Společensky (ne)vhodný koníček

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martilla
8 příspěvků 09.08.13 12:29
Společensky (ne)vhodný koníček

Napadlo mě, považujete některé koníčky za společensky nevhodné? A proč? Napadl mě třeba takový Pole dance (tanec o tyči). Tak jako některé ženy chodí na aerobic nebo fitka, dá se dnes chodit i na hodiny tance o tyči. Co si o tom myslíte? Je to bohabojný sport s blahodárnými účinky na tělo i ducha, nebo poněkud východomravní kratochvíle, kterou chtějí ony dámy jen vypadat zajímavě?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Kalanka
707 příspěvků 09.08.13 12:30

Kamaradka se pole dance venuje a ja na tom nevidim nic nevhodneho, napak je to spis takova gymnastika/akro­bacie na vertikalni hrazde nez neco vylozene erotickeho

Mylady2
12409 příspěvků 09.08.13 12:32

@Martilla Haha je to extrémně náročná aktivita…buchty poskakující na aerobiku si oproti tomuto odpočinou. Nemám vůbec nic proti…

Příspěvek upraven 09.08.13 v 12:35

cibetka 1  09.08.13 12:34

Je to pěkně náročný sport.

Diankenstein
1891 příspěvků 09.08.13 12:37
@Kalanka píše:
Kamaradka se pole dance venuje a ja na tom nevidim nic nevhodneho, napak je to spis takova gymnastika/akro­bacie na vertikalni hrazde nez neco vylozene erotickeho

V tomto případě ovšem platí, že by to koníčkem mělo i zůstat :D

Martilla
8 příspěvků 09.08.13 12:40

Nechci tanec o tyči jakkoli shazovat nebo diskutovat jestli je/není náročný. Ale co si pomyslíte, když nějaká žena zcela vážně praví : chodím tančit o tyči(nebo cokoli podobného)?

bestia
2296 příspěvků 09.08.13 12:41

Pole dance je sakra tazky. sa tie „pripustne“ skakacky a zumby a podobne sprostosti mozu s hanbou schovat proti pd
a ked sa vam zda pole dance nepripustny, treba skusit pole fitness :D

Mylady2
12409 příspěvků 09.08.13 12:42

@Martilla že není líná lemra a dělá něco prospěšného pro své tělo… Nevím co jiného bych si měla myslet.

Zebra33
2038 příspěvků 09.08.13 12:43

@Martilla - pomyslim si, ze ma asi dobrou fyzicku a pohybovy rozsah, protoze to je velmi narocny sport. Ja nevim proc vam zrovna pole dance tak lezi v hlave. Jako druh sportu je schopna to akceptovat i moje mama, ktere je lehce pres 50.

BuBubák
33 příspěvků 09.08.13 12:45

Moje maminka občas považuje tatínkův koníček - lov ryb - za společensky nevhodný. Zvlášť když začal společensky konverzovat o vhodnosti druhů žížal pro lov jednotlivých druhů ryb. Případně řešili, kterak co nejlépe žížalu na háček upevnit. Obvykle do toho vstoupila s barvitým líčením ledabyle odloženého rybího ruksaku se zapomenutou pixlou žížal. A to teprve bylo společensky nevhodné :-)

A to jsou oba vzdělaní a kultivovaní lidé, momentálně již penzisté.

Zebra33
2038 příspěvků 09.08.13 12:48

@Martilla - jinak me ve vasem uvodnim prispevku dost pobavilo slovni spojeni „bohabojny sport“. Pod tim si predstavujete co presne? Ja treba tancim salsu, v kurzu behem jednoho vecera vystridam zhruba 10 muzu/tanecnich partneru a jsem u toho umyslne oblecena do upnutych kalhot, ve kterych vyniknou me smyslne pohyby boku. Jestli ja bych se nemela pred a po kazde hodine pokrizovat, aby me za nedostatek bohabojnosti treba cestou domu nezasahl blesk nebo tak neco :)

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 09.08.13 12:50

No, můj názor je, nechť si každý dělá ve volném čase co je mu milé, pokud tím neobtěžuje druhé. Jestli tančí u tyče nebo skáče o tyči je mi šumafuk.

Dahllie
2222 příspěvků 09.08.13 12:52
@Martilla píše:
Ale co si pomyslíte, když nějaká žena zcela vážně praví : chodím tančit o tyči(nebo cokoli podobného)?
Že je to její věc, i kdyby to dělala v night clubu v podvazkách.

Mylady2
12409 příspěvků 09.08.13 12:53

V Česku je národní sport pořád si o někom něco myslet :-D

bestia
2296 příspěvků 09.08.13 13:01

Mali sme na vs vramci telocviku moznost trampolin. ziadne hopsanie na tych pidi veciach co su teraz tak in, klasicke velke trampoliny kde sa skace par metrov. makacka jak svina, mimochodom
spoluziacke to jej vtedajsi frajer zakazal, lebo co ma co poskakovat pred cudzim chlapom?! (1 telocvikar-dochodca na asi 5 studentiek na hodine). tak aj to moze byt nepripustne…

Mylady2
12409 příspěvků 09.08.13 13:02

@bestia asi ju má moc rád :-D

Gatita
302 příspěvků 09.08.13 13:11

Zrovna na pole dance, pokud se dělá zadarmo a pro zábavu v rámci zlepšení kondice, by mě nenapadlo vidět nic nevhodného.

Co mi ale vždycky přišlo jako zvláštní koníček, jsou takové ty militantní hrátky, když si banda chlapů někde půjčí makety samopalů a v maskáčích si hrají na válku…Taky znám pár takových, co sbírají všechno možné z druhé světové, nosí bundu wehrmachtu a za pasem se jim houpe ženistická lopatička :-D Obzvlášť, když to jsou němci :-D

Lola  09.08.13 13:24

Mám za to, že pojem „bohabojný sport“ je používán výhradně v muslimských zemích, kde je zároveň velmi akční náboženská policie. Takže bohabojný sport to v našich podmínkách určitě není, protože tady není žádný takový, díky Bohu.

Lola  09.08.13 13:27

@bestia Potěšilo mě, že tento frajer je již bývalý. Život s individuem oplývajícím takovým názorem bych považovala za více zdraví nebezpečný, než jakýkoli sport.

Dorenika
464 příspěvků 09.08.13 14:33

Pole dance je neskutocne narocna akrobacia, co je divne su hodiny sexy-dance to pridu nahodene zenske do fitka a potom hodinu „zvodne“tancuju pred velkym zrkalom..akoze wtf? nechapem ci to ma nejakechudnuce ucinky asi nie kedze maju opatky, takze jedine co hrozi je vylomenie kotnika.

Grete
797 příspěvků 09.08.13 14:45

Spusta sportů (a tanců) má nějakou „minulost“, ale teď je to prostě sport. Kdo řeší tanec o tyči, ten by se raději neměl zamýšlet nad minulostí břišních tanců ;)

A co je to umgotteswillen „východomravní“? Východem myslíte Svitavsko, Rusko nebo Střední Východ?

Příspěvek upraven 09.08.13 v 14:49

Lettie
426 příspěvků 09.08.13 14:48

Rekla bych, ze kazdy pohyb se pocita a nikomu nic neni do toho, jakym zpusobem to je.

Grete
797 příspěvků 09.08.13 14:52
@Martilla píše:
Nechci tanec o tyči jakkoli shazovat nebo diskutovat jestli je/není náročný. Ale co si pomyslíte, když nějaká žena zcela vážně praví : chodím tančit o tyči(nebo cokoli podobného)?

Budu si o ní myslet totéž, co jsem si o ní myslela předtím.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 09.08.13 14:54

Ostatně, pokud se někdo i živí tancem u tyče, je to zase jeho věc.

Merida
54 příspěvků 09.08.13 16:00

Lidé jsou různí, stejně jako jejich koníčky, takže mě napadá spousta, které se mi příčí, ale co se týče výše zmiňovaného pole dance, nevím, co na tom má být pohoršujícího a slečny obdivuju. Není to „kroucení u tyče“ v nějaké 3. cenové v pajzlu na předměstí. Naopak je to nesmírně náročné a akrobatické cvičení a na youtube najdete i záznamy z celosvětových soutěží v tanci o tyči. (Pole Dance World Cup) Co se týče zdravotního hlediska - rozhodně využijete i svaly, které běžně ani nepoužíváte, na druhou stranu, některé „triky“ jsou dost nebezpečné, takže celkem vážné úrazy krční páteře, o kterých se čas od času dozvím, jsou tím, co mě prozatím odrazuje se do tohoto sportu pustit. Jsem totiž strašné nemehlo:D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit