Společenské oblečení?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heartless Girl
47 příspěvků 04.11.12 19:19
Společenské oblečení?

Co říkáte na tento společenský oblek, konkrétně hlavně na šátek?

Reakce:

mujercita  04.11.12 19:24

Mně se to líbí, ale asi by mě nenapadlo, že to má být společenské. Ten šátek by asi potřeboval uvázat trochu jinak, aby působil víc nadýchaně. Kdysi jsem v jedné telenovele viděla chlápka, který to tak nosil pořád jako součást svojí imidž, a na tom to vypadalo velmi luxusně.

Heartless Girl
47 příspěvků 04.11.12 19:26

@mujercita No předpokládám, že to mělo být společenské vzhledem k tomu, že to měl na sobě při předávání cen Týtý.

Mylady2
12409 příspěvků 04.11.12 19:28

Předpokládám že to je kravatová šála…;-) docela sluší…
Btw určitě to není slavnostní a… Rozhodně ne na večer:-)

Příspěvek upraven 04.11.12 v 19:38

Mylady2
12409 příspěvků 04.11.12 19:32

Ale tomuhle sluší více:-p

seznam.mih  04.11.12 19:37

Není to Ondřej Sokol? Já jen, že obecně bych ho taky brala jakkoliv, takže nemůžu objektivně posoudit vhodnost :D
EDIT: Jé já jsem blbá po rozkliknutí fotky tam je přece napsáno Sokol :))

Příspěvek upraven 04.11.12 v 22:14

mujercita  04.11.12 19:43
@Heartless Girl píše:
@mujercita No předpokládám, že to mělo být společenské vzhledem k tomu, že to měl na sobě při předávání cen Týtý.

To jsem ovšem nemohla tušit, myslela jsem, že je to váš známý :-)

o_o  04.11.12 19:53

Na předávání cen se to nehodí, ale co chcete po místních „celebritách“? Všichni se chtějí lišit a ukazovat, jak jsou protřelí a unikátní. Dress code mají někde.

mujercita  04.11.12 20:27

Tak mě dodatečně napadá, že by asi docela pomohlo zapnout sako. Takhle jak to je, mi to připadá hezké a ležérní, rozhodně ne formální.

Robena
1257 příspěvků 04.11.12 21:50

Tak jsem ted byla poucena, ze tomu satku se rika „ascot“. V Ascotu se konaji dostihy a nosi se tam takto uvazane satky misto kravat. Ja osobne tuto vec na manzelovi NENAVIDIM.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit