Star Dance

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sinderella
88 příspěvků 29.11.15 21:07
Star Dance

Koukám, že tady tohle vlákno vyloženě chybí :-) Kauza Pavlásek hýbe českým internetem - co zdejší pekelnice? Myslíte, že tam to dřevo nemá co dělat, nebo naopak trollíte a posíláte hlasy? Jak se Vám líbí modely tanečnic a tanečníků?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Nugat
115 příspěvků 1 inzerát 29.11.15 21:22

Dívám se jen kvůli Pavláskovi a moc mě baví veškeré diskuze na netu i v reálu.

sinderella
88 příspěvků 29.11.15 21:27

@Nugat Haha, mě to také vyloženě baví, myslím ten humbuk kolem. Tanec mám moc ráda, kdysi jsem tancovala docela aktivně, a samo že Pavlásek povětšinou šlape zelí - a co :-)))

Nugat
115 příspěvků 1 inzerát 29.11.15 21:30

@sinderella
přesně tak, díky :-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 29.11.15 21:31

Mně náhodou přijde, že se pavlásek zlepšil, což jsem nepovažovala na možné. nesleduju to ale pravidelně, jen když se náhodně trefím. minule mi přišel, že jde i do rytmu.

sinderella
88 příspěvků 29.11.15 21:33

@Jiná Realita Já tam žádné velké zlepšení nevidím, přesto mě jejich vystoupení baví. Hlavně ta slečna Lucie, co s ním tančí, je moc hezká, sympatická, a krásně se hýbe.

Jiná Realita
13791 příspěvků 29.11.15 21:39

@sinderella
mně se nejvíc líbila pohybově ta, která tančila s hercem, který už vypadl (taclík? moc je neznám). od ženy to možná vyzní blbě, ale přišla mi neskutečně sexy v pohybu, shodla jsem se na tom i s rodinou :)

Denyna
4101 příspěvků 29.11.15 22:22

Já se dívala na první sérii, teď už mě to nebaví. Těšila jsem se na tanec, že bych zavzpomínala na své taneční mládí, ale ona je to založením estráda, no. Partneři se navzájem pořád poponášejí po parketu, ale obyčejný základní krok prakticky nevidět. Tahle tendence mi přijde postupně vyšší, když to teď námátkově shlédnu.

sinderella
88 příspěvků 29.11.15 22:25

@Jiná Realita Ta tančila taky krásně, ale na můj vkus byla v obličeji už trochu moc umělá (to obočí??). Pak se mi ještě moc líbí slečna, co tančí s Bangou.

sinderella
88 příspěvků 29.11.15 22:27

@Denyna Ano, ubývá těch klasických tanečních kroků, ale od začátku to byla estráda, tak nač si hrát. Zase se všichni snaží vymyslet zábavnou choreografii, a musím říct, že zejména minulý Jacksonovský díl mě hodně bavil.
(ostatně kdo chce koukat na skutečný tanec, na čt sport dávají dost tanečních soutěží)

takvselijak
170 příspěvků 29.11.15 22:34

Mně je zase líto párů, které jsou vyřazeny přestože jejich vystoupení bylo nesrovnatelně lepší, než Pavláskovo. A souhlasím, že tuto řadu mi přijde, že se tančí nějak méně.

sinderella
88 příspěvků 29.11.15 22:38

@takvselijak Ano, úbývá tance, přibývá estrády, ale není to náhodou „zábavný pořad“?

sinderella
88 příspěvků 29.11.15 22:39
@takvselijak píše:
Mně je zase líto párů, které jsou vyřazeny přestože jejich vystoupení bylo nesrovnatelně lepší, než Pavláskovo. A souhlasím, že tuto řadu mi přijde, že se tančí nějak méně.

Tančí skoro všichni tužku. Pavlásek má aspoň vtipné průpovídky. Co s nudnou Machálkovou například?

takvselijak
170 příspěvků 30.11.15 10:43

@sinderella No já to chápu jako zábavný pořad, kde celebrity soutěží v tanci. Jmenuje se to StarDANCE, je tam porota, která hodnotí tanec… Nevšimla jsem si, že by podtitulem bylo Když hvězdy dělají grotesku. Osobně mi přijde zábavné sledovat, jak se ti lidi popasují s „novou profesí“, ale třeba Pavláskovy poznámky mě zoufale nebaví a nepřijdou mi vtipné. Nicméně to je otázka individuálního smyslu pro humor, o tom je asi zbytečné polemizovat.

takvselijak
170 příspěvků 30.11.15 10:47

Ještě bych dodala, že zábavný pořad!= estráda. Třeba Superstar byla taky zábavný pořad a přesto se postup odvíjel od schopnosti zpívat a ne od průpovídek soutěžících.

LorelaiH.
2998 příspěvků 01.12.15 10:49

Star Dance jsem měla vždycky ráda, ale letos jsem se vydržela koukat jen dva díly. A to asi jen z nostalgie. Kostýmy mi přijdou hrozné - třeba viz. Marie Doležalová a „ananas s palmičkou“
Mnohem raději se dívám na Britskou Strictly Come Dancing - co do kostýmů a výpravy jí česká licence nesahá ani po kolena. A přitom to vůbec nepůsobí jako estráda. A to mě docela mrzí :(

Nugat
115 příspěvků 1 inzerát 01.12.15 11:11

@LorelaiH.

To je škoda, já sleduji teprve od předloňské řady a kostýmy se mi právě u těchto dvou moc líbí, stejně tak i jejich choreografie… (jahody mražený byly úžasný) Prostě se mi tam líbí všichni :-)

Ale nejvíc mě baví Pavlásek a jím vyvolané diskuze :-)

LorelaiH.
2998 příspěvků 01.12.15 11:16

@Nugat jako jo, taky mě to samotnou mrzí. Já se zase druhou sezónu dívám na britskou verzi a loni jsem viděla i francouzskou a vážně se to nedá srovnat.
Zase na druhou stranu tam nemají takového exota jako Pavláska ;)

Nugat
115 příspěvků 1 inzerát 01.12.15 11:18

@LorelaiH. Dík za tip.

Adeena
1204 příspěvků 01.12.15 12:02

Mě Stardance baví. Pavlásek mi tak od třetího kola přestal vadit, přijde mi, že se fakt snaží, ale prostě mu není dáno. Až je mi ho občas na tom parketu líto. A on nemůže za to, že dosud nebyl vyřazen. Štve mě ale letos porota, jejich komentáře jsou leckdy až urážlivé a např. Revai známkuje výrazně nespravedlivě. A podle mě známkováním dost škodí Marešovi - např. v minulém díle měl pouze o dva body více než Pavlásek.

euridike
1337 příspěvků 01.12.15 12:12

Ja jsem ted videla aktualni americkou radu Dancing With the Stars - a to je teprve estrada v pravem slova smyslu, kde je na prvnim miste velka show a pak az nekde v pozadi fakt, ze jde taky o tanec. Myslim, ze proti tomu ti cesti soutezici odvadeji mnohem vice prace pri trenincich i na parketu.

Jiná Realita
13791 příspěvků 01.12.15 12:20
@euridike píše:
Ja jsem ted videla aktualni americkou radu Dancing With the Stars - a to je teprve estrada v pravem slova smyslu, kde je na prvnim miste velka show a pak az nekde v pozadi fakt, ze jde taky o tanec. Myslim, ze proti tomu ti cesti soutezici odvadeji mnohem vice prace pri trenincich i na parketu.

no nevím, jak to je teď, ale takhle to bylo v roce 2010. pokud je tam teď show, tak to taky kleslo. kdysi o tanec šlo.

https://www.youtube.com/watch?…

edit: hm, s videem je něco špatně, ale je to nicole scherzinger a její tango argentino s derekem houghem.

Příspěvek upraven 01.12.15 v 13:58

LorelaiH.
2998 příspěvků 01.12.15 12:40

@Adeena V britské SD je taky jeden porotce, co pravidelně dává o stupeň horší známku než ostatní. A pak zase další, jehož hodnocení jsou také estrádní výkony - ale já ho žeru (kam se na něj hrabe Chlopčík ;)https://www.youtube.com/watch?…

defilenaiguille
2674 příspěvků 01.12.15 13:11
@LorelaiH. píše:
@Nugat jako jo, taky mě to samotnou mrzí. Já se zase druhou sezónu dívám na britskou verzi a loni jsem viděla i francouzskou a vážně se to nedá srovnat.
Zase na druhou stranu tam nemají takového exota jako Pavláska ;)

A nebylo to náhodou 2011? Loni byl přece jen v porotě ;-)
 https://www.youtube.com/watch?…

LorelaiH.
2998 příspěvků 01.12.15 20:35

@defilenaiguille to video mi nejde spustit :( Mmch. do té doby, než byl loni v porotě, jsem o jeho existenci neměla ani tušení! Popravdě, než jsme se přestěhovali sem a zařídili kabelovku jsem ani nevěděla, že Francouzi také mají Star Dance ;D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit