Stahovací spodní prádlo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

prusovka
117 příspěvků 24.08.12 12:39
Stahovací spodní prádlo

Znáte to, každá z nás občas potřebuje vylepšit, já tomu říkám „vysochat“ postavu, aby v těch nových nádherných žerzejových, úpletových či z podobného splývavého lehkého a pružného materiálu ušitých šatech vypadala úžasně. Jenže některé materiály, viz výše uvedené, mají ošklivou vlastnost - zviditelňovat a hlavně zveličovat větší či menší nedostatky naší postavy (špíčky, ďolíčky a jiné asymetričnosti), o což nikdo nestojí.
Jak na to vím - stahovací spodní prádlo. Nevím ale vůbec jaké, kde sehnat kvalitní - tak pomozte. Jednou jedinkrát jsem si koupila stahovací spoďáry - nulový efekt, vyhozený prachy. Od té doby si myslím, že se mají kupovat o číslo menší než je vaše skutečná velikost (v mým případě místo 38 nosit 36). Mám pravdu nebo je to blbost?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

bili
7 příspěvků 24.08.12 12:56

Myslím si, že o číslo menší asi bude blbost. Mám pocit, že požadovanou partii tím sice stáhnete, ale ten přebytečný „materiál“ vyleze někde jinde :).

-Anna-
186 příspěvků 24.08.12 12:57

Také jsem o tom uvažovala, bádala různě po internetu a jako nejlepší jsem vyhodnotila tenhle e-shop: www. span­x. com. Jenže zatím jsem tam nic nekoupila, takže vlastní zkušenost to není.

Ems
1482 příspěvků 24.08.12 13:16

5 euro v H&M,.. skvělé nemůžu si stěžovat, člověk sice nevypadá staženě, ale všechno je pevné…

MUDr.Lant
389 příspěvků 24.08.12 13:19

Než jsem zhubla, koupila jsem si stahovací kalhotky, měla jsem je na sobě jednou, max dvakrát. Nejen, že nejsou moc pohodlné, ale hlavně - fyziku a zákon zachování hmoty člověk neobejde. Takže ano, měla jsem krásný pas, akorát, že pak jsem měla super špek jinde :)
Za mě - stahovací kalhotky nekupovat, možná tak, stahovací bombarďáky, které to berou od prsou až po kolena - jenže tam bude asi velmi nepříjemné oblékání a hlavně pak svlékání (wc).

DanielaS
4603 příspěvků 24.08.12 13:23

A co stahovaci kombine? Tam zas badam nad tim, ze kdyz je stahovaci, musi nutne tesne obepinat i boky a tudiz se pri chuzi proste MUSI vyhrnovat. Ale kdovi.

Ems
1482 příspěvků 24.08.12 13:24

@MUDr.Lant Tak ono záleží jestli člověk chce schovat povolené bříško, a zadek a 2kila navíc nebo špeky a 15 kilo navíc…:D

MUDr.Lant
389 příspěvků 24.08.12 13:35

Ano, to určitě je, ale stahovala jsem z velikosti 40, takže si nemyslím, že bych stahovala 15 kg. U stahovacích oděvů hodně záleží na okraji a hlavně na postavě dotyčné, upřímně, stahovací prádlo bych si znova nekoupila.

@Ems píše:
@MUDr.Lant Tak ono záleží jestli člověk chce schovat povolené bříško, a zadek a 2kila navíc nebo špeky a 15 kilo navíc…:D

kudka
77 příspěvků 24.08.12 13:44

@Ems ja mam asi 20 kilo navic a musim teda rict, ze na me stahovaci kalhotky funguji. Kupuji si kalhotky, ktere zacinaji tesne pod lemem podprsenky, klasicky strih pres cely zadek, bez nohavicek. Postavu mam sice presypaci hodiny, ale kalhotky mi bricho, boky a hlavne podbrisek jakoby uhladi, bricho mam stahnute, nikde mi nelezou speky a nemam tak velkou pneumatiku, kdyz se posadim. Jasne, nemuzu pocitat s tim, ze kdyz si oblecu stahovaci kalhotky, budu vypadat o nekolik velikosti mensi, ale rozhodne to efekt ma.

Ale mozna je to tim, ze jsem i pres sve speky celkem vysportovana, postavu jsem mela vzdycky pevnejsi..

Příspěvek upraven 24.08.12 v 13:48

Ems
1482 příspěvků 24.08.12 13:48

@MUDr.Lant Vždyť jo ot nebylo přímo na vás, spíš obecně…
@kudka vysportovana postava určitě vypadá ok, spíš sem měla na mysli opravdu špekaté dámy…prostě v jendu chvíli už to člověk nezakryje a neschová nijak..

kudka
77 příspěvků 24.08.12 13:51

@Ems musim se priznat, ze jsem ani v obchodech nevidela stahovaci pradlo opravdu velkych velikosti, vzdy to bylo maximalne snad do vel. 50, takze na Vasem prispevku by neco mohlo byt :) nebo spatne hledam

Misicka8
21 příspěvků 24.08.12 14:15

Já si teď koupila stahovací body v Lídlu a jsem velmi spokojená. Mám pár kilo navíc, ale hlavně vytahaný břicho po dítěti. Tohle mi připadá jako ideální řešení když si chci vzít šaty.

chinin
2788 příspěvků 24.08.12 14:53

Máte pravdu, vyhrnuje se, a to i přesto, že zpravidla mívá dole silikonové proužky. Vždycky se ale „zastaví“ někde pod zadkem, neroluje se a nevytvoří nikde „zářez“.

V rámci stahovacího prádla, je nicméně stahovací kombiné nejlepší volba.

@DanielaS píše:
A co stahovaci kombine? Tam zas badam nad tim, ze kdyz je stahovaci, musi nutne tesne obepinat i boky a tudiz se pri chuzi proste MUSI vyhrnovat. Ale kdovi.

markx
7 příspěvků 24.08.12 15:29

@MUDr.Lant Mám úplně stejnou zkušenost, nepotřebuji stahovat 15 kg, jen trochu břicho a zadek, ale okraje se mi stejne zařežou a vyleze to jinde:( Mám dvoje stahovací kalhotky z Marks and Spencer a materiál i kvalita dobrá.

trnk
295 příspěvků 24.08.12 18:48

@kudka Jaká je značka těch kalhotek? Ev. kde jste je koupila. A nehrne se vám to dolů, když jsou tak vysoké? Taky sháním nějaké kvalitní, i když možná raději s nohavičkou.

kudka
77 příspěvků 24.08.12 21:05

@trnk nejspokojenější jsem s kalhotkami z Lindexu (vypadají opravdu jako velmi pevné jednodílné plavky bez vrchní části, stahují i na zadku). T9m, že jsou tak vysoké, mi právě krásně drží na hrudníku a nelezou špeky - pod prsy žádné totiž nemám. Teď jsem si koupila podobné ve výprodeji v C&A a ty se mi na zádech trochu krabatí, resp je zevnitř našitá široká guma a ta nedrží na jednom místě. Nohaviček se právě bojím, že buď mi stehno rozpůlí na dva buřtíky nebo se mi budou vyhrnovat. Pokud máte někdo s nohavičkou, můžete se prosím podělit o zkušenosti?

trnk
295 příspěvků 26.08.12 10:13

@kudka Děkuji za typ. Nosím, resp. donáším stah. kalhotky s nohavičkou. Byly od našeho výrobce Novia, který je už bohužel nevyrábí. Byly opravdu pevné, nehrnuly se. Naštěstí jsem si jich tehdy koupila víc, ale teď už bych potřebovala nové. Před tím jsem nosila s nohavičkou od jiných výrobců, jak jsem je viděla v obchodě, ty se některé vyhrnovaly. U těch bez nohaviček se bojím, že mě budou škrtit.

oknel
103 příspěvků 26.08.12 10:24

Já tedy používám ty s nohavičkou a jsem moc spokojená. Pravda ale je, že mi to tak nějak „rozpůlí“ stehna. Ale protože je nosím pod sukně - kalhoty už v podstatě nenosím, jen na doma) - tak mi to nevadí, protože to není vidět a vím o tom jen já. zvolila jsem s nohavičkou, protože potřebuji zpevnit zadek a stehna a to mi tyto kalhotky splní na 100%. Ale pozor - fakt jen zpevní :-)

DanielaS
4603 příspěvků 27.08.12 17:33

To jsou pak asi lepsi puncochove kalhoty se stahovacim efektem. Nejake mirne stahovaci se prodavavaji i normalne v puncochovem zbozi. Ja to pozoruju u nekterych zimnich, pevnejsich puncochovych kalhot jako prijemny vedlejsi efekt, to zpevneni.

romanahor
3 příspěvky 28.08.12 08:28

Já mám stahovací kalhotky 50041 značky Plie.
Jsem s nimi spokojena. Jsou pevné a drží tam, kde mají držet.

prusovka
117 příspěvků 28.08.12 08:39

@DanielaS
Milé dámy, myslím, že v mém případě to asi vyřeší ty stahovací punčocháče; já v podstatě nemám kila navíc, jen mám trochu povolené břicho i zadek a potřebuju obě partie zpevnit, navíc ty běžné stahovací kalhotky co znám,( možná neznám ty správné)- tak ty pro mne, která má nejradši kalhotky typu dva trojúhelníčky vpředu vzadu a na bocích něco jako šňůrky (mimochodem velmi nedostatkové zboží)- tak v těhle stahovacích kalhotkách si já moc sexy nepřipadám, říkám jim „tlumiče vášní“ a nikdy bych se v nich před žádným, ani vlastním, chlapem neukázala :-D
ale zkusím ty z Lindexu - ty vysoké, co končí pod prsy a jsou bez nohavičky!; to zní docela dobře, jen nevím jestli v tom materiálu dlouhodobě budu schopna vydržet. Ale všem díky za cenné rady!

Robena
1257 příspěvků 28.08.12 19:24

Cetla jsem nazor lekare na stahovaci pradlo - pozor na vnitrni organy, mohou tim trpet. Vic si k tomu bohuzel nepamatuji. Je tady nekde mezi diskutujicimi lekar/ka?

trnk
295 příspěvků 29.08.12 13:47

@romanahor Našla jsem si je na internetu a vypadají, že jsou také vyšší pod prsa. Je to tak?

romanahor
3 příspěvky 03.09.12 15:04

@trnk ano jsou vysoké. Jsou dost pevné takže chce na ně si zvyknout, ale já je nosím moc ráda, když mám šaty ve kterých potřebuju špíčky zpevnit.

@Robena no četla jsem o nošení stahovacího prádla na blogu skveleho pradla a také jsem viděla nějaký dokument, že by se nemělo stahovací prádlo nosit každý den, ale max 3-4 dny v týdnu. Je to dáno prý tím, že by si tělo na tu častou oporu mohlo zvyknout a můžou z toho vznikat různé zdravotní problémy se svaly a žílami. Nejsem ale také žádný odborník, nicméně stahovací prádlo beru přece jenom jako praktickou součást svého šatníku a nenosím tuto antisexuální pomůcku každý den :)

kudka
77 příspěvků 10.09.12 21:46

@romanahor já třeba věřím tomu, že časté nošení napomáhá ochabování břišních svalů. Když už nic jiného, tak pro mě jsou stahovací kalhotky takový „psychický“ indikátor, že nemusím mít zatnuté břicho tak jako když je nemám, pak na ten špek dost myslím… a určitě to každodenní stáhnutí musí mít vliv na kůži a podkoží, pokožka se potí, je to neprodyšné, je stlačená..

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit