Solidní kabelka, i neikonická

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Winston Smith
2 příspěvky 29.01.15 23:53
Solidní kabelka, i neikonická

Prosím o tipy na solidně zpracované kabelky, nezáleží mi na značce, ale na kvalitě provedení. Potřebovala bych kabelku, která:

• bude dostatečně velká, optimálně se do ní vejdou desky A4
  • barva černá, šedá, tlumeně modrá, hnědobéžová nebo jiná neutrální
  • stylem spíše klasická, nic výstředního

Budu vděčná za jakékoli tipy; na značky, konktétní kabelky, obchody, ceny apod.
Děkuji.

Reakce:

MP_kosatka  30.01.15 02:59

Docela pekne klasicke kabelky ma Picard.

Nejake jsem vam vykopirovala, ale nevim, jestli jsem se trefila, kdyz jste ji blize nespecifikovala.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 30.01.15 06:06

@Winston Smith Já mám ráda Radley.

Winston Smith
2 příspěvky 30.01.15 10:10

Díky moc za tipy. Líbí se mi např. ta první Picard, z Radley kabelka Bickley. Ještě jsem si našla Furlu Olimpia Tote, ale nevím jaká je kvalita, četla jsem tu příspěvek, že se někomu kabelka po 3 měsících rozpadá.

Ještě jednou díky, ve značkách kabelek se moc nevyznám, tak ani nevím, kde hledat.

Jetthro
1129 příspěvků 30.01.15 10:18

@Winston Smith Ja se Furly zastanu, mam od nich kozenou kabelku asi 3 roky a furt jako nova :) neni teda celorocni ale letni, ale v lete ji nosim docela dost a dobry.

Konnichiwa
124 příspěvků 30.01.15 14:21

Za seba Vám môžem odporučiť Camomillu. Mám ju aj na fotke z CJMDNS . A4 sa do nej zmestí v pohode. Majú ju tu a je aj v červenej a béžovej. Inak tašku mám asi 3 mesiace, zatiaľ všetko fajn. Ale napríklad mama má v podobnej cenovej kategórii Carpisu a tam sa jej po rovnakej dobe už na druhej kabelke pokazili rúčky.

rozetka1
2 příspěvky 06.03.15 09:56

Já Vám doporučuji

www.univaro.cz mají dopravu zdarma a kamenný obchod v Praze. Mají krásné a kvalitní kabelky.
Mrkněte

Luckabox
3 příspěvky 12.03.15 13:21

Navrhuji třeba ryze českou značku MATOO , která se specializuje na kabelky na notebooky. Tzn desky A4 se tam vejdou, notebook a peněženka s klíči taky

nolita  12.03.15 22:03

@Luckabox ohavné

Luckabox
3 příspěvky 17.03.15 11:02

Jen bych se chtěla zeptat, proč je to „ohavné“? Dávám tip na kabelku - jestli si jí někdo koupí nebo nekoupí už záleží na jeho rozhodnutí přeci. Tyto kabelky sama navrhu, vyrábím, jedná se tedy o rukodělnou práci, za kterou si stojím. Nevím, proč by mělo být ohavné je někomu doporučit? Díky

MPSkrolew
1845 příspěvků 17.03.15 11:10

@Luckabox Myslím, že se @nolita zkrátka vyjádřila, že se jí ty kabelky nelíbí. Sice poněkud svérazným způsobem, dejme tomu, ale nevidím v tom problém.

Go-lightly
3428 příspěvků 17.03.15 11:10

@Luckabox Ona asi myslela, že ohavné jsou ty kabelky. Prostě se jí nelíbí, no.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 17.03.15 11:16

@Luckabox Mně teda přijde taky hrozná a za koženkovou kabelku bych tři tisíce fakt nedala.

nolita  17.03.15 11:22

Děkuji svým mluvčím :-) ano, kabelky jsou vskutku ohavné, právo @Luckabox tyto hrůzy navrhovat a stát si za nimi jí nikterak neberu, ať se baví, čím chce…

Luckabox
3 příspěvky 17.03.15 11:59

Ok, díky za vysvětlení. I kritiku beru, každý máme jiný vkus. A proto je tolik rozličných věcí a názorů.

outfity
43 příspěvků 18.03.15 09:37

@Luckabox
Souhlasím s Vámi. Ono je také vtipné, když někdo kritizuje práci návrhářů, a nemá pojetí co tato práce obnáší, natož aby měl potřebné znalosti o světě módy :))))
Taky to není zrovna můj styl, ale líbí se mi, že kabelky jsou prostorné, a pro formát A4 :)

nolita  18.03.15 10:09

@outfity na to abych věděla, zda se mi něco líbí nebo ne, nepotřebuji mít ponětí o tom, co obnáší práce návrháře ;-)

Edit: teď jsem si ještě všimla… co je to „mít pojetí“ ve smyslu, jak píšete, nevím, takže nevylučuji, že ho nemám, ale potřebuji.

Příspěvek upraven 18.03.15 v 10:33

Lola  18.03.15 10:14

@outfity Facepalm.

lioncity  18.03.15 10:40

@nolita, ty totiz vubec nemas pojeti, co duleziteho ti tady @outfity rika :D

Karin
3401 příspěvků 18.03.15 14:43

Já mám ráda značku Coccinelle, jsou kožené a pěkně zpracované, léta vypadají stejně navzdory intenzivnímu používání… :-) Některé z nich jsou ikonické (asi ta na fotce), některé ne, ale vybere si tam každý, mají elegantní i extravagantní…

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit