Šortky hotpants pro silnější holku

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daffny  08.06.12 11:53
Šortky hotpants pro silnější holku

Co si myslíte o šortkách hotpants? Tady je odkaz Myslíte si, že si v nich může vyjít i silnější holka? Tím myslím ne vyloženě tlustá, ale pevnější. Co třeba šortky s vyšším pasem ale ne s kraťoučkýma nohavičkama. Máte prosím nějaké typy pro silnější?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

LadyPapajka  08.06.12 11:56

Cokoliv, kde by měl vykukovat kousek zadečku by neměl nosit kromě pláže nikdo.

daffny  08.06.12 11:59

Spíš sem myslela, kdyby byla alternativa která samozřejmě zakrývá celý zadek a má vyšší pas. Nevím, jestli se to také řadí pod hotpants, nebo prostě se jedná jenom o kraťasy s vyšším pasem…

seymy
36 příspěvků 08.06.12 12:00

Doporučuji tento článek o Jennifer Lopez a šortkách http://www.supervizaz.net/…ortk%C3%A1ch

runningfox  08.06.12 12:01
Dobrá rada

Nenoste to a odpusťte si to. Je mnoho jiných způsobů, jak se obléct.

anicka  08.06.12 12:01

Myslim, ze to je pruser aj na stihlych holkach. Ja teda vseobecne kratasom moc nefandim, ale toto maximalne na doma s partnerom alebo na cestu z hotela na plaz.

billie
369 příspěvků 08.06.12 13:18

Ja by som si to neobliekla a to samu seba radím skôr k tým štíhlejším. Mám postavu presýpacích hodín (ale nie až takých výrazných) a najradšej nosím šortky ktoré končia niekde v tretine stehna aby zakryli akurát tu najširšiu časť. Rozmýšlala som aj nad tými s vyšším pásom, len tam to u mňa naráža na problém, že pokiaľ mi nohavice sedia cez zadok, cez pás sú mi voľné a opaskom sa to dá korigovať iba do určitej miery.
Môj tip na šortky: zobrať si do kabínky čo najviac rôznych dĺžok a skúsiť nájsť tú svoju. Na posúdenie zobrať so sebou aj nejakú úprimnú kamarátku, ktorá dokáže skutočne poradiť.

Aranel
895 příspěvků 08.06.12 13:26

Myslím, že ty šortky jsou pro holky s postavou šestnáctiletých gazel. Holt ne každý může nosit všechno, co chce… a mně vůbec připadají kraťasy na ženách (pokud mají sloužit jako oblečení do města, ne na čundr) tak nějak podivné.

mulen
858 příspěvků 08.06.12 13:45

mě přijdou šortky s kraťoučkýma nahavičkama, ale vysokým pasem celkem nepraktické. Byloby mi v nich hrozné horko na břicho.

@Aranel: postava šestnáctileté gazely mě rozesmála :-) ale jinak mám podobný názor

Diankenstein
1891 příspěvků 08.06.12 18:03

Vyšší pas myslíte jako do pasu? Já to tak nosím a břicho se mi ještě neuvařilo :D a nohavičky by tedy měly zakrývat minimálně cheeks, pokud se nechystáte točit rockový klip z 90. let :D
A HLAVNĚ VÁM NESMÍ BÝT PŘES TŘICET. Nebo na tolik alespoň nevypadat.(Tři­cátnice prominou)

Karoshi
344 příspěvků 08.06.12 18:32

Mně to teda přijde jako docela normální délka šortek, divný mi naopak přijdou šortky delší než do půlky stehen. Mimochodem, docela dobrý s vysokým pasem mají v Tescu, ale jenom v černé, na kterou se strašně chytají chlupy :/

Aranel
895 příspěvků 08.06.12 20:58

No jo, však já myslela „postavu dívčiny, které je šestnáct a má gazelí nohy“ a dopustila jsem se přehnané zkratky.

MP Barbucha
3716 příspěvků 08.06.12 21:42

Obecně mám pocit, že silnější postavě vždy více lichotí sukně:-)
Mě je 31 a šortky nemám a je fakt, že ani mít nebudu. Ale to, jak je nosí třeba ta Jennifer Lopez, je myslím pěkné. Takže oprava, až budu mít nohy jako ona, tak si šortky pořídím:-)

analfabet
49 příspěvků 08.06.12 23:39

Na hodně štíhlých holkách se mi to hodně líbí (ovšem taky záleží na místě a příležitosti, třeba na akademické půdě to zrovna vidět nemusím, ale často vidím). Na ostatních (včetně mě) ne. Ty džínové mi navíc připadají strašlivě nelogické - odhalené celé nohy + utemovaný rozkrok. Sukně jsou do rozpáleného města nejlepší a snad na každou postavu se mezi nimi najde nějaký vhodný střih.

Atlacoya
2146 příspěvků 09.06.12 11:13

Záleží, jak jste silnější. Jestli máte nohy jako sloupy tak ne, jestil máte větší zadek ale hubené nohy tak proč ne. Jak píše bilie - vyzkoušet různé střihy a podle toho se rozhodnout.

Ava
634 příspěvků 09.06.12 21:25

Vzhledem ke zdejší averzi vůči bokovkám se mnou asi nebudete souhlasit, ale podle mě kalhoty až do pasu udělají i té gazele pozadí jak štýrskému valachovi. A pokud jsou hned pod zadkem ustřižený, tak to platí dvojnásob.
Neříkám, že to nemůže být vyladěno do pěkného modelu, ale ten výrazně zvětšující efekt to bude mít vždycky… Takže pokud nechcete zvětšovat něco, co už velké je, tak je nenoste. K tomu bych přidala další podmínky - věk a dokonalá stehna.

blacken
2320 příspěvků 09.06.12 22:34

No, já celkově takhle vysoký pas nepovažuju za vhodné oblečení pro silnějšího člověka - protože i u hubené holky to udělá dojem nafouklého břicha. Bokovky vhodné nejsou taky, ale chce to něco mezi. A šortky na nehubených holkách se mi většinou nelíbí vůbec, ale asi nejlepší kritérium je pevnost stehen a zadku - pokud se něco někde klepe, případně nějaká ta celulitida, tak nebrat.

monicka
565 příspěvků 10.06.12 12:15

Nedávno jsem si zkoušela kalhoty do pasu a ačkoliv nejsem až tak moc tlustá, mám pas na divném místě a vypadala jsem v tom jako těhotný hlavonožec (tzn. pas těsně pod prsama a vyboulené břicho). A takhle krátké šortky bych určitě do města nenosila - na pláž možná, ale do města teda ne (jak si v nich kdekoliv sednout, aby se člověk nenalepil holýma nohama na židli? na sedadlo v tramvaji?). Takže za mě teda ne. Ale existují i varianty, které můžou nosit i baculatější holky - třeba já nosím trochu elegantnějí vypadající kraťasy do půlky stehen s pasem na úplně normálním místě.

daffny  10.06.12 22:46
děkuju za názory

Děkuju všem za vaše názory. Prošla jsem včera obchoďák a vyzkoušela spousty variant. Zkoušela jsem třeba šortky do pasu s volnějšími nohavicemi a ty se mi zdály docela fajn (nohavice byly o něco kratší než do půli stehen). Bokovky docel hrůza…Máte pravdu, že když jsou šortky do pasu, fakt to udělá břicho… A já sem si naivně myslela, že by ho to mohlo zamaskovat. Nakonec jsem našla kompromis: trochu volnější kratší šortky ne bokové, ale s lehce zvýšeným pasem, se svislými pruhy a jsem teda docela spokojená. Na ty hotpants asi budu muset zapomenout…nebo zhubnout:-) Díky všem

miska123
24 příspěvků 27.08.12 21:59

Hotpants mohou být hodně hezké, ale vzhledem k ideálem v dnešní době bych je opravdu volila jen se štíhlou postavou a taky je třeba ovšem dobře sladit.

razorblade  27.08.12 22:04

Pokud ma ta silnejsi holka postavu jako marylin monroe a taky tak vypada, tak proc ne… ji takove veci slusely:)))

GreatSusan  27.08.12 22:12

@Diankenstein

jo, to jsem si taky myslela, kdyz mi bylo pod tricet :-D. Uderem tricatych narozenin jsem to cislo posunula o deset nahoru…

klubo  27.08.12 22:14

Kdo je tzv. pevnější nebo má tzv. ženské tvary, měl by být v oblékání rafinovaný a velebit spíš sukně, šaty nebo vyloženě dámské střihy kalhot - ale šortky kdysi nosili hlavně malí kluci.

MP Barbucha
3716 příspěvků 27.08.12 22:17

@klubo
Teď jsi mě potěšila - Rychlé Šípy, to je moje:-)

miska123
24 příspěvků 27.08.12 22:41

@klubo
Protože kdysi byl svět konzervativnější a od žen se vyžadovali jisté způsoby. Naštěstí dnes už takovému tlaku čelit nemusíme a máme větší svobodu. Tzv. pevnější ženy to mají trochu těžší kvůli tomu, že dnes se velebí vyhublá postava, ale v každé době je nějaký ideál, takže s tím asi nic moc neuděláme.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit