Špatné věci z fleru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadyPapajka  19.06.12 15:03
Špatné věci z fleru

Ahoj, vím, že tohle téma dost nahrává, ale ráda bych, aby sem napsaly dámy, které mají s někým konkrétním špatnou zkušenost i přes dobré hodnocení. Aby se jim člověk mohl vyvarovat. Upřímně doufám, že jich tady nebude tolik:)

Reakce:

LadyPapajka  20.06.12 07:57

Jinak osobně, jak už někdo zjistil, mám špatnou zkušenost s prodejcem „čaki-materiál“, povolené kroužky, jiná barva prodlužovacího řetízku než zapínání a když jsem jí to napsala, div mi nevynadala. Bohužel.

Sibyla
2639 příspěvků 20.06.12 08:33

Já tam kupuji jen materiál, takže nemohu sloužit. Ale zatímco někteří výrobci - kovové šperky, kožené kabelky - vypadají solidně už od pohledu, z jiných to aušusáctví přímo čiší. Na hodnocení bych se vůbec neohlížela, není tvořilky tak umaštěné, aby neměla svůj tleskající a jásající fanklub! A negativní komentáře se tam mažou. Myslím, že tohle téma je užitečné: když nevarují tam, musíme si pomoct sami. Ta vaše prodejkyně, podívala jsem se, tam pod každým výrobkem ohlašuje: na upozornění svých obdivovatelů jsem si všimla, že zde výrobce podobného zboží dosti nechutným způsobem pomlouvá výrobky jiných výrobců a svoje výrobky vychvaluje až do nebe. Dotyčná osoba si však neuvědomuje, že samochvála je vždy podeřelá a smrdí na hony daleko… což ji příliš nedoporučuje.

Kateřina
246 příspěvků 20.06.12 16:54

Tak já jsem zatím s Flerem zatím měla veskrze zkušenosti dobré, nechápu moc, proč je tady v takové neoblibě. Komentářů pod výrobkem si vůbec nevšímám, je mi opravdo jedno, jestli se to líbí ostatním nebo ne. Dívám se pouze na hodnocení AŽ po zakoupení výrobku. To si říkám, že snad nemůžou být všichni tak tupí a když jim přijde děs, tak to taky reklamují. Navíc si myslím, že člověk už často tak nějak sám pozná, co za to stojí a co ne. Mezi spoustou příšerností se tam vyskytují i úžasné věcy :-). Jednu špatnou zkušenost jsem měla s prodejkyní Ali-hrátky, kupovala jsem pro ni zimní bundu pro svou jezevčici. Míry vůbec neseděly a musela jsem ji přešívat pomocí patentků. To mě naštvalo, protože se ohrazovala tím, že nemůže přes internet přesně odhadnout, jak to má ušít. Jasně, ale proč jako sakra neseděly ty míry? Možná by za to stálo k tomuto tématu přidat i pochvaly těm, se kterými naopak máme zkušenosti nejlepší. U mě ve špercích určitě vede Eire, slintavku dostávám z petit lapin, Ondruškovic zná snad už každý a myslím si, že Nikol Ryant má krásné plavky - jedny jsem si od ní koupila. Ale zrovna ji musím i zkritizovat za to, že na svém profilu uvádí, jak jsou všechny její oděvy jedinečné a originální a poté, co prodala plavky mi je znovu vystavila. Stáhla je až po mém rozhořčeném e-mailu. Já si je samozřejmě kupovala i proto, že je nebude mít nikdo jiný, chápete :-D. Napište prosím také nějaké oblíbence, ať se mohu inspirovat ;-). Promiň lady Papajko, snad ti to neva, že se tady přidají případně i pochvaly, proč to nesloučit.

LadyPapajka  20.06.12 17:19

@Kateřina Určitě jsem pro, mě ty pochvaly napadly taky, jen už sem to sem enchtěla motat. Mám sama výbornou zkušenost s prodejcem janysek, naušnice, i přes pečlivé zabalení, dorazily pochroumané a ona se omlouvala, a obratem mě nechala vybrat jiné, samozřejmě zdarma(a stejné mi neposlala jenom proto, že jí došel materiál).

Tudíš janysek-palec nahoru:)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit