Spodnička - jakou látku a střih?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zapbebe
298 příspěvků 18.06.14 09:21
Spodnička - jakou látku a střih?

Dobrý den všem,

prosím o radu. Chci si ušít na léto lehkou kolovou sukni a teď řeším, co pod ní. Je u nás celkem větrno, takže bych ráda pod sukni ušila ještě spodničku, ale teď řeším, jaký střih a materiál zvolit. Sukně bude lehká a vzdušná, potřebuji rozumnou volnost v pohybu, takže žádný moc obtažený střih nepřipadá v úvahu.
Myslíte, že třeba střih na čtvrtkolovou sukni by na spodničku byl dostačující (v rámci toho, aby to vítr příliš nezvedl a zároveň se v tom dalo pohybovat)?
A jaký materiál doporučujete?

Předem díky všem za odpověď :)

Reakce:

Miracly
47 příspěvků 27.06.14 10:11

Já jsem si teď koupila šaty, ke kterým se taky hodí spodnička a mám připravenou tylovou sukni po mamce :-D

zapbebe
298 příspěvků 27.06.14 10:44

@Miracly díky za odpověď :) Já potřebuju něco, co nebude příliš přidávat objem (toho mám dost svého :lol:)

Miracly
47 příspěvků 27.06.14 10:53

@zapbebe :-D To mě rozesmálo :-) Já tu tylovou spodničku teprve vyzkouším, ale co jsem se dívala, tak by měla vyhovovat.

Harmonika
244 příspěvků 15.06.15 18:24
spodnička

Ahoj holky, zkouším oživit tuhle disuzi, protože se mi nechce dávat dotaz do rubriky peklo radí. Koupila jsem si maxi černou sukni, která je k tému překvapení průhledná. :-( U bílé bych to čekala, u černé mě to překvapilo. Mám úzkou spodničku ze Spencera, ale hrozně moc se mi při chůzi vysouvá nahoru, i když jsem naboso, kde by látka neměla mít po čem kouzat…
Z vašich zkušeností - nevíte, čím to může být? Napadá mě jen to, že mám nesprávnou velikost spodničky plus kombinace úzký pas a široké boky, to více či méně leze nahoru v podstatě jakákoliv úzká sukně.
Nicméně, jak problém sunoucí se spodničky vyřešit? Napadly mě dvě varianty - udělat po obou stranách spodničky 10 cm rozparky nebo zkusit zabrat v pase pomocí záševků. Popř. šlo by přímo na tu maxi sukni našít zespod ještě jedna vrstva nějaké látky?
Google našel toto , třeba by mohlo pomoci…
Když koupím stahovací spodničku. astratex. cz/mid-stahovaci-bezesva-spodnicka-hanna-646/damske-spodni-pradlo#708&sid=­4138, myslíte, že taky poleze nahoru?
Děkuji za rady, tipy, zkušenosti.

Lenka M.  15.06.15 18:48

@Harmonika Tiež mám výrazné boky oproti pásu a sťahovacia spodnička sa mi nikam neposúva. Je teda pravda, že som v nej nikdy nerobila žiadnu akrobaciu, akurát bežné chodenie po meste..

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit