Špičáky a dírkaté kozačky

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NicoleK
107 příspěvků 24.04.13 13:06
špičáky a dírkaté kozačky

Zahlídla jsem na seznamu titulek „To budete koukat: Tahle luxusní zrzečka je novou nejkrásnější moderátorkou Primy. A pozor, je nezadaná!“, tak jsem to teda rozklikla (že jsem klikla na bulvár je neomluvitelné, ale stalo se).. vidím první fotku a říkám si „hmm sympatická zrzka“, sjíždím dolu a vykoukly na mě fešné špičaté botky s vázáním až po kotníky http://media.super.cz/…750400-71102 .. Nechápu, že tento typ bot ještě někdo nosí.. (na druhé fotce mě trochu zarazil úsměv, buď slečně někdo „posunul“ photoshopem zuby, nebo má tak velké dásně???)
 http://media.super.cz/…2f0400-71101

A k věci č. 2 - teploměry ukazují +25°C a milovnice kozaček se svých miláčků nechtějí vzdát, takže denně potkám několik desítek párů kozaček na léto neboli kozaček s dírkami. V OC Nový Smíchov je obchod, kde je snad celá kolekce v tomto stylu. Jsem jediná, které se tato obuv naprosto hnusí? Navíc ji často vidím ve světlých barvách, které mi ke kozačkám tolik nesedí…

Příspěvek upraven 24.04.13 v 13:10

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

NicoleK
107 příspěvků 24.04.13 13:07

Jen pro ilustraci.. napsala jsem do googlu dírkaté kozačky a hned mi vyjel mimibazar.. asi na tom něco bude :D http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Matka Vlčice  24.04.13 13:09

Já jsem nedávno potkala na nákupu holčinu, která měla na sobě tmavomodré skinny rifle a k tomu tyto letní polokozačky a vypadalo to naprosto perfektně. Půjdu do nich nejspíš též, pokud kešeň dovolí.

z_dediny
1032 příspěvků 24.04.13 13:15

Asi nejste jediná. Já bych ale slovo hnusí nepoužila. Jen se mi to nelíbí a nepřipadá mi to logické. Je ale tolik věcí, které se mi nelíbí a připadají mi nelogické, zatímco jiným lidem se líbí a jsou s nimi spokojení, tak o nic nejde. Horší mi ale připadaly ty chlupaté holiny, které se nosily ke kraťasům před pár lety. Ostatně pořád platí totéž - lidem se nelíbí nové módní věci a věci, které vyšly z módy nedávno. V podstatě jsou konzervativní. Chtějí současně z davu vyčnívat i do něho zapadat. Na tom je postavený módní průmysl.

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 24.04.13 13:20

Ty boty z vašeho prvního odkazu jsou strašné. Nosily se tak v roce 2003…nechápu. Velké dásně má dost lidí, také se mi to nelíbí, ale prostě to tak mají geneticky dané a nic s tím neudělají. A děrované kozačky bych si nejspíš nekoupila, připadají mi nepraktické, nicméně model, co sem vložila Matka Vlčice, je povedený. Na takové to předjaří k úzkým kalhotám, proč ne.

Ajusa3
172 příspěvků 24.04.13 13:20

Myslim, ze k vysoke slecne, stihle ve slimkach, sportovnejsich satech nebo sukni to vypada docela faj.Ja bych osobne do toho nesla, uz proto, ze bych si v teplem pocasi pripadala divne. K tem spicatym botam nemuzu napsat nic vic nez des a hruza!

DanielaS
4603 příspěvků 24.04.13 13:33

Letni kozacky me uchvacovaly jiz L. P. 2002 v Italii. Holky (mistni) to tam houfne nosily k letnimu obleceni (v srpnu v kempu, takze k predjarnim uzkym kalhotam ne). A to bejvaly kreace!

KlaudieS
1640 příspěvků 24.04.13 13:37

@Matka Vlčice Tohle je fajn, ale ty vysoké, ještě ve vyšších teplotách už nechápu. Třeba ty vysoké děrované a k tomu kraťase…ufff. To mi připadá, jako bych si v zimě ke kabátu a čepici nazula nazouváky a myslela to vážně…

gudrun  24.04.13 18:26

Kozacky ano za kazdeho pocasi! Ta pani na obrazku je tak priserne oblecena vdyt je to jak 20 let nazpatek! Tohle nikdy nepochopim jak se muze verejne znama osoba obleci takhle priserne? Vzdyt ma nad sebou nejakeho sefa co snad dohlizi na to jak se dotycna prezentuje, potazmo prezentuje tv stanici. K tem dasnim. Problem jde vyresit velmi snadno. Do horniho rtu se pichne botox tim se sval umrtvi a nehrne se nahoru pri kazdym usmevu. Boze ale tohle ji snad taky musel nekdo rict nez ji na tu obrazovku pustil!!!

Lachenauerin
544 příspěvků 24.04.13 19:05

Možná je škoda každý nezvyklý typ oděvu/obuvi hned paušálně zatracovat, a to i v případě, kdy ho 90 procent lidí nosí tak, že nevypadá pěkně. Já dnes viděla v tramvaji paní, která dírkaté kozačky měla; a v kombinaci s ostatními kousky, co si oblékla, to vypadalo opravdu dobře.
A on tenhle typ bot není tak úplně „nelogický“. Ony totiž nohy v kozačkách obecně vypadají dost dobře, takže vznik téhle letní verze je i vcelku pochopitelný. Jasně – i tady budou existovat „děsné křusky“, ale to tak nějak platí u všech druhů bot.

Audrey.Piper
412 příspěvků 24.04.13 19:55

První odstavec moc komentovat nebudu, snad jen, že zrovna konk. tyhle boty mi tak pekelné nepřijdou (je rozdíl mezi špičkou a špičkou) a ne každý má dokonalé zuby.
Vyloženě dírkaté kozačky mi nevadí. Představím si kožené (koženkové) v kovbojském stylu a i ty určitě umí někdo pěkně zkombinovat. Pak mě ale napadlo, jestli nemáte na mysli takové „háčkované“(vět­šinou bílé) boty tvaru válenky. Ty u nás teď prodávají i Vietnamci a nosí je mladé holky nejčastěji k prosvítajícím legínům (a obvykle jsou nepěkně namalované a mají odrostlé gelové nehty). Bohužel, vypadají naprosto děsně (z větší dálky jako sádra, z blízka je na nich vidět špína). Vypadají takhle (s tím rozdílem, že tyhle nejsou sněhově bílé a vypadají o dost líp): 

Lola  24.04.13 20:16

Ano, dírkaté kozačky se na ulici chovají stejně jako výrazné koření v kuchyni. Ve správně zvolené kombinaci oblečení mohou korunovat úchvatné dílo, ale při předávkování a nevhodné indikaci je výsledný produkt nepoživatelný.

Pokud je pravda, že tento artikl vítězně okupuje tržnice, zřejmě se dočkáme ulic zaplavených nepochopitelnými postroji za účasti dírkatých kozaček kdekoli, kam oko dohlédne.

Bazinga  24.04.13 20:23

Spicate boty z odkazu jsou nehezke.
Ale s temi dasnemi jste kapku mimo ne? To ji asi nadelila priroda, s tim neco tezko udela. Je to krasna zenska!
Jinak dirkate kozacky se mi moc libi, ty hackovane ne.

NicoleK
107 příspěvků 24.04.13 20:57

@Bazinga
neříkám, že s tím má něco dělat, nebo že není hezká. Jen jsem se nad tím pozastavila, nic víc.

real.blond
6688 příspěvků 24.04.13 21:18

Dirkate/hackovane kozacky mi nic nerikaji, v teplem pocasi si maximalne uzivam lodicky, baleriny, atd.. Ale na ostatnich jsem videla par peknych kombinaci. Co se tyce dasni-u teto moderatorky jsem to nikdy drive nezaregistrovala..

gudrun  24.04.13 21:24

To jsem tady jedina kdo nechape jak se nekdo s takovou vadou na krase muze objevit v tv jako moderator? Doufam ze je to fotoshop.

Bazinga  24.04.13 21:46

Ja si myslim, ze nikdo neni dokonaly. Chci i v TV videt normalni lidi. To je prave ted chyba, ukazovat jen dokonalost, pak z toho ty mlade holciny nemaji byt mimo.

real.blond
6688 příspěvků 24.04.13 21:50

@gudrun ja si toho nikdy v tv nevsimla, pri jejim moderovani.. Cimzpadem to umi zrejme maskovat a podle me dost uspesne. Takze ja s tim problem nemam.

gudrun  24.04.13 21:53

@Bazinga Chapu,zrovna vcera jsem koukala na chalupare a moc me bavil ten naturelismus hercu s vraskama spatnejma zubama atd. To uz se ted nevidi. ALE proboha tato pani je moderatorka a na pusu ji cumi kazdej. Me je tahle vada silne nechutna a veceret bych s ni teda nechtela.

real.blond
6688 příspěvků 24.04.13 22:18

@gudrun to jsou teda silna slova.. Nechutna vada a vecet bych s ni nechtela.. Esteticke to buhvi jak neni, ale to co jste napsala vy je fakt sila.

gudrun  24.04.13 22:21

@real.blond Bohuzel to tak mam. Pak mi taky vadej spatny zuby. Kazdej jsme jinej…

real.blond
6688 příspěvků 24.04.13 22:24

@gudrun okey, chapu.. Spatne zuby mi nejsou prijemne take-ovsem s tim jde ledacos delat, ale s timto druhem dasni se evidetne neda delat nic. Ja mam treba nohy dost do O a i tak nosim kratke sukne, obepnute kalhoty.. Proste se snazim zaujimat pozici, abych na to neupozornovala.. Ale preoperovat to take nejde.. A kdyby mi nekdo rekl, ze je to nekoukatelne, tak by me to mrzelo.

gudrun  24.04.13 22:30

Uz jsem psala ze s tim neco jde delat celkem jednoduse. Nebojte nohy do O nikomu chut k jidlu nezkaej. No a ze se vase nohy nekomu nelibej? to je zivot, vsichni mame neco. Vy s tema nohama taky nedelate balet, ze?

real.blond
6688 příspěvků 24.04.13 22:33

@gudrun ted jsem koukala, co jste psala o umrtveni svalu.. Nicmene na teto slecne jsem dasne v tv nevidela, az na teto fotce, takze se asi umi kontolovat, nebo mela umrtveno. Mne na nohy do O zatim nikdo neupozornil, protoze se snazim stat tak, aby to videt nebylo. Uvidime casem;)

Syslik1
95 příspěvků 25.04.13 08:37

Dírkované ani špičaté kozačky nenosím, ale nezatracuji – když je někdo dokáže hezky zkombinovat, proč ne. Nabídka je široká, rozdíly obrovské- kdo je chce, jistě si vybere, a když je výsledek zajímavý, určitě se na ulici ráda ohlédnu.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit