Spodní prádlo "pro přítele"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heartless Girl
47 příspěvků 17.08.13 17:42
Spodní prádlo "pro přítele"

Prosím nevíte, kde koupit nějaké sexy spodní prádlo. Přítel mě požádal, jestli bych si něco podobného nekoupila a vlastnmě to chápu, protože tělové podprsenky a černé bavlněné kalhotky ho asi moc vzrušovat nebudou.
Hledám něco v čem bych mohla i chvíli vydržet, čili ne něco co použiji před sexem a budu to mít na sobě pár minut, ale něco, co nebude pod oblečením výrazně vidět a navíc mě to během deseti minut nezačne tlačit.
Nechci to na denní nošení, ale třeba občas, když s přítelem někam vyrazíme nebo tak.
Moc by mi pomohlo, kdyby jste mi poradili například jaké střihy nebo třeba eshop.

Reakce:

Karoshi
344 příspěvků 17.08.13 18:03

Ať vám je přítel koupí sám, když o ně stojí :))

jumbeee  17.08.13 18:15

@Karoshi Radši ale ne úplně „sám“ - to by velikostně mohlo dopadnout katastrofálně :D.

Karoshi
344 příspěvků 17.08.13 18:16

@jumbeee to máte pravdu… příliš velké = „to máš pocit, že jsem tak tlustá?“, příliš malé = komplex z postavy. to si člověk nevybere :D

real.blond
6688 příspěvků 17.08.13 18:45

V dnesni internetove dobe staci zadat do vyhledavace spravna slova a eshopy se na vas jen pohrnou.. Sednete si k tomu vecer u vina s pritelem a neco pekneho vyberte spolecne;-)

indyka
625 příspěvků 17.08.13 18:46

Otázka je, co přijde příteli sexy. Někteří muži mají rádi oděv smyslné dračice, jiní by raději krajkovou vílu, další zase něco jiného. Nechcete ho vzít na nákup a vybrat něco společně?

Carrion
80 příspěvků 17.08.13 18:48

Myslím, že nejlepší bude vyrazit do obchodu nebo se podívat na eshopy spolu s přítelem a něco vybrat. Pokud chcete, aby bylo prádlo i pohodlné, tak bude asi lepší zajít do kamenného obchodu a vyzkoušet to.

elesse
102 příspěvků 17.08.13 23:56

Víte, prádla jsou mraky. A já fakt nevím, co se líbí vašemu příteli. Ale abych odpověděla aspoň něco, můj přítel má rád krajky, černou, červenou a podobné barvy. A co nejméně materiálu. Takže vzhledem k postavě vybírám tanga, poslední co mám jsou sada v HM, která má větší část bavlněnou a kolem pasu širokou krajku - pohodlné a pěkné, podprsenky volím hladké s krajkou vzadu…

kovarik
2 příspěvky 19.03.14 17:01

Já bych na vašem místě taky minimálně osondovala, co by se příteli mohlo líbit. Zda se mi líbí klasické prádlo, nebo má rád něco odvážnějšího a třeba i opravdu erotické prádlo. Já jsem si nedávno koupila takovou průhlednou košilku, co se dá schovat i pod šaty a úspěch sklidila.

mayamachytkova
4 příspěvky 17.08.16 16:40

Běžte spolu do obchodu :) My to tak děláme, přítel vybere co se mu líbí a já pak ozkouším velikosti :)

LCH  18.08.16 00:41

Můj bývalý spolubydlící si vše, co chtěl pro přítelkyni našel v intimissimi. A pokud občas Váš přítel někam letí, může si skočit na Terminálu do „Viktorky“.Já bych ho taky nechal, ať se snaží. Kromě jmenovaného je tu opravdu celá řada eshopů a obchodů, kde to najde.

Bara06
1993 příspěvků 18.08.16 21:45

@mayamachytkova @LCH Nechci vám kazit srandu, ale ten dotaz je tři roky starej :D

LCH  18.08.16 23:34

@Bara06 Fakt, tak to už snad něco sehnal:).ˇUplně jsem se zasekl na tématu, díky za probuzení Baru.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit