Sportovní oblečení přes internet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

84Pavla  30.01.15 14:12
Sportovní oblečení přes internet?

Ahoj holky, přes internet nakupuju, ale většinou kosmetiku, kterou mam ozkoušenou nebo doplňky, ale pořád jsem se neodhodlala nakoupit oblečení… Máte obchod, o kterým víte, že je ověřeny a jste s nim spokojeni? Jsem spíše na sportovní oblečení…Třeba, puma, adidas atd…díky za rady :))

Reakce:

Jetthro
1129 příspěvků 30.01.15 20:07

Moc nechapu, na co presne se ptate..na kvalitu? Na pravost? Na spolehlivost eshopu? Obleceni vylozene na sport kupuju treba na lionsport.cz, zrovna maj dobry slevy. Pokud znate svoji velikost u adidasu tak vam 90% toho obleceni sedne. Doruceni PPL, v pondeli objednano, ve ctvrtek jsem to mela doma.

Anetka86
9 příspěvků 01.02.15 17:22

Souhlasím s @Jetthro, Adidas, Puma apod, jsou značky, u který Vám sedne triko S, tak Vám prostě sedne i Sko jiné :)… Já nedám dopustit na boty od Adidasu, už vím přesně jakou velikost a tak je nakupuju jedine přes net. Nedávno jsem kupovala zrovna boty na běh (sice Nike, protože jsou i vzhledově moc pěkné) na kspoting.cz, ale mají tam i sporotvní oblečení, tak zkuste mrknout. http://www.ksporting.cz/…ke-obleceni/

Safira12  11.02.15 07:32

Poradíte, kde koupit boty na běhání? Klidně i přes internet :)

Tebah
4255 příspěvků 11.02.15 15:58

@Safira12 Boty bych přes internet kupovala jen v případě, že bych si je předem vyzkoušela - kupovala jsem teď po Vánocích a hrozně záleží na střihu. V rámci jedné značky jsem u různých modelů měla rozdíl i 2 čísla. Navíc mám boty na běhání asi o 2 čísla větší než svoji normální velikost.

Jak jsem si vybrala favorita, tak jsem googlila, kde ho najdu nejlevněji, a tam jsem objednala.

lanete
90 příspěvků 11.02.15 16:02

Často nakupuju outdoorové oblečení, např. na altisport, directalpine, jsem spokojená.

andulka01
1364 příspěvků 15.02.15 17:58

@Safira12 Boty na běh 100% nekupujte přes internet. Před nákupem si rozmyslete jak se běhu chcete věnovat, do jakých terénů a v jakých podmínkách budete běhat nejčastěji, jak běháte (došlap spíše přes patu nebo přes střední a přední část nohy), jestli vás při běhu něco nebolí (prsty, klenby, kolena…). Pokud se běhu chcete aspoň trochu věnovat a chcete běhat zdravě, neničit si klouby a páteř, věnujte výběru bot velkou pozornost. Zkoušet, zkoušet a zkoušet. Jedině pokud již najdete správnou značku (Např.: širší chodidlo Adidas, užší s vyšším nártem Asics atdatd), model a velikost, pak se dá koupit po internetu. Rozhodně ale neplatí, že u jedné značky vám bude jiný model stejné velikosti.

andulka01
1364 příspěvků 15.02.15 18:12

Jinak ani sportovní vybavení na netu téměř nekupuji. U sportovního oblečení vyžaduji funkci a pohodlí při výkonu, přes internet nezjistím třeba že má triko úzká ramena (a při sportu buď škrtí nebo řežou), velikosti a střihy plavek jsou různé (a pak mi z nich leze zadek nebo mají příliš velký výstřih), že šortky jsou o pár cm kratší (a pak se hrnou nahoru, silikon nesilikon) nebo že ta úžasně vypadající podprsenka se mi na mých A snaží udělat žlábek. I tak polovinu v obchodě vyzkoušených sportovních věcí vyřadím brzy do „rekreace“, třeba jen proto, že na dlouhých tratích začnou dřít ploché švy nebo i jiná prkotina a na závody tahám pár oblíbených vyzkoušených kousků o kterých vím jak se chovají i při dlouhém sportovním snažení.

Safira12  25.02.15 10:07

Tak jsem to udělala úplně jinak :D vyzkoušela sem v obchodě různé značky a velikosti, ať vím co mi sedí a pak hledala na netu nejlevnější varianty. No a zkusila sem výše zmíněný Tryshop a boty přišly a jsem nadšená, hned jsem si šla zaběhat a jsem ráda, že jsem je předem vyzkoušela a věděla sem do čeho jdu. Díky moc za rady :)

continuity
5851 příspěvků 01.03.15 09:03
@Safira12 píše:
Tak jsem to udělala úplně jinak :D vyzkoušela sem v obchodě různé značky a velikosti, ať vím co mi sedí a pak hledala na netu nejlevnější varianty. No a zkusila sem výše zmíněný Tryshop a boty přišly a jsem nadšená, hned jsem si šla zaběhat a jsem ráda, že jsem je předem vyzkoušela a věděla sem do čeho jdu. Díky moc za rady :)

ja nechci rozdmychavat flame o etice, ale ten prodejni servis co jste dostala je soucasti ceny vyrobku. dle meho je lepsi si rict o slevu primo v tom krame, kde se o mne postarali. (a co znam outdoorove retezce, taky by jste ji dostala).

Esterkka
1 příspěvek 08.12.15 01:13

Ahoj holky, já se teda oblečení přes internet kupovat nebojím, ale je fakt, že nakupuji jen z kvalitních eshopů. Nejčastěji nakupuji sportovní oblečení a mám dobrou zkušenost s tímto obchodem . Mimochodem co si myslíte o nošení právě takového oblečení i mimo sportovní aktivity? Já třeba sport miluji a mám strašně ráda značkové pestrobarevné sportovní oblečení, z toho důvodu ho nosím i při běžném nošení. Podle mě na tom není nic špatného, pokud člověk na to má aspoň trochu postavu (tím myslím že takové sportovní kalhoty na někom kdo má 200 kg budou vypadat asi zvláštně) tak proč ne.

jedrilica
576 příspěvků 08.12.15 01:52

@Esterkka Ale no tak to jsme tady rádi, že jste takový nebojsa a z těch internetů nemáte strach. A při běžném nošení si noste, co je vám libo.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit