SOS - překlad do NJ

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sinderella
88 příspěvků 04.11.14 10:44
SOS - překlad do NJ

Dobrý den, úplně to sem nepatří, ale všimla jsem si, že sem chodí dámy, které se živí překlady. Potřebovala bych do pátku přeložit kratičkou prezentaci z ČJ do NJ - textu není moc, ale sama si s tím neporadím a potřebuji, aby byl výsledek bez chybičky. Samozřejmě zaplatím. Pokud by některá z Vás měla chuť a čas se této „zakázky“ chopit, pošlete mi, prosím SZ. Díky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

vlm
2879 příspěvků 04.11.14 21:14

Tak si vyguglujte překladatele v místě vašeho bydliště…nač tu zakládáte diskuzi…?To je jako,,všimla jsem si, že tu jsou lékařky, která mi vyoperuje slepé střevo,, :-D

stricc  04.11.14 21:16

Nebo na opačném konci světa, vždyť je to jedno, všichni jsou online :-)

sinderella
88 příspěvků 05.11.14 15:17

Tak jsem si dovolila požádat o pomoc. Nechápu, proč máte potřebu reagovat tímhle způsobem. Co kdybychom zakázali příspěvky typu „kde koupit vlněný kabát“, „dámská krejčová Teplice“ atd. atd. Vždyť si to může každý vygooglovat, ne?

VandaRybna
3314 příspěvků 06.11.14 12:01

Asi to bylo myšleno fakt nevinně, jen mě děsí slovní spojení „kratičká prezentace“, připomnělo mi to jednu historku:

Jedna bývalá mého manžela si dělala (dávno po rozchodu s ním, nestýkali se, se mnou v té době chodil už tak 5-6 let) dopravní fakultu a měla asi před třemi lety psát něco jako diplomovou práci. Vybrala si téma, které odpovídá manželovu (teď už našemu) oboru podnikání a zavolala mu, že by potřebovala probrat pár drobností a domluvili se, že mu napíše do mailu, co jí není jasné a on jí jako poradí.

*Můj manžel: v té době 46 let, nejvyšší vzdělání střední průmyslová škola, ročník ukončení 1983.

*Zpráva od slečny: Prosím tě podívej se na to a napiš mi co bys tam změnil.

*Příloha: 60 stránková diplomová práce nějakého bývalého studenta fakulty na dané téma, včetně úvah, rozborů a tabulek.

Já tak ráda pomáhám lidem a když už jsem ji nezabila před lety, rozhodla jsem se dávno, že ji nechám žít, ale když jsem to viděla, měla jsem chuť zvednout telefon a hlasitě jí vysvětlit, co si představuju pod pojmem „trochu pomoct“.

vashtie  06.11.14 12:05

@VandaRybna Běžně strkáte nos do cizích věcí jo?:-)

Akitaken
4960 příspěvků 06.11.14 12:10

Ani se neptám na věkový rozdíl :-p

vashtie  06.11.14 12:13

@Akitaken Jsem skalní fanynka - 15! :-)

Akitaken
4960 příspěvků 06.11.14 12:15
@vashtie píše:
@Akitaken Jsem skalní fanynka - 15! :-)

Chapovi je 46 a slečna dělá diplomku? Přitlačte :-D

VandaRybna
3314 příspěvků 06.11.14 12:16
@vashtie píše:
@VandaRybna Běžně strkáte nos do cizích věcí jo?:-)

Jelikož mi manžel sám řekl, ať se na to jdu podívat, tak ne, nestrkám nos do cizích věcí. Dokonce se jim záměrně vyhýbám :-).

vashtie  06.11.14 12:17

@Akitaken Myslím Rybnejch rozdíl)))

VandaRybna
3314 příspěvků 06.11.14 12:18
@Akitaken píše:
Chapovi je 46 a slečna dělá diplomku? Přitlačte :-D

Mezi mnou a manželem 15, mezi slečnou ( teď už je vdaná, tak jí to nakonec taky dopadlo) a manželem 16 let (aby se vám nezavařily závity).

Jordaan
5914 příspěvků 06.11.14 12:19

@Akitaken

muj nejstarsi spoluzak na skole mel vnoucata :-). studovat se da v kazdem veku…

Příspěvek upraven 06.11.14 v 12:19

vashtie  06.11.14 12:19
@VandaRybna píše:
Jelikož mi manžel sám řekl, ať se na to jdu podívat, tak ne, nestrkám nos do cizích věcí. Dokonce se jim záměrně vyhýbám :-).

A tak hlavně že jste ji před lety nechala žít no…

vashtie  06.11.14 12:20
@VandaRybna píše:
Mezi mnou a manželem 15, mezi slečnou ( teď už je vdaná, tak jí to nakonec taky dopadlo) a manželem 16 let (aby se vám nezavařily závity).

Snad i mně to jednou dopadne :-D

VandaRybna
3314 příspěvků 06.11.14 12:21
@vashtie píše:
A tak hlavně že jste ji před lety nechala žít no…

Možná jsem to neměla dělat, ale to už je jedno. Dýchá, co nadělám. Tak snad rodina jí dá zapomenout…

VandaRybna
3314 příspěvků 06.11.14 12:21
@vashtie píše:
Snad i mně to jednou dopadne :-D

Určitě, držím palečky.

vashtie  06.11.14 12:22
@VandaRybna píše:
Možná jsem to neměla dělat, ale to už je jedno. Dýchá, co nadělám. Tak snad rodina jí dá zapomenout…

Mně jenom uniká proč vraždit bejvalku..

surrik
2496 příspěvků 06.11.14 12:23

:)) prostě se musím smát, radši jdu..

VandaRybna
3314 příspěvků 06.11.14 12:26
@vashtie píše:
Mně jenom uniká proč vraždit bejvalku..

Bejvalka, co potřebuje ještě tři roky po rozchodu připomínat, že se vážně rozešli a ne, vážně u nás nebude pracovat, je trochu na zabití. Ale, to je nepřenosná zkušenost.

vashtie  06.11.14 12:28
@VandaRybna píše:
Bejvalka, co potřebuje ještě tři roky po rozchodu připomínat, že se vážně rozešli a ne, vážně u nás nebude pracovat, je trochu na zabití. Ale, to je nepřenosná zkušenost.

Vy se jednou uvaříte na číslech…

Akitaken
4960 příspěvků 06.11.14 12:30

Asi se s tím ještě nesmířila, no…

oni chlapi to mají přeci jen krapítek lepší a někoho nového si najdou snáz. Můj bývalý přítel si našel děvče čtyři měsíce po rozchodu, dnes je již ženat a já o pořádného chlapa nemůžu zavadit už 4 roky :-)

VandaRybna
3314 příspěvků 06.11.14 12:35
@vashtie píše:
Vy se jednou uvaříte na číslech…

No když k tomu ještě připíšu, že spolu chodili asi dva měsíce, ale zkuste neprovdané třicítce vysvětlit, že to tolik neznamená, aby z toho bylo nehynoucí přátelství minimálně na příštích pětadvacet let..už vás nebudu trápit.

vashtie  06.11.14 12:36
@VandaRybna píše:
No když k tomu ještě připíšu, že spolu chodili asi dva měsíce, ale zkuste neprovdané třicítce vysvětlit, že to tolik neznamená, aby z toho bylo nehynoucí přátelství minimálně na příštích pětadvacet let..už vás nebudu trápit.

Neprovdaná třicítka musí být ale úplně zoufalá, teď tomu rozumim…

vlm
2879 příspěvků 06.11.14 12:41
@VandaRybna píše:

Myslím, že vám rozumím, přítelova bývalá se kterou už nebyl dávno před tím než jsme se poznali, mu píše smsky k svátku a narozeninám a novému roku…myslím že i k velikonocům, já to beru tak, že čeká na příležitost…co kdyby byl náhodou zase sám, tak je třeba se připomínat…on podle mužské logiky to bere tak, že si vzpoměla nic víc, nechápe co mě na tom tak vytáčí :-D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Řetězce bez vlastních nápadů. Okrádají návrháře?

Pamatujete na slavnou scénu s modrým páskem z Ďábel nosí Pradu?... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit