Sportovní podprsenka

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kity
39 příspěvků 27.03.12 17:27

Dobrý den všem, mám problém s podprsenkou na sport, mám totiž velikost 70C a sportovní podprsenky se vyrábí ve většině případů s košíčkem C až od obvodu 75. Druhá možnost je 70B. Co je menší zlo, malý košíček nebo velký obvod? Popřípadě poraďte sportovní podprsenku v mé velikosti, pokud možno v přijatelné cenové hladině, jsem chudá studentka :)) Díky moc za rady.

Najdete v encyklopedii: Sportovní oblečení

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

velkabota  27.03.12 18:21

Já jsem si objednala Shock Absorber, vel. přibližně 65C. Podprsenka mi vyhovuje, akorát bych radši zapínání vepředu (cviky na zádech, snazší oblékání). Moje velikost košíčku je mezi B a C, u tétu značky bych volila klidně to B. Naopak obvod mám tipťop. Podprsenka je velmi pevná, nepovolí, radši nekupovat menší obvod. Já jí kupovala asi v Astratexu, stála kolem 400Kč. Chce si holt počkat, až dostanou tu správnou velikost nebo objednat přes zahraniční obchod. Známá má podprsenku Freya, též je velmi pevná, ale byla výrazně dražší.

MP Aranel
14 příspěvků 27.03.12 19:08

Mám velmi podobnou velikost a nosím podprsenku od Moiry - spokojenost.
http://www.mo­ira.cz/p1490-podprsenka.html

Emily.V
67 příspěvků 27.03.12 20:11

U sportovní podprsenky by menší „košíček“ neměl vadit, když jejím účelem je hlavně připlácnout prsa na hrudník =)

Dahllie
2222 příspěvků 27.03.12 21:44

Určitě bych se koukla po Shock Absorberu, osobně si myslím, že to jsou jedny z nejlepších sportovek, které se dají sehnat, Freya Active je také moc dobrá a asi bude v ČR líp sehnatelná než SA. Jinak na sportovce bych určitě nešetřila, prsa to ocení.

GreatSusan  28.03.12 10:14

Mam sportovni podprsenky od Adidas, co vim, tak maji mnohem vetsi vyber velikosti, nez jen do C (sama potrebuju vetsi). Muzu jen doporucit, jsou sice pomerne drahe, ale vydrzi dlouho (tu nejstarsi mam uz nekolik let) a vsechno drzi 1a :-))

Konvalinka
244 příspěvků 28.03.12 12:40

Nosím taky většinou velikost 70C, levnou sportovní podprsenku jsem sehnala před dvěma lety v Lidlu a jsem s ní moc spokojená. Je to velikost 75B, obvod 70 tam myslím ani nevedou, ale je překvapivě těsná a stále drží tvar, jenom je už mírně zapraná. Ale upozorňuju, že momentálně to se sportem zas nějak moc nepřeháním :) Na základě této zkušenosti jsem si tam koupila i normální podprsenku, ale ta byla na vyhožení už po třetím vyprání.
Jinak vám radím zkoušet, zkoušet a stále zkoušet. Na číslování výrobců se nedá moc spolehnout, vyzkoušejte si různé velikosti, určitě najdete nějakou, která vám bude sedět.

MP Coraline
119 příspěvků 28.03.12 12:41

Trošku nechápu, o jakých košíčkách a zapínáních tu je řeč? Sportuji hodně a sportovní podprsenka je podle mě spíše takové to bolerko, velmi pevné, s ramínky ideálně řešenými do ,,boxera". Košíčky mám u normální podprsenky také C, obvod 65-70, ale u sportovní tohle tolik neřeším, prostě mi musí sednout a pořádně zpevnit (věnuji se jumpingu a běhání a opravdu nechci za 15 let honit prsa u kolen:)). Mám dvě od Klimatexu, ale myslím, že většina funkčních značek může dobrou podprsenku nabídnout. Chce to hlavně ji zkusit, aby pevně seděla.

zelitschko  28.03.12 13:09

Coraline: co já vím, tak existují dva druhy - „připlácávací bolerko“ od různých sportovních značek, které se kupuje na velikosti, S M L, 36, 38, 40, a pak sportovní podprsenka, která se kupuje v obchodech se spodním prádlem. Tam jsou velikosti jako u klasických podprsenek, jsou většinou s kosticemi, trochu vyztužené, se zapínáním. Jen je ještě větší problém se sehnáním okrajových velikostí, takže u sebe to řeším sportovními bolerky, při parkuru i dvěma na sobě. Není to ideál, ale lepší než nic :)

MP ave
41 příspěvků 28.03.12 13:24

Nejlepší řešení je dokonale padnoucí podprsenka. Ten sport je pak kvalitativně mnohem lepší zážitek.
Mám Freyu active (bez kostic), na rozdíl od „připlácávacích bolerek“ jak to tu bylo nazváno :o) je pohodlná, drží a nebolí z ní prsa.
A vyrábějí i 70C.
Je sice dražší, ale nosím ji celkem intenzivně už rok a je pořád stejná.
Sportovní podprsenky, které jsem mívala předtím se vždycky dost rychle vytáhly.

Moir
1800 příspěvků 28.03.12 14:08
Coraline ha detto : Trošku nechápu, o jakých košíčkách a zapínáních tu je řeč? Sportuji hodně a sportovní podprsenka je podle mě spíše takové to bolerko, velmi pevné, s ramínky ideálně řešenými do ,,boxera". Košíčky mám u normální podprsenky také C, obvod 65-70, ale u sportovní tohle tolik neřeším, prostě mi musí sednout a pořádně zpevnit (věnuji se jumpingu a běhání a opravdu nechci za 15 let honit prsa u kolen:)). Mám dvě od Klimatexu, ale myslím, že většina funkčních značek může dobrou podprsenku nabídnout. Chce to hlavně ji zkusit, aby pevně seděla.
Takové to „bolerko“ co splácne prsa je parodie na sportovní podprsenku.

Cinkitoo  28.03.12 15:48

Taky mám Shock Absorber z astratex.cz a je výborná, nosím ji, kdykoli to je možné. A pak mám ještě od Gaia z bambusového vlákna, ale ta tak dobře nedrží. Chodím teď na fitball a rozhodně volím tu první, Gaiu spíš na kolo. Jo a tu Shock Absorber mám 75C, měli velký výběr velikostí a stála mě nějak kolem 150 Kč.

Dahllie
2222 příspěvků 28.03.12 21:08
Coraline ha detto : Trošku nechápu, o jakých košíčkách a zapínáních tu je řeč? Sportuji hodně a sportovní podprsenka je podle mě spíše takové to bolerko, velmi pevné, s ramínky ideálně řešenými do ,,boxera". Košíčky mám u normální podprsenky také C, obvod 65-70, ale u sportovní tohle tolik neřeším, prostě mi musí sednout a pořádně zpevnit (věnuji se jumpingu a běhání a opravdu nechci za 15 let honit prsa u kolen:)). Mám dvě od Klimatexu, ale myslím, že většina funkčních značek může dobrou podprsenku nabídnout. Chce to hlavně ji zkusit, aby pevně seděla.
Bolerko může být dobré pro opravdu malá prsa. Jakékoliv větší velikosti potřebují pořádnou oporu a tu často podprsenky v univerzálních velikostech S,M,L neposkytují, protože pořádně sedí málokomu. Já mám třeba prsa opravdu velká a z bolerek mě bolela. Pořídila jsem si Shock absorber B4490 a Freyu Active s kosticí , i když bych potřebovala ještě větší košíčky (které bohužel nevyrábějí), tak se tam prsa vejdou, perfektně drží a ani při běhu se nehnou.

Kity
39 příspěvků 29.03.12 07:37

Díky moc za všechny tipy. Mám teď totiž popdrsenku Lilly od Sensoru - 70B, takže košíček malý a ten obvod je mi i tak velký, prsa vůbec nedrží a třeba na běhání je to fakt děs běs. Ta shock absorber je i funkční (odvádí pot)?

MP Coraline
119 příspěvků 29.03.12 10:09

Dahllie: No to potom záleží, co si mám představit pod pojmem ,,opravdu malá prsa". Jak jsem výše psala, mám 70C (někde i D). Nejsou nijak velká, ale ani vyloženě malá, spíš tak akorát. Když si z nouze vezmu starší vytahanou sportovní podprsenku, tak to není nic příjemného, kdežto podprsenka - bolerko mi je opravdu dobře zpevní a vše je i při skákáni, kde má být.
Opravdu bych bolerka nenazývala parodií.
Co potřebují velká/nepevná/svě­šená prsa však nemohu soudit, protože taková nemám. V takových případech to, uzávám, asi bolerko-boxer nespasí.

marca
437 příspěvků 30.03.12 15:43

Hm, mám 70C, což mi tak malý nepřijde. Jako sportovní nosím připlácavací bolerko. Moira moc nedržela, ale Craft byl velmi pevný a držel i zvrchu. Ten shock absorber mi nepřijde, že by udržel větší objemy na místě.

Emily.V
67 příspěvků 30.03.12 17:45

Já jsem spokojená se sportovní podprsenkou od Triumphu. Velikostí mají dost, ale obávám se, že nejmenší obvod opravdu 75.

Marrrrtinka  18.05.12 10:13
Dragonfly oblečení

Zkus tuhle, mám také 70C a sedí mi dokonale. Navíc je fakt hezká, takže jí můžeš nosti jako vrchní díl normálně.

http://www.dragonfly-yogawear.com/…fitness.html

Nabuko
32 příspěvků 18.05.12 10:52

Včera jsem si kupovala podprsenku od Odlo. Mají čtyři typy v různých cenových relacích (od 700 do 1500), ve všech velikostech (a když nemají, tak objednají do týdne - např. můj případ). Standardně mám podprsenku 75C-D (záleží na výrobci a fázi cyklu …:)), ale u Odlo potřebuji 75E.

Nevím, odkud jsi, ale v Praze na Smíchově teď otevřeli nový kamenný obchod

Marrrrtinka  18.05.12 11:16
Dragonfly sportovní podprsenka

Hm, tak ta Dragonfly vyjde asi jen na 830,–

stephora
14 příspěvků 21.06.12 19:45
Anita 5529

mám velikost 70G a jsem ultraspokojená s podrpsenkou Anita 5529, cena cca 1400,– (např. zde http://www.luxusnipradlo.cz/…-5529-anita/ )Podprsenka drží, je prodyšná (já se hodně potím pod prsy když cvičím), a zatěžuju jí hodně - cvičím 3× týdně, mám jí půl roku a nejeví žádné známky vytažení, poničení, žmolkování…Uvnitř košíčků má takový jakoby plyš, ale je to jemné, dýchá to. moc příjemné…Jedin, co bych jí snad vytkla, je, že má vzadu ramínka trochu dál od sebe, ale z ramen nepadá, drží jako přibitá :)

marca
437 příspěvků 21.06.12 20:50

Mám 70D a koupila jsem Craft sportovní bolerko už podruhé. Je na ní dobrý, že drží i zvrchu. Moiru jsem měla před lety a za mě špatný, rychle povolila.

volfish
903 příspěvků 21.06.12 20:56

Shock Absorber je úžasná, mám ji z brastopu, vyšla kolem 900Kč. Mají v nabídce různé typy, od obvodu 65 a různé velikosti košíčku.
Bolerka jsou opravdu jen pro velmi malá pevná prsa.

bestia
2296 příspěvků 21.06.12 20:58

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:30

LadyPapajka  21.06.12 21:01

http://podprsenky.heureka.cz/…illon-cerna/

Já používám tuhle, mám velikost C obvykle, měla jsem i nějaké zapínací s ošíčky ale strašně mš v nich bolela prsa, tuhle jsem nakonec ohodnotila jako nejlepší. Ale o vyrábených veliksotech nemám páru.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit