Španělská móda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stricc  12.03.16 13:12

@alena.veb hm, v mangu jsem kdysi koupila jednu sukni, na které bylo zajímavé jen to, že byla velmi dlouhá. Po opatrném vyprání na 30 stupňů se srazila o deset centimetrů. Saludos de mi parte, Don Armancio, y adiós

Reakce:

Karin
3401 příspěvků 12.03.16 15:21

Stradivarius není Stradivarious.
Jinak pro mě je to všechno jedna španělská vesnice, standardní předražená konfekce, která si moc neláme hlavu se střihem, látkou nebo kvalitou ušití… Akorát v dětské Zaře občas něco koupíme, dcerka má jedno jarní sáčko a pár triček - ještě roste, takže jí stačí, když to vydrží půl roku, rok. Navíc ještě nemá žádné křivky, takže nemusíme moc řešit ani ten střih. Ale jestli bude mít prsa a zadek po mně, tak si už v Zaře a podobných obchodech nevybere :D

MichaMach
312 příspěvků 12.03.16 16:22

Komu není rady, tomu není pomoci. Zkuste si opravdu něco přečíst o dotaznících, v opačném případě jen plýtváte silami.
Pevně věřím, že chodíte na základní školu a tento dotazník jste vytvořila jako domácí úkol a následně vám ve třídě učitel vysvětlí, co na tom bylo špatně. Jinak si troufám říct, že z tohoto nezískáte žádná relevantní data pro společnost Inditex, a pokud by to nedejbože mělo být součástí nějaké absolventské práce, pak s největší pravděpodobností tuto práci neobhájíte.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit