Sportovní kalhoty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Clarres
2 příspěvky 15.10.14 18:38
sportovní kalhoty

Poraďte jaký tip kalhot mám nosit ke sportovní bundě? Upozornuji, že sportovní bundu nosím i do města což se asi mnoho z vás tu nebude libit, ale upřednostním pohodlí…prosím foto jaké zvolit kalhoty?

Reakce:

rohlíková
78 příspěvků 15.10.14 20:48

Rifle

Mallen  17.10.14 12:42

@Clarres klidně rifle nebo nějaký outdoor kalhoty v těch nebude zima:)
zkus se podívat třeba tady http://www.outdooria.cz/kalhoty
taky mám radši pohodlí :)

Kammila
465 příspěvků 17.10.14 19:24

@Mallen a v čem je ve mĕstĕ nepohodlnĕjší suknĕ oproti kalhotám? Zdůrazňuji ve mĕstĕ - v horách je mi to jasné..

MP Maggie
991 příspěvků 17.10.14 19:30

@Mallen Rejoice - to se ještě prodává? Naštěstí jsem je už dlooouho neviděla.

rohlíková
78 příspěvků 17.10.14 20:25
@Kammila píše:
@Mallen a v čem je ve mĕstĕ nepohodlnĕjší suknĕ oproti kalhotám? Zdůrazňuji ve mĕstĕ - v horách je mi to jasné..

Musíte dávat pozor, aby se někde nehrnula, abyste neroztrhla silonky, musíte mít odpovídající boty, kabát, ráno-než se nasoukáte do silonek, v zimě je v sukni zima:-) apod. Já také volím raději kalhoty. Sukni jen na zvláštní příležitosti.

123l
157 příspěvků 19.10.14 03:04

Záleží jaká sportovní bunda.

Mallen  20.10.14 14:10
@rohlíková píše:
Musíte dávat pozor, aby se někde nehrnula, abyste neroztrhla silonky, musíte mít odpovídající boty, kabát, ráno-než se nasoukáte do silonek, v zimě je v sukni zima:-) apod. Já také volím raději kalhoty. Sukni jen na zvláštní příležitosti.
úplně souhlasím :)

Kolijeli
3 příspěvky 29.11.14 23:42

Ahoj, rifle k tomu můžeš úplně cokoli a zimní bundou nic nezkazíš a nebo nějaké jak už bylo řečeno outdoorové kalhoty ;)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit