Sportovní kabát z funkčního materiálu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vanilkaF
23 příspěvků 05.04.15 20:11
sportovní kabát z funkčního materiálu

Prosím o radu. Chtěla bych si pořídit lehký kabát z nějakého funkčního materiálu, měl by mít vlastnosti jako sportovní bunda: prodyšný, lehký, větruvzdorný, ideálně nepromokavý, dlouhý tak do půl stehen nebo aspoň pod zadek, vypasovaný, štíhlý střih. Ne černý ani šedý, ale ani pestrý - prostě jednobarevný kousek, tmavě modrá, zelená, nebo vínová a pod.
Viděly jste někdo někde? :)
Další věc - jakou máte zkušenost se softshellem? Opravdu je ten materiál prodyšný? Vždy mě odrazovalo, jak uměle na mě působil, myslím takový ten s nepromokavou úpravou.
Líbilo by se mi něco jako tohle Moc děkuji za tipy nebo zkušenosti.

Najdete v encyklopedii: Sportovní oblečení

Reakce:

Martini90
159 příspěvků 06.04.15 12:22

Vrchol elegance to zrovna není, co si budem povídat.
Já trávím léto hodně na táborech s dětma a tudíž potřeba mít i funkční outdoor vybavení je zcela na místě.

Každopádně - nejvíc se mi osvědčilo si něco málo načíst a následně zajít do specializované prodejny a nechat si poradit personálem. Pokud narazíte na člověk, který se outdooru skutečně věnuje, vyzná se, je to plus.
Jste-li z Prahy, výbornou zkušenost mám s jedním prodavačem v Hudy sportu u Masarykova nádraží.

LCH  06.04.15 17:54

.

Příspěvek upraven 15.12.15 v 15:44

vanilkaF
23 příspěvků 06.04.15 21:58

@LCH já vím, mám na všechno velmi konkrétní představy a požadavky, a ono to někdy neexistuje, vlastně docela často. Ale myslím, že tentokrát nehledám něco až tak nemožného. S tou nepromokavostí díky za vysvětlení, z toho asi budu muset tedy slevit a nosit sebou starou dobrou pláštěnku :). Nejdůležitější pro mne je prodyšnost a lehkost. Jinak díky za tipy, projdu si nabídku těchto obchodů.

Bidlo-Týna
7 příspěvků 31.03.16 21:44

Trochu neznámá značka - Woox :). Mám od nich už asi dva roky softshellku, a jsem spokojená. Je to tedy takový obyčejný softshell, ale zase to má „štýl“ :). A vzhledem k ceně se to nebojím tahat po lese, nebo na mazlení s kočkou. Teď inzerovali nové kabátky, softshelly - tak třeba Ti něco padne do oka.

LCH  01.04.16 01:28

"

Příspěvek upraven 31.05.16 v 01:24

Bidlo-Týna
7 příspěvků 01.04.16 10:16

Já vím, už je sleduju delší dobu :). Líbí se mi jejich styl. Ale bylo by super, aby šili už jenom poblíž. Nový zimní kabát mi ihned na požádání vyměnili, protože první várka přišla katastrofálně ušitá (tak mi zadarmo poslali bez řečí nový).

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit