Šortky: Vhodné do školy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

little Blogger
20 příspěvků 24.06.12 10:45
Šortky: Vhodné do školy?

Já nosím šortky celoročně, mám k nim bezpočet silonek. Ale jednou se mě spolužačka zeptala: „Necítíš se někdy nepříjemně? Mně by bylo teda divný chodit do školy v tak krátkejch šortkách. Víš, jak máš odhalený stehna apodob.“ (já se osobně pyšnit hezkejma hubenejma nohama nemůžu) Já ji odpověděla, že se v nich cítím přirozeně a v normálních jeanech bych si připadala nudná.

Co si myslíte vy? Připadá Vám nevhodné nosit do školy takhle odhalující oblečení?

Reakce:

little Blogger
20 příspěvků 24.06.12 10:46

hodnoťte prosím téma, ne můj výtvor

seznam.mih  24.06.12 11:01

Pokud na to máš nohy, tak proč ne. Choď v tom, v čem ti je dobře. Když ti je dobře v kraťasech, tak v nich choď. Pak opravdu vypadá divně, když máš ultra super krátké kraťásky a stehna jak vorvaň.

RoyalistGirl
75 příspěvků 24.06.12 13:10

Já myslím, že do školy už je dneska vhodné chodit v čemkoliv… Šortky jsou jako minisukně a ty u nás teda nikdo nezakazoval. Pokud na to máš sebevědomí a máš to sladěný (tzn. jako na obrázku dobrý, průšvih je šortky + narvaný tílko po pupek a podobně), vůbec bych si z řečí spolužaček nedělala hlavu, třeba ti závidí =)

billie
369 příspěvků 24.06.12 13:27

Najskôr malý predpríbeh, ospravedlňujem sa za mierny OT: Ja som šortky začala celoročne nosiť práve vtedy, keď som si nevedela nájsť dlhé nohavice, v ktorých by som sa sama sebe páčila. Pás mám asi o 2 čísla mensí než stehná a nájsť kompromis bolo problematické. A tiež som mala 17, komplex z toho, že nosím nohavice 42 (a moje spolužiačky samozrejme nie) a zo všetkého mi trčala polka zadku. Potom som prišla na to, že môj komplex je zbytočný, lebo lezúci zadok je spôsobený tým, ako sú tie nohavice navrhnuté a že s číslom oblečenia nič moc nespravím, pretože mi to výška a genetika veľmi nedovolia. Prosím neberte to tak, že by som sa sťažovala na ťažké kosti alebo niečo podobné, ja len potrebujem o niečo väčšie oblečenie, inak sa už necítim byť tučná. Asi po 4 rokoch som sa postupne k dlhým nohaviciam vrátila, ale šortky nosím stále.

A teraz k téme šortky do školy: Ja si myslím, že prečo nie, aj ja sama sa v nich cítim prirodzene a dobre. Mne bolo vždy oveľa príjemnejšie, že som mala stehná voľné ako ich mať nacpaté v úzkych nohaviciach (a tiež to lepšie vyzeralo). Pri šortkách je ale najdôležitejšie nájsť správnu dĺžku, sama viem, že nie každý strih a materiál mi vyhovuje.

kacenka.smile
427 příspěvků 26.06.12 10:14

Podle mě je to jako se sukní, tedy záleží na délce. Rozhodně bych do školy nešla v šortkách, ze kterých poleze půlka zadku. V šortkách si vyjdu třeba odpoledne do města, ale do školy mi to přijde (zvlášť s nahýma nohama) nevhodné. Ale do školy nosím běžně sukně cca do půli stehen, to už mi nevadí. (Nohy mám štíhlé a hodně dlouhé)

MP Barbucha
3716 příspěvků 26.06.12 10:44

Do školy se mi hlavně zdají nepohodlné, celý den sedět na holých nohách… Jinak mladým a štíhlý slečnám šortky sluší, ať už ve škole, nebo jinde

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit