Společenské oblečení?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heartless Girl
47 příspěvků 04.11.12 19:19
Společenské oblečení?

Co říkáte na tento společenský oblek, konkrétně hlavně na šátek?

Reklama

Reklama

Reakce:

mujercita  04.11.12 19:24

Mně se to líbí, ale asi by mě nenapadlo, že to má být společenské. Ten šátek by asi potřeboval uvázat trochu jinak, aby působil víc nadýchaně. Kdysi jsem v jedné telenovele viděla chlápka, který to tak nosil pořád jako součást svojí imidž, a na tom to vypadalo velmi luxusně.

Heartless Girl
47 příspěvků 04.11.12 19:26

@mujercita No předpokládám, že to mělo být společenské vzhledem k tomu, že to měl na sobě při předávání cen Týtý.

Mylady2
12409 příspěvků 04.11.12 19:28

Předpokládám že to je kravatová šála…;-) docela sluší…
Btw určitě to není slavnostní a… Rozhodně ne na večer:-)

Příspěvek upraven 04.11.12 v 19:38

Mylady2
12409 příspěvků 04.11.12 19:32

Ale tomuhle sluší více:-p

seznam.mih  04.11.12 19:37

Není to Ondřej Sokol? Já jen, že obecně bych ho taky brala jakkoliv, takže nemůžu objektivně posoudit vhodnost :D
EDIT: Jé já jsem blbá po rozkliknutí fotky tam je přece napsáno Sokol :))

Příspěvek upraven 04.11.12 v 22:14

mujercita  04.11.12 19:43
@Heartless Girl píše:
@mujercita No předpokládám, že to mělo být společenské vzhledem k tomu, že to měl na sobě při předávání cen Týtý.

To jsem ovšem nemohla tušit, myslela jsem, že je to váš známý :-)

o_o  04.11.12 19:53

Na předávání cen se to nehodí, ale co chcete po místních „celebritách“? Všichni se chtějí lišit a ukazovat, jak jsou protřelí a unikátní. Dress code mají někde.

mujercita  04.11.12 20:27

Tak mě dodatečně napadá, že by asi docela pomohlo zapnout sako. Takhle jak to je, mi to připadá hezké a ležérní, rozhodně ne formální.

Robena
1257 příspěvků 04.11.12 21:50

Tak jsem ted byla poucena, ze tomu satku se rika „ascot“. V Ascotu se konaji dostihy a nosi se tam takto uvazane satky misto kravat. Ja osobne tuto vec na manzelovi NENAVIDIM.

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama