Sportovní oblečení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wendy
24 příspěvků 08.09.11 08:31

Nejakou dobu si ctu zdejsi rubriky a diskusni fora a trosku tu postradam rubriku, kde by se resilo sportovni obleceni. I ja si rada vyjdu do mesta v nejakem outfitku ci sateckach a na to je zde rad a komentaru, ze mi jde hlava kolem. Ale zrovna tak rada travim volny cas i ve sportovnim a tady z toho mam pocit, ze jsem snad jedina na celem svete. Nebo se pletu? :) Podelte se, jaky druh sportovniho obleceni nosite - boty, bundy, sukne, tricka, satky, atd…:)

Najdete v encyklopedii: Sportovní oblečení

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

seznam.mih  08.09.11 09:47

No záleží jaký druh sportu a co dělám - když jdu na Fitbox (takový cvičení s boxovacím totemem) tak si beru uplé tříčtvrťáky, nebo legíny, protože pak mám rychlejší a svižnější kop do pytle, tričko sportovní nejlépe, ale pokud není, tak bavlněné někam k zadku (vypadá to pak jak minišatičky), lehké boty, ponožky, šátek si dám na hlavu, protože bez něj mám pak mokrý vlasy a je to nepříjemný bez něj a samozřejmě bandáže a to nejdůležitější pro ženu - sportovní podprsenka. Spousta žen, hlavně ty, co mají menší prsa, cvičí v normální podprsence :/ to je pak PEKLO!na zimu na lyže snad každý ví :)
No prostě - při sportování mi nejde ani tak o to vypadat skvěle (to stejně nebudu :)) ) ale abych měla padnoucí sportovní podprsenku, aby mi nelezly spoďáry a abych se vyvarovala prochladnutí, nebo přehřátí. A odpovídající obuv. Nebudu přece skákat v lodičkách, nebo mokasínách :DDD

Příspěvek upraven 07.06.12 v 08:44

wendy
24 příspěvků 08.09.11 09:53

Ja mela spis asi na mysli kdyz uz konkretni sport tak bych to podradila pod turistiku - proste kdyz se jde nekam na vylet (nemyslim jet do jinyho mesta a tam zapadnout do nakupni galerie) :) jinak je mi jasne, ze na hokej bude mit hokejista hokejovou vystroj, na judo kimono a na cyklistiku dres a prilbu :) Treba me napadlo, zda se nektera prizna k tem zde asi milionkrat demonizovanym trekovym sandalum :D

sasha
171 příspěvků 08.09.11 10:05

ja nosim trekove sandale - salomony. a su super. maju vibram podrazku na skaly a su vhodne do vody, ked ides cez rieku napr. pretoze tie synteticke remienky rychlo schnu. a neodieraju. a na jesen samozrejme nepremokava bunda ale s fleexe vlozkou aby sa to dalo vybrat alebo nosit ako softshell

A.C.
153 příspěvků 08.09.11 10:07

Skandální odhalení? :)))
Jo, mám je. Od Sketchers, odpruženě-kývací-aktivní a nosím je.
Na můj hrob zde v pekle prosím neplivejte!

wendy
24 příspěvků 08.09.11 10:12

To jsem presne myslela - ja osovne mam Lizardy H2O - tak trosku z donuceni - Lizardy jsou totiz jedine sandale, ktere se mi prozatim nepodarilo urvat, jelikoz maji pruvlecne reminky zkrz celou podrazku a tak to v podstate nejde - jinak se mi to vzdycky podarilo tak do pul roku :) I kdyz je fakt, ze ted jsem si na vylet do Iranu koupila Keeny, jelikoz jsou trosku uzavrenejsi, tak abych neprovokovala ;)

Ani  08.09.11 14:53

Co je špatného na tom, když holka s malými prsy cvičí v normální podprsence, nebo dokonce bez? Mám za to, že zrovna ona si to může dovolit.

GabrielaCharlota
114 příspěvků 08.09.11 17:30

Tak já nosím sandály „běžně“… Dokonce jsem je jednou měla i na studijním pohybut v Anglii, kdy jsem si udělala z lodiček na vysokém podpatku tak hrozné puchýře, že jsem nemohla obout nic jiného.
KDyž jedu někam do měst tak se snažím volit elegantnější obuv, ale na Tatry to byly džíny, trekovky a sandály…
Ale tepláky se záplatama na mě nenavléknete :)!

Black Diamond
81 příspěvků 08.09.11 18:30

Sandály mi mamka ve 12 vnutila na tábor, to pro mě bylo hotové trauma. Stejně byly na nic, protože do řeky je lepší plná obuv, jak jsem se rychle přesvědčila, když jsem si pořádně nakopla nohu o kámen, stejně tak do lesa. Sportovnímu oblečení se vyhýbám jako čert kříži, ale když už náhodou, vezmu si své staré skejtové věci (tedy tričko, ale žádný vytahaný hnus, mikinu a volnější kalhoty) včetně bot. Vím, že je tady snad všichni nesnáší, ale pro mě jsou to jediné snesitelné „sportovní“ boty, ostatní se mi odjakživa hnusí. A kdybych šla někdy náááhodou na výšlap, asi bych si pořídila ty trekovky či co, ovšem pouze v případě, že bych to chtěla dělat pravidelně, jinak bych pro ty peníze viděla mnohem lepší využití.

08.09.11 21:39
Převážně nosím sukně, a tak i na výlet - trvám na tom, že sukně je pro ženu nejpohodlnější oblečení respektující ženskou postavu. Delší plátěná záležitost je na výlet ideální, pár základních návyků při sezení se osvojí rychle. Jediný problém, co jsem zažila (kromě vylézání na vyšší skalky, ale těch není při turistice moc), můžou být odřená stehna. Pro mě to až takový problém není, ale někomu silnějšímu by to hrozit mohlo.

Pak mám holt někdy k takové delší, „sportovnější“ sukni trekovky (a teď budu asi muset jít chcípnout do roští). Ale snažím se, aby to úplně nepohoršovalo a normálně po městě je nenosím, když jde o městský výlet, vezmu si normální kožené sandálky.

A.C.
153 příspěvků 08.09.11 22:09

Aranel, jj, výletní sukni a trekovky nosím taky. Na letní výlet nenáročným přírodním terénem jsou ideální. Jedině k sukni, kraťasy nemám ráda, necítím se v nich, v současnosti nemám ani jedny a neplánuju si ani žádné pořídit. Nepočítám cyklokraťasy, ty mám a používám, ale to zase není nic, v čem bych se chtěla pěšky toulat krajinou.
Do skal s trekovkami nelezu, do divadla v nich nechodím. A mám vážně hezký trekovky, to byste koukaly :)

ifoun
338 příspěvků 09.09.11 06:13

Není už trošku zvrhlé, když na Pekle lidi vykřikují, že se jim „hnusí sportovní boty“ (na sport), „kraťasy bych si nikdy nekoupila“, „v životě bych nešla na túru“, „mám sandály a teď zalezu do roští“… ? Nemyslím, že by nikdo nemohl mít takový názor (a předem hlásím, že jednotlivé věty nejsou výtka konkrétním uživatelům), ale tady se to tak kumuluje, že už mi to přijde jako strach „aby ostatní holky neřekly…“ Trekové sandály atd. přece nejsou peklo samy o sobě, ale pouze při nevhodném použití, ne?

GreatSusan  09.09.11 06:24

Sportovni obleceni vlastnim a nosim vyhradne na sport (a prevlekam se do nej az v posilovne), na volny cas jsou nejsportovnejsi veci, kterou mam asi conversky. Trekove boty mam a nosim, kdyz jedu na dovolenou nekam, kde se bez nich neobejdu (tj. jednou za dva roky), do mesta bych je neobula. Na dovolene a na volnocasovych nemestskych vyletech nosim softshellove bundy, nepromokave vetrovky a pod. Na mestskou turistiku ve velmi velkych mestech si vetsinou poridim nejake velice hip sneakers v co mozna nejaktualnejsim provedeni (letos cerne Nike s jasne modrymi prvky) a kombinuju je s normalnim oblecenim, po dovolene je pak nosim do posilovny.

wendy
24 příspěvků 09.09.11 06:33

Jasny - taky mam rada na vylety sukne popripade nejake satecky, i kdyz je pravda, ze v zime a v noci kdyz se ochladi teda ne-e, to pak natahnu nejake dlouhe kalhoty - akorat si nejak nedokazu predstavit, ze bych se mela cpat do dzinu a zrovna v tech tatrach nebo jinejch horach absolvovala ty desitky kilaku vystupu v dzinach - vzdyt to musi byt hrozne nepohodlny a navic nedej boze kdyz zacne prset…navic kdyz existuje tolik prima a kvalitnich membranovejch kalhot :) A abych nemluvila jen tak abstraktne, tak saty treba tyhle http://www.rockpoint.cz/…-162273.html nebo tyhle http://www.mall.cz/…inepro-aponi?… , suken treba tahle http://www.rockpoint.cz/…y-18343.html a kalhoty treba tyhle http://www.rockpoint.cz/…y-21226.html :) A jeste bych doplnila, ze miluju jako material merino vlnu - ze ktere jsou treba ty prvni saty a taky kupa tricek a podobne :)

wendy
24 příspěvků 09.09.11 06:39

Ifoun: Taky mi to obcas prijde trochu jako poza :) Prijde mi totiz chodit do prirody v dzinach a converskach zrovna tak smesne jako jit treba do opery v pohorach a s cepinem ;)

Katka_xx
20 příspěvků 09.09.11 07:31

Na sportovní a horskou turistiku a venčení psa v terénu mám rejoicky, bavlněná trika, fleecové mikiny, gore-tex bundu, sportovní tenisky nebo gore-texky, na léto trekové sandály od Alpine Pro a zavinovací sukýnky od rejoice (oblékám se dle počasí, ne tohle všechno najednou). Někdy tedy chodím oblečená asi divně, např. na Korsice nebo v Provence bylo vedro k padnutí, ale šli jsme túru, takže jsem měla na sobě krátké letní bavlněné šatičky na ramínka a gore-texky. Vypadala jsem jako kocour v botách, ale bylo to pohodlné a příjemné. Na kolo nosím tříčtvrteční cyklokalhoty, sportovní tenisky, bavlněná nebo sportovní (takže z umělých speciálních materiálů) trička, helmu a batůžek. Na indoor sporty se zařizuju tak, jak psala seznam.mih.

wendy
24 příspěvků 09.09.11 07:41

Katka_xx: Uz si prestavam pripadat na tomhle serveru divne…dekuji :D

Katka_xx
20 příspěvků 09.09.11 08:00

Wendy, myslím, že vtip je jenom v tom, že člověk nosí ty rejoicky opravdu na turistiku, pro což jsou tyhle kalhoty míněné, a ne jako městské oblečení. Do města chodím zejména v sukni a šatech (vlivem Módního pekla mnohem častěji než dříve), případně v kalhotách, a to včetně neroztrhaných jednobarevných džín, a při mých 155 cm výšky téměř vždy na podpatcích. Jinak samozřejmě nevidím nic špatného na tom, že ne každý rád chodí na túry, takže někdo holt ty gore-texky nepotřebuje, a tedy je nemá. Já zas nesnáším aerobic (nechlubím se tím, ani se za to nekaju, je to fakt).

wendy
24 příspěvků 09.09.11 08:08

Katka_xx: To je mi jasne - me jenom prekvapovalo, ze tady v podstate neexistuje jedine forum ci clanek, ktery by se tomu venovalo i kdyz podle me to je pomerne dulezita cast garderoby - urcite ji clovek vyuzije vickrat nez treba svatebni saty a troufnu si rict ze i nez saty do divadla - a presto pusto a prazdno…takze jsem chtela tak nejak zjistit, zda zdejsi ctenarky opravdu travi veskery cas jen cupkanim po meste a po buticich, ci zda jsou v tomhle smeru normalni a obcas vytahnou i paty nekam ven a oblecou se primerene tomu…a nebo zda neprevlada ta treti moznost, ktere se trochu desim, a to je to chozeni po horach na podpatkach ;)

ifoun
338 příspěvků 09.09.11 08:20
@wendy no právě, nedémonizovala bych všechno sportovní, myslím, že ani Ada to tak nikdy nevyjadřovala… póza to vystihuje.
Jinak já vlastním mnohem víc sportovního oblečení od té doby, co vlastním psa. Když s ním jdu na akci sportovního charakteru, mám většinou džíny (jsou mi pohodlnější než látkové sportovní kalhoty, ty se mi nafukují kolem pasu a připadám si jak michelin), žaby nebo treky (dle počasí) a nějaké tričko plus něco na zahřátí, pokud je to potřeba. Pokud jdu se psem na akci výstavní, pobývám tam v malých černých a balerínkách (tam se naopak lidi s teplákama nehodí, což někteří stále neví).
Na sportování interiérové mám dryfit elasťáky (
či jak se tomu odborně říká) do půl lýtek, funkční tričko a tenisky. Jen zatím mám problém sehnat sportovní podprdu… i normální už pouze objednávám z UK, ale sportovní jsem bohužel zatím neobjevila. A dost mě to trápí :( Nějaký tip?

wendy
24 příspěvků 09.09.11 08:36

ifoun: Ja pouzivam podprsenky Sencor a jeste jsem dostala jednu Icebreaker, ale tu moc nepouzivam…ale v tomhle se tezko radi, jelikoz snad neexistuje vec, ktera sedne/nesedne individualneji nez podprda :/

ifoun
338 příspěvků 09.09.11 08:44
wendy ha detto : ifoun: Ja pouzivam podprsenky Sencor a jeste jsem dostala jednu Icebreaker, ale tu moc nepouzivam…ale v tomhle se tezko radi, jelikoz snad neexistuje vec, ktera sedne/nesedne individualneji nez podprda :/
No, já ani nemyslela doporučení na sednutí, spíš na značku obecně. Bohužel ještě u žádné sportovní jsem neobjevila, že by měli i velikost s větším košíčkem na nevelký objem hrudníku. Asi budu muset risknout zase něco z UK, ale u tohoto to chce opravdu přesně padnoucí prádlo, tak se děsím.

09.09.11 08:44
**wendy: **Ale právě, oblečou se přiměřeně tomu. Stejně jako by v HudySportu asi neporadili, co si vzít do divadla nebo na ples, nemusí se Ada cítit povolaná k tomu, aby radila, co na který sport. ožná proto se to tady člověk nedozví.

Taky je to prostě sport od sportu jiné a přizpůsobené jeho potřebám, jediná zajímavá pro tuhle diskusi je asi ta otázka lehčího treku - zda je nezbytné mít rejoicky, softshellku a goretexy za osm tisíc, nebo se to překvapivě dá zvládnout i v sukni nebo šatech. Dost lidí, pravda, na mě v té sukni kouká divně a můžu v ní být i jediná. Ale trvám na ní :) a díky za odkazy, možná bych mohla pořídit i nějakou opravdu „sportovní“.

Katka_xx
20 příspěvků 09.09.11 08:46

No, ono možná je to tím, že ve věci sportovního oblečení pro sportovní příležitosti jsou Češi na velmi dobré úrovni. Většinou, když srovnám to, jak vídám třeba v horách oblečené turisty z Čech vs. z jiných zemí, tak Češi jsou obvykle oblečeni velmi dobře a odpovídajícím způsobem. Navíc si myslím, že u sportovního oblečení jsou zcela jiná měřítka než elegance, takže to vlastně jaksi nespadá do zdejší problematiky. Lze to však diskutovat v rámci „volné diskuse“, jak se tu právě děje :-)

fiesta
104 příspěvků 09.09.11 08:47

Mna pri tejto teme napadlo, ze sportove prilezitosti mozu byt este prekernejsie ako ples alebo navsteva divadla, praca ci skuska v skole, kde je to takmer jasne aky odev sa hodi. Do fitka, do hor, ci na bicykel, ked aktivne sportujeme - to je jasne, ja teda neocakavam v lese zenu v lodickach a myslim ze by aj riskovala zlamanu nohu. Ale co sportove podujatia - napriklad - navstevujeme s manzelom preteky v slalome zien, ako divaci, lyziari nie sme a ideme do divackej zony s predpisanym dreskodom „elegatne sportové oblecenie“. Co to je?? Pre mna je oblecenie bud sportove alebo elegantne. Nic medzi tym. A uz som sa s tym stretla viackrat a bola som uplne v koncoch co si obliect.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit