Spíte s náušnicemi v uších?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jindra.hs
5 příspěvků 02.11.13 22:38

Spíte s náušnicemi v uších, nebo si je na noc sundáváte?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Demode
1674 příspěvků 02.11.13 22:59

@jindra.hs Sundavám všechno: hodinky, náušnice, prstýnky, řetízky. Nesnesu ani obepínající oděv, proto nespím v pyžamu.

Akitaken
4960 příspěvků 02.11.13 23:06

Dokud jsem mívala malé, jednoduché zlaté kroužky, tak ty jsem nesundávala nikdy. Teď občas nosím náušnice na „vrtulky“ a ty sundávám vždy.

Dahllie
2222 příspěvků 02.11.13 23:10

Malé na šroubek nechávám, puzety či s afroháčkem sundávám. Ale protože většinou měním naušnice i několikrát denně, tak nejčastěji spím bez nich.

Jiná Realita
13791 příspěvků 02.11.13 23:10

@Demode
můj člověk :-)

s naušnicemi, které většinou nosím, by se spalo fakt těžko, když jsou deset cm dlouhé a váží tak půl kila :D

Demode
1674 příspěvků 02.11.13 23:14

… a větrám dokud nemrzne a zaplaťpámbu zatím nemrzne…

indyka
625 příspěvků 02.11.13 23:53

Na noc naušnice sundávám. Jak jsem zvyklá je mít přes den a bez nich mám pocit, že něco chybí - na noc bych je asi nesnesla. Tedy kdybych nosila jen nějaké malé pecičky, tak ano, ale nosím větší a prostě by mě to rušilo.

Lettie
426 příspěvků 03.11.13 00:03

Nosim male pecky, nesundavam je vetsinou vubec, jen na cisteni. Pokud ale mam jine nez tyto, tak ty na noc sundavam, resp sundavam je jiz pred sprchovanim, protoze do vody nesmi a bala bych se v nich spat, abych je neposkodila.

Mylady2
12409 příspěvků 03.11.13 00:09

Ne :-) nosím různé. Často měním :-)

Moir
1800 příspěvků 03.11.13 09:11

Nosím malé s americkým zapínáním, takže nesundavám.

ještěřička
2366 příspěvků 27 inzerátů 03.11.13 09:23

Náušnice si sundám hned po příchodu domů, stejně tak i hodinky, náramky a větší náhrdelníky. Jako dítě jsem měla jedny náušnice a ty jsem nesundavala nikdy.

mallory2
6 příspěvků 04.11.13 21:51

AU. Sundávám, mám citlivé uši a bohužel, čím jsem starší, tím je to horší. Dřív jsem mohla nosit cokoliv a teď mám dojem, že mě vše v uších tlačí.

Morže
1091 příspěvků 05.11.13 08:19

Spíš s náušnicí i s řetízkem. Mám stříbrné malé náušnice a decentní stříbrný řetízek se znakem blíženců. Kdybych si to sundala, nevím, jestli bych si druhý den vzpomněla, že jsem si to sundala. Moc bižuterii nenosím a vadí mi určitý druh kovu, takže mi potom natékají uši a mám výstřih plné vyrážky. Mívala jsem ještě i stříbrný (nikoliv svatební) prstýnek, se kterým jsem taky spala, ale po nějakém čase se mi pod prstem začala taky tvořit vyrážka a když už mi to takhle vadilo na všech prstech, kam se vešel, tak jsem ho někam položila no a nějak se mi ztratil. Doteď nechápu, kam se mohl ztratit, ale mrzí mě to - byl to dárek od přítele :(

Pavlysek1
19 příspěvků 05.11.13 21:30

Náušnice sundávám. Dva prstýnky nechávám. Podařilo se mi roztrhnout řetízkový náramek 1 den starý. řetízky na krk nenosím, protože se mi do nich motají vlasy.. auau

real.blond
6688 příspěvků 06.11.13 15:56

Nespim, vsechno sundavam hned po prichodu domu

Josefka
346 příspěvků 06.11.13 21:12

Jelikož manžel našetřil jen na velmi malé diamatíky, ani o nich nevím a spím v nich ;-)

Mirt
422 příspěvků 07.11.13 00:03

Jak kdy. Moje sbírka náušnic se pořád rozrůstá, takže se v ní najdou menší i větší kousky, malé pecičky si někdy zapomenu sundat a ani si jich nevšimnu, větší náušnice by mi vadily, protože nejsem člověk, který by v posteli vydržel bez převalování:D. Navíc je pravda, že ne všechny náušnice mám z úplně vyhovujících kovů, ráda nakupuju i levnější bižuterii a nebylo by asi dobré dráždit některými uši i přes noc, kdy není potřeba „dělat parádu“:)

Merla
36 příspěvků 07.11.13 11:30

Na noc sundávám bižuterní naušnice a nejen to, sundávám je už před tím, než se jdu sprchovat. Myslím, že voda bižuterii moc neprospívá. Má-li zlaté nebo stříbrné, nechávám si je i na noc i do sprchy i do vany…

Marbuša
243 příspěvků 07.11.13 13:36

Přidám jeden dotaz k náušnicím: nebojíte se, když nosíte těžké náušnice, že budete mít vytahané dírky?

Pavlysek1
19 příspěvků 07.11.13 13:38

Nebojím, když mám těžké náušnice, tak mě začne bolet hlava a okamžitě je sundám. Samoregulace:-)))

Curly-haired Bitch
132 příspěvků 11.11.13 15:18

Stříbrné náušnice, které nosím nejčastěji nesundávám, stejně jako prstýnky a náramky. Větší nebo bižuterní náušnice sundávám vždy :-) Vytahaných dírek se nebojím, zase tak často těžké náušnice nenosím.

Vlcacka
121 příspěvků 13.11.13 23:46

Sundávám a často si je pak zapomenu ve spěchu ráno vzít. :-P

Dixie Sunday
417 příspěvků 19.11.13 10:58

Keďže nosím malé bodky na skrutkovacie zapínanie, skoro vôbec ich nedávam dole, akurát keď ich potrebujem očistiť, alebo si dať výnimočne iné náušnice.

Amun
888 příspěvků 19.11.13 12:23

Nosím malé standartní náušnice, které nesundávám nikdy. Když jdu někam nebo chci sladit doplňky, vyměním je za bižu nebo výraznější, v kterých bych nespala. Ať už kvůli materiálu nebo proto, že jsou jednoduše příliš velké.

aailyyn
807 příspěvků 09.12.13 13:23

Nosívala jsem stříbrné kruhy a potom decentní řetízky, ty jsem nevyndávala vůbec. Teď nosím aktuálně jiné a ty sundavám, jednak z obavy před jejich poškozením (jsou trochu masivnější) a jednak sundat je na konci dne je tak akorát, aby mě z nich nezačaly bolet uši. (Bohužel jsou sice stříbrné, ale něco niklu se v nich najde, byl to dárek a tak nemám podrobnější info o původu.) V podstatě vyndavám jen ty náušnice, o kterých si myslím, že bych si je v noci mohla poškodit, menší kousky nosím stále. Pokud teda pomíjím fakt, že mám vždycky sadu náušnic „na doma“ (prostě si je ráno nasadím, ač nikam nejdu a vytáhnu případně z uší až než jdu spát) a „na ven“, kam vynáším vždycky ty, které aktuálně zvlášť miluju. :-) Bez náušnic se cítím jako nahá.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit