Starorůžová - hodí se pro zimní typ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sisi007
8 příspěvků 09.03.13 13:48
Starorůžová - hodí se pro zimní typ?

Milé Pekelnice a Pekelníci,
líbí se mi odstíny „starorůžové“ barvy. Myslíte, že se hodí k pleti studeného zimního typu?
Pokud ano, jak takové barvy kombinovat, jsem-li zimní typ? (tm. hnědé vlasy, bledá pleť s béžovým podtónem, zelené oči) Nebo se raději jejich použití vzdát?
Popřípadě pro jaké barevné typy se tato barva hodí nejlépe?
Jak ji nejlépe kombinovat?

Najdete v encyklopedii: Starorůžová

Reakce:

marmota-b
529 příspěvků 09.03.13 14:52

Asi bych je výraznějším typům doporučila jen v doplňcích - ve větší ploše by na vás nejspíš působily přiliš unyle. Výraznější, sytší odstíny téhož by mohly být bezpečnější.
Ale jak se tak popisujete, nejsem si jistá, jestli jste typ zimní, nebo podzimí. Sluší vám spíš oranžová, nebo fialová? Ne že by to bylo tak jasné, každá z těch barev asi bude mít zástupce v obou skupinách… ale aspoň zhruba. Podle toho asi pak volit mezi barvami navrchu a barvami dole…

Starorůžová sama o sobě je podle mě nejvhodnější pro letní typ.

711990
3200 příspěvků 09.03.13 15:04

Ja myslim ze kdyz se Vam to na Vas libi, noste to;) ja jsem rezava a do ruzova a ‚praseci‘ barvu, jak ji rikam, nosim hodne. Teda na topech, doplnkach. Vzdycky ji ale kombinuji s tmavsi kontrastni barvou, abych nebyla moc vyblita…ale rozhodne bych byt Vami neresila, jestli se to hodi pro Vas typ, ale proste bych si to vyzkousela;))

Lettie
426 příspěvků 10.03.13 10:27

Urcite noste, kombinujte v zime treba s bilou, sedou antracitovou, jde i blede modra - proste to vyzkousejte. Zalezi na veci, na ktere ta barva je, ale treba na jemnem kasmirovem svetru, k tomu vlneny sedy kalhoty a kolem obliceje to prosvitit nejakym sperkem s bilymi kaminky /od diamantu po Swarovskeho, dle stavu penezenky/, v tom nudna nebudete.

Sisi007
8 příspěvků 14.03.13 09:17

Vyzkoušela jsem si pár kousků u obličeje a vypadám unyle, jak napsala marmota-b. Sluší mi fialová, oranžová ne, oranžovou a žlutou v mém šatníku nenajdete. Přenechávám tedy starorůžovou letním typům a koukám raději po jasně růžové a fuchsiové, líbí se mi jejich kombinace s modrou a šedou.

marmota-b
529 příspěvků 14.03.13 10:54

Takže máte jasno. Jestli se vám ty barvy moc líbí, můžete si to vynahradit na věcech, které nenosíte na sobě. :-)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit