála, že budu muset prodat auto a koupit za to prsteny, aby nám to vydrželo :D Díky

Vzhľadom na to, že ste prstene s nami holkami neriešila a kúpila ste si ich aj bez toho, aby sme Vám ich mi holky odsúhlasili, tak to vidím v ružových farbách. :-)

candance  24.04.16 15:56

@Giulietta ja jsem myslela, ze jste vdana poprve

Bayta
9 příspěvků 24.04.16 15:56
@Majdalenkaaaa píše:
@Giulietta - nechápu, proč bych si měla kupovat prstýnek z C&A?! Bohužel, asi nemáme takové finanční možnosti tak jako vy. My máme limit 20-25 000 Kč za snubáky a víc si prostě nemůžeme dovolit, ale určitě si kvůli tomu nebudu kupovat prstýnek z C&A jak doporučujete vy. Prosím, přečtěte si ještě jednou můj hlavní příspěvek, ptám se na zkušenosti ohledně prstýnku od Rýdla. Pokud žádné zkušenosti nemáte, nevidím důvod se k diskuzi vyjadřovat a určitě si nemyslí, že to, že jste si jednou prstýnky od nich koupila, vedlo k rozvodu…
@Betty J. - My jsme z Brna a tohle je od nás strašně daleko, aspoň podle toho, co nám ukazuje mapa :-(
@Bayta - mohla bych poprosit o reálné foto?? Abych si mohla představit, v jaké velikosti ten kamínek je :-)

Pokusim se vam ho zaslat do zpravy :)

Gorilka
654 příspěvků 24.04.16 16:13
@Giulietta píše:
@Majdalenkaaaa
Na kieho ďasa ti je potom zlato, keď si na to necháš nalepiť umelý šuter?

Poznámka na okraj. Prsteny vyrobené v období 1953-1989 v bývalém Československu v případě rubínů, smaragdů, safírů, diamantů ale i zirkonů mají v 99.9% umělé kameny.

Cena maličkých diamantů s briliantovým brusem není nijak vysoká tak maximálně 500Kč za kus.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit