Spodnička - jakou látku a střih?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zapbebe
301 příspěvků 18.06.14 09:21
Spodnička - jakou látku a střih?

Dobrý den všem,

prosím o radu. Chci si ušít na léto lehkou kolovou sukni a teď řeším, co pod ní. Je u nás celkem větrno, takže bych ráda pod sukni ušila ještě spodničku, ale teď řeším, jaký střih a materiál zvolit. Sukně bude lehká a vzdušná, potřebuji rozumnou volnost v pohybu, takže žádný moc obtažený střih nepřipadá v úvahu.
Myslíte, že třeba střih na čtvrtkolovou sukni by na spodničku byl dostačující (v rámci toho, aby to vítr příliš nezvedl a zároveň se v tom dalo pohybovat)?
A jaký materiál doporučujete?

Předem díky všem za odpověď :)

Reklama

Reklama

Reakce:

Miracly
47 příspěvků 27.06.14 10:11

Já jsem si teď koupila šaty, ke kterým se taky hodí spodnička a mám připravenou tylovou sukni po mamce :-D

zapbebe
301 příspěvků 27.06.14 10:44

@Miracly díky za odpověď :) Já potřebuju něco, co nebude příliš přidávat objem (toho mám dost svého :lol:)

Miracly
47 příspěvků 27.06.14 10:53

@zapbebe :-D To mě rozesmálo :-) Já tu tylovou spodničku teprve vyzkouším, ale co jsem se dívala, tak by měla vyhovovat.

Harmonika
244 příspěvků 15.06.15 18:24
spodnička

Ahoj holky, zkouším oživit tuhle disuzi, protože se mi nechce dávat dotaz do rubriky peklo radí. Koupila jsem si maxi černou sukni, která je k tému překvapení průhledná. :-( U bílé bych to čekala, u černé mě to překvapilo. Mám úzkou spodničku ze Spencera, ale hrozně moc se mi při chůzi vysouvá nahoru, i když jsem naboso, kde by látka neměla mít po čem kouzat…
Z vašich zkušeností - nevíte, čím to může být? Napadá mě jen to, že mám nesprávnou velikost spodničky plus kombinace úzký pas a široké boky, to více či méně leze nahoru v podstatě jakákoliv úzká sukně.
Nicméně, jak problém sunoucí se spodničky vyřešit? Napadly mě dvě varianty - udělat po obou stranách spodničky 10 cm rozparky nebo zkusit zabrat v pase pomocí záševků. Popř. šlo by přímo na tu maxi sukni našít zespod ještě jedna vrstva nějaké látky?
Google našel toto , třeba by mohlo pomoci…
Když koupím stahovací spodničku. astratex. cz/mid-stahovaci-bezesva-spodnicka-hanna-646/damske-spodni-pradlo#708&sid=­4138, myslíte, že taky poleze nahoru?
Děkuji za rady, tipy, zkušenosti.

Lenka M.  15.06.15 18:48

@Harmonika Tiež mám výrazné boky oproti pásu a sťahovacia spodnička sa mi nikam neposúva. Je teda pravda, že som v nej nikdy nerobila žiadnu akrobaciu, akurát bežné chodenie po meste..

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama