Španělská móda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stricc  12.03.16 13:12

@alena.veb hm, v mangu jsem kdysi koupila jednu sukni, na které bylo zajímavé jen to, že byla velmi dlouhá. Po opatrném vyprání na 30 stupňů se srazila o deset centimetrů. Saludos de mi parte, Don Armancio, y adiós

Reklama

Reklama

Reakce:

Karin
3447 příspěvků 1 inzerát 12.03.16 15:21

Stradivarius není Stradivarious.
Jinak pro mě je to všechno jedna španělská vesnice, standardní předražená konfekce, která si moc neláme hlavu se střihem, látkou nebo kvalitou ušití… Akorát v dětské Zaře občas něco koupíme, dcerka má jedno jarní sáčko a pár triček - ještě roste, takže jí stačí, když to vydrží půl roku, rok. Navíc ještě nemá žádné křivky, takže nemusíme moc řešit ani ten střih. Ale jestli bude mít prsa a zadek po mně, tak si už v Zaře a podobných obchodech nevybere :D

MichaMach
484 příspěvků 12.03.16 16:22

Komu není rady, tomu není pomoci. Zkuste si opravdu něco přečíst o dotaznících, v opačném případě jen plýtváte silami.
Pevně věřím, že chodíte na základní školu a tento dotazník jste vytvořila jako domácí úkol a následně vám ve třídě učitel vysvětlí, co na tom bylo špatně. Jinak si troufám říct, že z tohoto nezískáte žádná relevantní data pro společnost Inditex, a pokud by to nedejbože mělo být součástí nějaké absolventské práce, pak s největší pravděpodobností tuto práci neobhájíte.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama