Sportovní boty ke kostýmku

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

venhell
41 příspěvků 13.04.14 00:43
Sportovní boty ke kostýmku

Milé pekelnice,
v nějaké ze zdejších diskuzí jsem našla postřeh, že prý ve Francii chodí ženy stále častěji do práce v kostýmku, ke kterému mají sportovní boty. V jiném vláknu to ale bylo hodnoceno jako největší příšernost… Takže - co vy na to?
Třeba mně by se to zamlouvalo (myslím variantu, že si s sebou vezmete odpovídající boty na přezutí). Vím, že se dají nosit i „slušné“ boty bez podpatku, ale říkám si - když už, tak už…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

volfish
907 příspěvků 13.04.14 10:20

Vídávala jsem to v amerických filmech z 90. let :-)

Veryberry
23 příspěvků 13.04.14 13:43

Pokud v kostýmu budete běhat, vezměte si sportovní boty.
Přece se dá jít v balerinách. Dělám to taky tak, v některých botech na vyšším podpatku se mi špatně řídí, tak se přezouvám do balerin. Z auta už vybíhám v lodičkách.
Ono je to prý teď děsně „in“ vzít si k elegantnímu modelu, který nemusí být hned kostým, sportovní boty. To mi přijde fajn, pokud vás čeká poznávací zájezd do Říma. Jen ty boty bych si vzala nějaké jednobarevné, kožené, umírněné, prostě ne na běhání.

Oldyn
5035 příspěvků 13.04.14 14:00

Já říkám ne. To je jako vzít si neoprenový oblek na potápění a lodičky.

Ceresa
465 příspěvků 13.04.14 20:59

Byla jsem nedavno v NY a dost me prekvapovalo, ze v podstate kazdy nosi bezecke tenisky k normalnim hadrum..I ke kostymku ci muzi k obleku. Kolega zil po 11. Zari ve statech a rikal, ze to zacali lide hodne nosit kvuli tomu, ze by se jim lepe prchalo. V kanclu se pry zas prezouvali do elegantnich bot. Nevim, jak moc to ovlivnilo noseni tenisek ve Francii…kazdopadne se mi to nelibi. Kdybych mela nosit jen pohodlne veci, tak nesundam zupan;)

Jordaan
5589 příspěvků 13.04.14 21:18

@Ceresa

v NY je desne tvrdy podlozi (nebo jak se to jmenuje), bezecky boty jsou to nejrozumnejsi, co se tam da nosit (kdyz teda musite dyl chodit venku).

edit: preklep

Příspěvek upraven 14.04.14 v 21:18

Robena
1257 příspěvků 14.04.14 01:07

@volfish Ja kdyz to videla poprve, tak jsem z toho mela sok. My jsme totiz chodily do prace v lodickach a na pracovisti se prezouvaly do „backor“ :-) Tedy presne naopak.

Dixie Sunday
417 příspěvků 14.04.14 07:38

Podla mna je to hroza. Samotne tenisky ku kostymu su peklo, ale este vacsi je tento trend bezeckych, resp. vyslovene sportovych tenisiek ku vsetkemu (v porovnani s tzv. vychadzkovou sportovou obuvou). Tenisky na behanie si beriem jedine na cestovanie do krajin, kde je aj tak sumafuk co mam na sebe a balime sa s manzelom do jedneho ruksaku, teda cim menej tym lepsie. Kedze vela behame a chodime, funkcna obuv v tom pripade ma vyznam. Ale v meste a k sukni/kostymu? Neviem si to predstavit ani nahodou. Na behanie po zlych povrchoch a dlazobnych kockach s vypadanymi sparami mam balerinky.

volfish
907 příspěvků 14.04.14 08:18

@Dixie Sunday balerínky jak vypadají ve většině obchodů (papírová podrážka, textilní nebo umělý vršek) jsou na tvrdé povrchy do města ta absolutně nejhorší bota pro nohy. Běžecké boty jsou sice do města fatální módní prohřešek, ale pro nohu daleko lepší. Se stim smiřte.

Dixie Sunday
417 příspěvků 14.04.14 08:23

@volfish Neviem v akých obchodoch nakupujete, ja som zainvestovala do kvalitnejších balerín, ktoré majú gumennú podrážku, poctivú podšívku s mäkkou výstelkou a sú kožené, mäkkučké a pohodlné, v lete ich môžem nosiť aj naboso. Ak investujete do kvality, nemusíte sa s ničím zmierovať…

volfish
907 příspěvků 14.04.14 08:43

@Dixie Sunday Máte trochu problém s psaným textem. Nepsala jsem o sobě ani o vás, ale o zdravotním hledisku a nabídce většiny obchodů. No nic.

Dixie Sunday
417 příspěvků 14.04.14 08:49

@volfish Tak pardon, ze vetu „Se s tim smirte“ ma clovek tendenciu pochopit ako mierenu na konkretnu osobu - seba. Celkovo by som vraj problem pochopit pisany text nemala mat, slovami klasika, moja matka ma dala vysetrit ;)

ještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 14.04.14 13:09

Ani mně se to nelíbí. Vlastně ani žádné boty určené na sport se mi nelíbí. Koupila bych si je jedině za účelem sportu a to ještě nějaké levnější a obyčejnější. Prostě bych je nenosila vůbec mezi lidi. Natož ještě uvažovat nad kombinací s elegantní sukní. Vždycky jsme se dříve divili, když si na školní focení vzala nějaká žákyně nabírané volánové šaty a k tomu tyhle běhací kecky se zvednutou špičkou. Byl to vrchol nevkusu. Prostě jí máma nekoupila nějaké vhodné botky k šatům. A teď to má být trend? Njn, už neví, co by vymysleli, tak se přišlo s tímhle. Přitom existuje tolik krásných a přitom pohodlných bot!

lioncity  14.04.14 13:14

Nevyhnutelna asociace na zdejsi krouzek :-)

Karoleenah
2322 příspěvků 14.04.14 13:21

@lioncity Našla jsem ti tričko s poselstvím. :)

Jordaan
5589 příspěvků 14.04.14 13:23

@Karoleenah

fajn triko, vezmu si ho pod ten kostym :-D

lioncity  14.04.14 13:23

@Karoleenah, ano, ano, dekuji.

Jordaan
5589 příspěvků 14.04.14 13:25
@Dixie Sunday píše:
@volfish Ak investujete do kvality, nemusíte sa s ničím zmierovať…

Kristepane to jsou kecy!

Dixie Sunday
417 příspěvků 14.04.14 13:42

@Jordaan A čo sú na tom kecy? prosím vás čo sú kecy na tvrdení, že ak si za povedzme topánky priplatím viac, nemusím robiť kompromis medzi ich pohodlnosťou a vzhľadom? Asi mám naozaj problém s čítaným textom :)

Karin
3401 příspěvků 14.04.14 13:44

No, je to trend… A proč si občas nepohrát s nějakým praštěným trendem? Je potřeba na to koukat trochu s nadhledem, není to nadčasová klasika, je to jen hra. Oči mi to obecně nerve, někdy to vypadá - troufám si říct - i docela zajímavě, pokud se to umí, pokud je zřetelné, že je to záměr.

Caralina
916 příspěvků 14.04.14 13:44

Nebrat, navíc nechápu proč musí být boty na podpatku automaticky nepohodlné?

Oldyn
5035 příspěvků 14.04.14 13:57

@Karin
Klidně si pohrajte s trendem, buďte kreativní a já se na vás budu dívat s nadhledem. :D Za sebe mohu jen říct, jsem konzerva a toto NIKDY!

Jordaan
5589 příspěvků 14.04.14 13:58

.

Příspěvek upraven 14.04.14 v 23:17

Dixie Sunday
417 příspěvků 14.04.14 14:14

@Jordaan To je krasna argumentacia, dakujem, opat som sa nieco nove o sebe dozvedela. Suhlasim s tym, ze mnoho krasnych a drahych topanok je strasne nepohodlnych, skusala som niekolko a prave preto som si ich nekupila, lebo si nechcem donicit nohy, zdravie mam len jedno. Ale je to samozrejme individualna volba kazdej zeny.

Karin
3401 příspěvků 14.04.14 14:57

@Oldyn tak osobně si zrovna s tímhle trendem hrát nebudu, to opravdu ne:) Berte to spíš v obecné rovině. Neříkám, že je to můj šálek kávy, jen si myslím, že to nemusí být vždycky nutně úplnej průser. Ovšem obávám se, že pokud se z toho stane masová záležitost, tak to průser bude. Protože takovéhle věci prostě naše ulice nosit neumí. To je trend spíš pro několik málo jedinců s nadstandardním o­kem.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit